Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Enneagram  

Strona 4 / 4 Wstecz
Denis
bywalec

Przejrzałem pobierznie wszystkie odpowiedzi i zauważyłem ze tylko ja tu chyba jestem 6w5, czyz bym miał taki dziwny charakter ???... hehehe

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2008 11:43 pm
tyt
 tyt
początkujący

jak zawsze 4w5 😉 całkowicie się zgadzam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2008 1:09 am
cienkun
rada starszych

5 w 6

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 5:07 pm
Gabryel
forumowicz

Rozumiem traktowanie takiego testu rozrywkowo, ale żeby odrazu identyikować się z opisami i jeszcze może podnosić tym swoje ego? Myśle, że niezależnie od tego jak bardzo pochlebiający jest taki test, to zawsze szufladkowanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 5:22 pm
cienkun
rada starszych

Ty się śmiej, ale ten test jest bardzo dobrze ułożony. Nikt tu nie mówił o podnoszeniu swojego ego. To zwykły test psychologiczny. Podobne się wykonuje na psychoterapiach.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 5:34 pm
Gabryel
forumowicz

Ja sie nie śmieję i nie chcę być ofensywny (tym razem 🙂 )
Chodzi o to, że sam pomysł wpisania mnie w tak ściśle określony 'typ' człowieka wydaje mi się paskudny. Dla mnie wygląda To troche jak z subkulturami- są ludzie którzy rezygnują z własnej indywidualnośći , z pełną świadomością wpisują się w jakiś schemat myślowo-ideologiczny i jeszcze są z tego dumni.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 5:41 pm
cienkun
rada starszych

słuchaj, jak nie chcesz to sobie nie rób tego testu... Nikt Ci nie każe. Samo nazwanie czyjegoś charakteru nie spowoduje utraty indywidualności. Wszelkie typy, w tem także enneagramy, są uogólnieniem. Tak jak mówi się, że nauka to sztuka stosowania uogólnień. Taka klasyfikacja duszy Ci na pewno nie odbierze. Chociaż mogę się mylić... :diablo:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 5:55 pm
Gabryel
forumowicz

Ciekawe kiedy mnie zbanujecie 🙂
Robiłem kiedyś taki test na jakiejś anglo-języcznej stronie. Była tam też cała masa komentarzy ludzi którzy z dumą świecili swoją metką i szukali ludzi dla nich 'odpowiednich' ( tzn. schematy który najlepiej współgrałby z ich własnym, przy czym o ile dobrze pamiętam nie mógł to być ten sam (?) ).
Tutaj też widzę teksty typu: "chodzi mi właśnie o ten typ(...)osobowości, może ktoś wie jak sobie z tym radzić/jak długo można 'pociągnąć';p?", co można żartobliwie przetłumaczyć: "Jestem model z serii r2dick2, macie może jakieś sterowniki do mojego systemu operacyjnego?".
Lub też: "4 w 5- wydaje się, że odzwierciedla to moją artystyczna naturę (wrażliwość na sztukę, sama trochę piszę, kocham muzykę). " co ja odczytuje jako: "Mam 4w5, tak się ciesze, wiedziałam że jestem wrażliwą artystką 🙂 ".
Nie pamiętam już jaki ja miałem wynik, ale wydaje mi się że opis musiał zawierać informacje na temat braku umiejętności życia w społeczeństwie 😀
Jak widzicie, potrafię żartować także z siebie 🙂

[edytowane 2/12/2011 przez Gabryel]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2011 9:23 pm
Greeney
rozmówca

Mi wyszło 6w5 i w zasadzie 98% tego co tam napisane to opis mojej osoby. Z tym, że w tej chwili pasuję bardziej jako fobiczna 6 niż zdrowa...
Hej, jestem jak Chuck Norris! 😀

Robiłam sobie ten test w gimnazjum jakoś, to mi wyszło 4wczymś.

[img]http://img190.imageshack.us/img190/7118/thebeatlesbanwa4.jpg[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2011 9:14 pm
Intria
forumowicz

4w5 bodajże. Włóczęga z odchyłem jakimś ;D Jak byłam dobrym człowiekiem, to miałam Dawcę czy jak to się zwało 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2012 12:42 am
Maq
 Maq
bywalec

Sceptycznie podchodzę do takich rzeczy, ale jakoś ze 3 miesiące temu wypełniłem to za namową koleżanki i wyszło mi 4w5, jednak już nawet nie pamiętam co to oznaczało 🙂

[edytowane 16/3/2012 przez Maq]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/03/2012 10:57 pm
Likwidator
bywalec

Przypadkowo znów trafiłem na enneagram, zrobiłem wyszło 5w4. Patrze jak było lata temu, nic się nie zmieniło.

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2014 3:47 am
czarymary
bywalec

7w6 Entuzjasta (komik) zmieniło się skrzydło, kiedyś było 7w8

zdystanstowałam się do pewnych spraw może to to 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/04/2014 12:39 pm
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca