Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Gry komputerowe  

Strona 3 / 3 Wstecz
Pocahontas
bywalec

Juz probowalam przez neta nie raz i sie nie dało, mimo ze na rozne sposoby probowalismy... więc mam mozliwosc grania tylko na 1 komputer.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2010 1:23 am
lekki123
bywalec

Z tego co czytalam z recenzji i od osob ktore graly, mowia ze byla gorsza od jedynki 😛

Naiwna jestes 😛 Oklamali Cie 😛

Wedlug mnie to najlepsza ze wszystkich czesci 😛

Mialem ochote sie z Toba podraznic 😛

A tak na serio to tak jak pisal Maq: to zupelnie nie ten klimat co w poprzednich czesciach gralem w 2 i 3

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2010 3:32 am
Amek
 Amek
rozmówca

Osobiście gram w Battlefield'a przez Internet :).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2010 12:07 pm
eRZet
weteran forum

o, fajny temat 🙂

ja lubie zarowno rzeznie (np. bloodrayne), jak i takie bardziej ambitne (fallout, commandos).

osobny rozdzial to przygodowki, ktore uwielbiam i nawet teraz (kiedy gram bardzo malo) dosyc czesto zdarza mi sie sleczec nad jakims problemem. uwielbiam zarowno klasyke (monkey island, fate of atlantis), jak i te nowsze (syberia, tunguska, still life), a nade wszystko te w konwencji horroru lub quasi-horroru (black mirror, dracula: origin)

[edytowane 21/10/2010 przez eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2010 3:30 pm
eRZet
weteran forum

Post pod postem to grzech niewybaczalny i nawet złożenie samokrytyki niewiele tu pomoże, ale chciałem, żeby temat się rozwinął, więc może zostanie mi wybaczone 🙂

Na granie jest niestety coraz mniej czasu, ale ostatnio wpadłem na Kings Bounty, czyli taką spersonalizowaną wersję herosów i gram bardzo często (a więc mniej więcej raz na miesiąc 🙁 ). Poza tym mam 3 część Gothika, ale nawet mój super wypasiony komp w domu rodzinnym się na tym tnie, więc pewnie minie kilka lat, zanim go przejdę (dwie pierwsze części wraz z Nocą Kruka to była dopiero przygoda!).

[edytowane 19/8/2011 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/08/2011 11:29 pm
bułek
forumowy expert

Ja teraz zbieram kasę na nowego kompa, bo lapek nie dałby rady nawet nie nowymi grami. Mam smaka na Battlefield'a Bad Company 2 :D.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2011 3:01 am

eRZet: piekło i szatani Cię nadali... ja pracę nową mam, nie mogę zawalić... a Ty tutaj sentymenty odgrzebujesz...
I żeby tylko tutaj to jeszcze bym to zniosła (jak wiem że jakiś wątek może zaboleć to omijam) ale zaatakowałeś (podstępnie) ognistymi ważkami na jadłospisach.
Doprawdy osłabiające.

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/08/2011 10:35 am
Pocahontas
bywalec

Znacie może jakąś grę symulującą park narodowy, rezerwat itp. o który gracz musi dbać? Coś jak zoo tycoon czy wildlife park, tylko zamiast prowadzenia zoo, prowadzenie rezerwatu, parku narodowego itp. No i w grafice 3d, zeby mozna bylo wszystko prowadzic i ogladac z roznych stron, a nie tylko jednego rzutu. No i aby gra była bardziej rozbudowana, jesli chodzi o potrzeby, o zachowania zwierzat, o czynnosci itd., niz w przytoczonych wyzej grach, ktore w koncu musza byc malo rozbudowane itp bo sa dla dzieci.

[edytowane 18/12/2011 przez Pocahontas]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2011 1:34 pm
cienkun
rada starszych

nie, ale znam taką oto prymitywną gierkę online o obronie drzewa. smieszna jest.
[url] http://pl.y8.com/games/bloom_defender[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2011 7:57 pm
eRZet
weteran forum

Było coś takiego jak Safari Tycoon, ale chyba nie o to chodzi 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/12/2011 9:31 pm
lililea
bywalec

Ostatnio kolega mi bardzo reklamuje "Fate of the World" gra strategiczna, dziejąca się w roku 2100. Gracz jest politykiem, który próbuje powstrzymać katastrofę klimatyczną. Ponoć oparta dość mocno na badaniach naukowych.

Można tam np. robić kampanie promujące wegetarianizm, albo wprowadzać prawo zakazujące używania energii pochodzącej z paliw kopalnych.

Ponoć jest bardzo ciekawa, jak będę miała czas to zagram.

Ostatnio gram W "Orcs must die", ale wciągająca, Strasznie śmieszna polecam. To jest tower defence połączone z strzelanką.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2012 1:17 am
Vegeta169
bywalec

Lililea czekam na Twoją opinie na temat "Fate of the World" bo brzmi zachęcająco, jak dobra to zdobędę :spryciarz: ja jak kiedyś grałam to głównie w Morrowind, teraz zastanawiam się czemu aż tak lubiłam tę grę:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2012 2:19 am
eRZet
weteran forum

Właśnie przeszedłem Jagged Alliance, tym razem w wersji Wildfire.
Rozwaliła mnie końcówka, jak Fidel po zabiciu Deidranny powiedział:
"I killed her, now leave us alone, ok?" :rotfl:

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2012 4:01 am
bułek
forumowy expert

Hehe.
Ja sobie pogrywam od czasu do czasu w kultowego Dooma, na porcie Skulltag. Aktualnie w moda Call of Doom (przeniesione bronie z COD-a, perki i kilka innych rzeczy). To jedyna szansa na zagranie w "COD-a", bo komp nie wyrobiłby ;). Fajna i krwawa rozwałka jest jeszcze w BrutalDoomie.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2012 1:11 pm
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca