Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Enneagram  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
verufer
bywalec

Verufer, przed chwila zrobiłem sobie ten test i wyszło mi identycznie jak Tobie: 5w4. Bylem również zaskoczony tym, że na liście, która jest poniżej opisu osobowości jest wymieniony Stanley Kubrick, którego film: " Odyseja kosmiczna 2001" wymieniłem wcześniej jako mój kultowy film. 😮

Nie wiem czy to tak naprawde cos znaczy... Dla mnie to jest troche taki horoskop, ktorego wszystkie stwierdzenia moglyby pasowac wlasciwie do wszystkich... Bo przeczytalem inne opisy i tez swietnie do mnie pasuja... Wiec raczej nie przywiazywalbym do tego zbytniej wagi;)
Ale milo mi, ze tylu ludzi podobne odpowiedzi zaznaczalo w tym tescie co ja 🙂
Pozdrawiam 🙂

[edytowane 26/5/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 12:40 am
Mayka
bywalec

Mi też wyszło 5w4, chociaż parę cech pasuję też z 4w5 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 12:48 am
Stanisław
weteran forum

Ale milo mi, ze tylu ludzi podobne odpowiedzi zaznaczalo w tym tescie co ja 🙂
Pozdrawiam 🙂

Właśnie o to chodzi. Czyli są ludzie myślący tak samo jak Ty. Mnie prawie 100% wszystko sie zgadza, choć w opisie osobowości są zdania, które nieco bym zmodyfikował żeby idealnie pasowały do mojego charakteru. Ale i tak bylem bardzo zaskoczony trafnością opisu ,ktory pasuje do mnie. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 1:13 am
xxl
 xxl
weteran forum

Sporo nas tych 5w4 - ja, anaitis91, Owo, Natasha, Likwidator, verufer, Stanisław, Mayka... A już myślałam, że jestem taka jedyna i niepowtarzalna 🙂 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 1:45 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Dołączam do większości. Mnie też ten test wyszedł 5 w 4 . Zdecydowanie zgodny. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 2:52 am
EnzymTrawienny
forumowicz

4w5 miałam dwa miesiące temu. Teraz mam 7w6. ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 3:39 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

4w5 miałam dwa miesiące temu. Teraz mam 7w6. ^^

ocho , to pewnie coś się musiało w Twym życiu wydarzyć, że masz taka zmianę i to po dwóch miesiącach ! 😎 J

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 4:01 am
verufer
bywalec

niech żyją komicy 😀

Przylaczam sie... Mogliby tez od czasu do czasu odpowiadac na priva 😛 😉 A tak w ogole to niech zyja obrazoburczy komicy! Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 4:24 am
Fatty
weteran forum

Jam jest 9w1- marzyciel.
Wszystko się zgadza, łącznie z brakiem tolerancji dla własnych emocji(tłamszę je odkąd pamiętam).

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 12:00 pm
Likwidator
bywalec

Nie wiem czy to tak naprawde cos znaczy... Dla mnie to jest troche taki horoskop, ktorego wszystkie stwierdzenia moglyby pasowac wlasciwie do wszystkich... Bo przeczytalem inne opisy i tez swietnie do mnie pasuja... Wiec raczej nie przywiazywalbym do tego zbytniej wagi;)
Ale milo mi, ze tylu ludzi podobne odpowiedzi zaznaczalo w tym tescie co ja 🙂

odnisłem te same wrażenia 😉 , najbliżej mojego opisu są 4, 5 i 6, niemniej jednak 5w4 najlepiej to ujmuje,
ps pytanie do 5w4, wiecie może co to "borderline" ?
pzdro 4 every1 😛

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2008 5:09 am
verufer
bywalec

[
pytanie do 5w4, wiecie może co to "borderline" ?

"Borderline" to taka piosenka Scorpionsow;) lub pewien typ zaburzenia osobowosci 😉 A mozna byc wscibskim i zapytac czemu pytasz? Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2008 5:28 am
Likwidator
bywalec

"Borderline" to taka piosenka Scorpionsow;) lub pewien typ zaburzenia osobowosci 😉 A mozna byc wscibskim i zapytac czemu pytasz? Pozdrawiam 🙂

być może, można być ;]- chodzi mi właśnie o ten typ(...)osobowości, może ktoś wie jak sobie z tym radzić/jak długo można 'pociągnąć';p?

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2008 6:28 am
Denis
bywalec

Cały ja heheh 6w5

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2008 7:41 pm
Gugu
 Gugu
forumowicz

Hmm .... rok temu byłam 4 w 5 a teraz wyszło mi 7 w 8 .... to chyba nawet lepiej ... Mysle ,ze za rok wyjdzie mi jeszcze inaczej 😛
Ale to mnie zastanawia "Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska" 😛

miageta yozora no hoshi-tachi no hikari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2008 7:00 pm
rubia
forumowy expert

4 w 5- wydaje się, że odzwierciedla to moją artystyczna naturę (wrażliwość na sztukę, sama trochę piszę, kocham muzykę). Mąż 1 w 9, choć spodziewałam się po nim czegoś innego;-)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2008 8:47 pm
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca