Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

A popróżnujmy. (estetyka codzienna)  

Strona 4 / 4 Wstecz
rubia
forumowy expert

W biegu, Dyziu. Goście już się czają za rogiem 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/10/2009 4:25 pm
Dyzio
stały bywalec

Goście idą 😀
http://www.youtube.com/watch?v=jtpyv84LC7s

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/10/2009 4:53 pm
rubia
forumowy expert

😀 Mam nadzieję, że u mnie nie będzie aż tak dramatycznie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/10/2009 5:04 pm
Dyzio
stały bywalec

To życzę Ci Rubio miłego wieczoru w gronie, sympatycznych gości :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/10/2009 7:16 pm
rubia
forumowy expert

To życzę Ci Rubio miłego wieczoru w gronie, sympatycznych gości :red:

Dzięki, Dyziu. Było naprawdę miło.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2009 12:35 am
hipiska
weteran forum

Czy wie ktoś może gdzie można kupić wiklinowe łóżko? Od jakiegoś czasu usilnie szukam z marnym skutkiem 🙁 Chodzi mi o takie łóżko sypialniane, w jasnym odcieniu wikliny.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/10/2009 7:01 pm
Felodrema
rozmówca

Lumpeksy, szmateksy, szperaki, ciucholandy - jak zwał, tak zwał... UWIELBIAM! Mam już, jak to nazywam, "syndrom lumpiary", czyli widzę cenę w normalnym sklepie i myślę "w lumpeksie to by kosztowało maksymalnie 15 zł", albo "za co oni chcą tyle forsy?"
Bardzo lubię kolor czerwony, czarny i niebieski i takie też wybieram najczęściej ubrania. Mam totalnego bzika na punkcie kolczyków: kiedyś kupowałam, teraz dostaję, robię sama, a czasem wymieniam się z koleżankami.
Pewnie znawcy mody powiedzieliby, że nie mam stylu. Cóż... 😛 Najważniejsze żeby pasowało do reszty i było wygodne!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2011 8:58 pm
cienkun
rada starszych

hej, ja też nie lubię przepłacać.
W lumpie są fajne rzeczy czasem, ale niestety trzeba na nie polować...
Jak przechodzę koło śmietnika a leża jakieś ciuchy, to też nie omieszkam ich przejrzeć, czy nie ma czegoś fajnego...

Natomiast nigdy nie kupuję, biorę, używanych butów, rękawiczek, z nieznanego źródła

[edytowane 20/4/2011 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2011 9:25 pm
Fatty
weteran forum

Ależ mi się od 2007 r pozmieniało 😀

Najczęściej zobaczyć mnie można w dżinsach,glanach i bluzie khaki... nabyłam soczyście zieloną tunikowatą bluzkę i tydzień nie mogłam się zdecydować aby ją założyć bo stwierdziłam,że wyglądam w niej jak kobieta i to mnie przerażało... 😀 Ale już jest lepiej, już w niej chodzę 😀

obecnie zkobieciałam 😛
Wzbogaciłam szafę o sukienki, spódnice, zwiewne tunik(pracuję w pawilonie, gdzie 2 sąsiednie stanowiska to szmateksy... więc korzystam)i, mam sporo biżuterii drewnianej, oraz dużo różnokolorowych chust - ale i tak chodzę w niebieskiej w różowe kwiatki najczęściej. Już nie boję się, że będę wyglądać jak kobieta 😉 - ba, stroić się lubię, pacykować się lubię(a w czasach licealnych przyrzekałam sobie, że malować się nie będę ), potem zgarniam parę komplementów i obrastam w piórka, a potem latam pod sufitem.

Pewnie jakby zestawić mnie z 07 i mnie z tego roku to by człek nie poznał 😛

[edytowane 21/4/2011 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2011 12:20 pm
Felodrema
rozmówca

Też kiedyś znalazłam kurtkę na śmietniku, wzięłam, wyprałam.
Któregoś razu spotkałam koleżankę, która wydawała kupę forsy na ciuchy i pyta się skąd mam taką fajną kurtkę, na odpowiedź "ze śmietnika" - zdębiała 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2011 1:48 am
Pocahontas
bywalec

Ja lubie sie ubierac raczej luzno, ale nie tak zupelnie. Najlepiej sie czuje w szortach i bluzce z krotkim rekawem. Od ponad 2 miesiecy tez, prawie nigdy nie robie makijazu... kiedys nie wyszlabym z domu bez niego, a ostatnio robie wlasciwie tylko wtedy makijaz, kiedy sie konkretnie z kims spotykam, jak ide do szkoly, sklepu, lekarza, na zakupy, to wlasciwie nie robie go wcale. Najbardziej smiesza mnie dziewczyny, ktore mysla, ze jak sie mocno wymaluja, wytipsuja i wysolaryzuja itp. to beda ladniejsze. To wyglada tandetnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2011 2:17 pm

O, ciekawy temat! 🙂
Zacznę od tego, że ubieraw się wyłącznie na czarno. Czarne spodnie, T-shirt i glany - mój tradycyjny strój, ale ostatnio od czasu do czasu nie pogardzę spódniczką (ale tylko do czarnych legginsów, nie mówiąc o tym, że mam tylko jedną xDD). Na prawej ręce zawsze noszę moją ukochaną trzyrzędową pieszczochę z kolcami, na szyi noszę odwrócony pentagram, a w uszach mam 2 pary kolczyków i w planach mam kolejne. 🙂
Biżuteria podoba mi się srebrna, złota już nie bardzo. xD
Za modą nie podążam. W efekcie dawno nie kupowałam sobie czegoś nowego...
Kocham mrok. Jestem metalem, ale bardzo podoba mi się styl gotycki. Sukienkę na bal gimnazjalny mam właśnie w tym stylu. ^^
O moim pokoju się nie wypowiem, bo nie jest taki, jaki bym chciała, by był.
Na razie chyba tyle wystarczy. 🙂

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2011 6:07 pm
gosqa
forumowicz

Estetyka? Moje mieszkanie nie zna tego słowa:D
Ponieważ mieszkam sama, wszystko leży wszędzie. Ale wystrzegam się kurzu i brudu, bo syfu nie zniosę:)
Pismo, moim zdaniem, mam bardzo ładne. z takich jeszcze estetycznych zagadnien zawsze mam pomalowane paznokcie. krotkie, rowne i pomalowane. na wszystkie kolory.

Lenistwo to sztuka tak długo nic nie robić, aż minie niebezpieczeństwo, gdzie trzeba by coś zrobić.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/05/2011 4:52 am
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca