Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

sylwester 2007  

Strona 1 / 3 Następny
lucylu
bywalec

co robicie ciekawego w Sylwestra?

[edytowane 10/12/2007 od lucylu]

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2007 8:29 pm
Lily
 Lily
Famed Member

2008? To za rok dopiero 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2007 8:35 pm
lucylu
bywalec

z rozpędu mi się napisało...hehe...

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2007 8:38 pm
badba
bywalec

pewno to co roku- znajomi, rynek miasta, ratusz, trochę potańczenia trochę szampana i do domu. na nowy rok za to mam wspaniałe plany.!

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2007 8:53 pm
kamma
stały bywalec

A my jeszcze nie wiemy. Nie planujemy niczego z wielkim rozmachem, jak już, to kameralnie, jak to na prowincji 😉

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2007 1:22 pm
czarna
bywalec

Pewnie wszystko na ostatnia chwile ale pieknie i udanie,a co najciekawsze to postanowienia na rok 2008 macie juz jakies i czy sie sprawdzaja bo u mnie jak na razie ZAWSZE:)pozdrawiam... 😛

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2007 1:33 pm

na pewno coś pięknego ale chyba bez wielkiej fety.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2007 5:11 pm
Kapibara
bywalec

Postanowiła oststnsio żyć zgodnie z moim własnym widzimisie w związku z zcym sypiam wtedy, gdy mam na to ochotę, jem nawet jesli jest bardzo późno i też to co chce i obchodzę święta tez zgodnie z moimi aktualnymi zachciankami. Sylwester nigdy nie był dl amnie żadnym świętem, techno-imprez nie znosze, więc zostanę pewni w domu i bede oglądała po raz któryś stere filmy i wkurzała na hałas. Będzie mi miło , ciepło i nikt nie bedzie mi przeszkadzał 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2007 7:01 pm
zapapalka
rozmówca

ja pewnie tradycyjnie - kameralne spotkanie ze znajomymi 🙂

Nie wiem jaka broń zostanie urzyta podczas trzeciej wojny światowej,ale czwarta będzie na maczugi. . .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2007 7:06 pm
xxl
 xxl
weteran forum

U mnie Sylwek tradycyjnie - będę robić to, co w każdy przeciętny wieczór, z tym że sobie fajerwerki przed snem pooglądam.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2007 7:10 pm
Deleted
forumowy expert

Pewnie znowu się będe nudził...

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2007 7:46 pm
Koniara
stały bywalec

mama zostaje w domu wiec ja moge isc, pies nie bedzie sam.
Bede spała w stajni ;] ;D
no, tam wszytsko widac, praktycznie całe Jaworzno ;] i fajnie bedzie 😀

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2007 8:02 pm
Fatty
weteran forum

Gdy wszyscy będą wiwatować, ja zapewne spać będę 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2007 9:03 pm
vegetena
stały bywalec

Włączę telewizor i będziemy w domu przełączać kanały, coby zobaczyć, kiedy się odliczanie zacznie. Popatrzę, kiedy będą fajerwerki przez okno i będę myśleć symbolicznie o spełnieniu swoich marzeń - z przyzwyczajenia, czy z sentymentu. W tym czasie będę pocierać banknotem o banknot w celu rzekomego powiększenia objętości swojego portfela. Pewnie się poczuję nieswojo, jak to zwykle, z tym, że odrobinę lubię takie uczucia - mam świadomość, że to samo przeżywałam rok temu i dawniej, dawniej, to co wcześniej powspominam, z jednej strony czuję się dobrze, a z drugiej źle.... Naprawdę dziwne uczucie. Do kieliszków z szampanem wrzucimy grosik i będziemy rozsądnie pić.... Sylwester i Nowy Rok spędzę tradycyjnie w najbliższym gronie z osobami, z którymi mieszkam. I zwierzętami oczywiście. W tej chwili nie wyobrażam sobie, że miałabym gdzieś wychodzić, zwłaszcza, że nie mam gdzie, bo wśród osób w moim wieku nie będę się dobrze bawić - większość nich nie rozumie dlaczego. Moment, gdy zaczyna się Nowy Rok, jest dla mnie momentem ważnym, ale chyba bardziej, bo mam do tego sentyment ogromny, jak już pisałam. Pewnie będę też dużą wagę przykładać do przypominania tego jak spędzałam, czy przygotowywałam Sylwester w dawnych latach.... Czasami to zapamiętuję na długo. Tylko czemu taką dużą wagę przykładam do przeszłości....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2007 12:14 am
sXe
 sXe
forumowicz

Hmmm... Zazwyczaj w sylwestra upijałem się jak świnia z grupą przyjaciół, odwalaliśmy jakieś jaja etc. Ale teraz na nowej drodze życia (straight edge)... nie mam pojęcia jak spędzę sylwestra 😛 Z pewnością ideału nie złamię (tym bardziej, że moja Miłość też jest sXe). Na pewno spędzę gp z moją Ukochaną, ale reszta to jeden wielki znak zapytania 🙂 Chociaż zazwyczaj nie wiedziałem co będę robił w sylwestra tak wcześniej. Zawsze jakoś pod koniec grudnia znajdowaliśmy lokal by poświętować 🙂
A jak nie znajdziemy to może sami sobie zrobimy jakiś wypad? Nie ważne co, ważne, że razem 🙂

sXe

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2007 2:26 am
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca