Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nasze hobby i sposób na relax  

Strona 7 / 10 Wstecz Następny
Mango
rozmówca

Dla mnie relaksem jest zabranie psa do lasu, poszwędanie się z nim kilka godzin, albo godzinka biegu.
Od razu lepiej się człowiekowi robi!

Jeżeli chodzi o hobby to zdecydowanie podróże i języki.
Właśnie rozpoczęłam naukę niemieckiego.

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2013 9:39 pm
zuzik
forumowicz

Lubię pospacerować wziąć ciepła kąpiel. W zimie lubię wybrać się na łyżwy jest fajna zabawa.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2013 11:04 am
gonzek
początkujący

Ja mam niecodzienne hobby - domowe serowarstwo. Robię takie oto cuda:

Gouda:
[img] [/img]

Gouda pokryta woskiem serowarskim:
[img] [/img]

Ser Koryciński:
[img] [/img]

To moje serki 😀

😉

[edytowane 13/1/2013 przez gonzek]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2013 11:40 pm
Fatty
weteran forum

Gonzek, jestem pod wrażeniem 🙂

[edytowane 14/1/2013 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2013 7:45 pm
gonzek
początkujący

Cieszę się, lubię jak ktoś się tym pozytywnie zainteresuje 🙂
Tutaj napisałem coś więcej na ten temat: http://www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-6602-page-1.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/01/2013 10:18 pm
Huragan
początkujący

Bardzo lubię turystykę z rodziną . Szczególnie jak jest ciepło to lubię spędzać czas nad wodą i w wodzie (nurkowanie) , lubię eksplorację tego co w ziemi tkwi , takie trochę poszukiwanie skarbów . A na codzień to spokojna i rytmiczna muzyka czyni cuda z moją psychiką (ale aby nie za dużo)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2013 10:22 pm
qetrab
bywalec

Ja mam bardzo fajne hobby... jak mam wolny czas (zdarza się raz na 28 lat) to wtedy
siedzę i nic robię 😀
ewentualnie mogę jeszcze leżeć i nic nie robić

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/06/2013 5:08 am

Ja mam bardzo fajne hobby... jak mam wolny czas (zdarza się raz na 28 lat) to wtedy
siedzę i nic robię 😀
ewentualnie mogę jeszcze leżeć i nic nie robić

Ale mnie to zawsze bawi... ci, którzy najwięcej się udzielają na forach internetowych, przeważnie uważają się za najbardziej zapracowanych i mających najmniej wolnego czasu 🙂

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/06/2013 8:58 pm
qetrab
bywalec

Ja nigdzie nie napisałem, że jestem zapracowany.
Zapytam tak, masz dzieci ? Jak tak to pewnie wiesz ile ma się wolnego czasu przy rocznym dziecku, jak nie to może kiedyś się dowiesz 😛

PS: "udzielanie" się na tym szalenie zaludnionym forum zajmuje mi 5 minut dziennie.

[edytowane 16/6/2013 przez qetrab]

[edytowane 16/6/2013 przez qetrab]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2013 2:12 am
Fatty
weteran forum

Zapytam tak, masz dzieci ? Jak tak to pewnie wiesz ile ma się wolnego czasu przy rocznym dziecku

ale że tak to nieładnie ujmę - to Twój problem 😛 Trza było tak robić żeby nie zrobić 😉

Bardzo jestem wyczulona na rodzicielską martyrologie, swojego czasu co sobie ziewnęłam byłam bombardowana "Co?? śpiąca jesteś? Ty?? To moja mała całą noc sraczke miała a Ty jesteś zmęczona??", albo co sobie sapnęłam, że zmęczona jestem to "Co?? To mojemu młodemu zęby ida a niby Ty zmęczona jesteś?" albo zdanie wypowiedziane przez rok ode mnie starszą koleżanke z pracy "Ty jeszcze jesteś młoda i głupia bo dzieci nie masz! " 😛

Ja rozumiem, że odchowanie pociechy moze dać w kość, ale nie rozumiem czepiania się bezdzietnych- wszak niczym nie zawinili, np. ja nikogo nie zapłodniłam 😛

[edytowane 17/6/2013 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2013 3:04 pm
qetrab
bywalec

Przepraszam bardzo, ale ja nikomu nic nie zarzucam, nikomu nic nie wytykam i nikogo się nie czepiam

Wyjaśniłem tylko czemu nie mam czasu 😛
Więc proszę, wskaż mi gdzie ja się czepiam ?

Zauważyłem też coś takiego, jak ktoś ma dziecko to nie ma prawa narzekać na brak czasu bo od razu słyszy - sam jesteś sobie winien, kto ci kazał robić dziecko. Teraz siedź cicho.

[edytowane 17/6/2013 przez qetrab]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2013 5:59 pm
kikimora
bywalec

Relaks- rysowanie. Pozwala kompletnie się wyłączyć, uciszyć myśli. Skupiasz się na tym, na co patrzysz i tym, co nanosisz na papier. Ewentualnie kreujesz obraz powstający bezpośrednio na papierze, bez żadnego wzorca z rzeczywistości.

Ale to tylko jedno z wielu. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2013 6:10 pm
Fatty
weteran forum

Zauważyłem też coś takiego, jak ktoś ma dziecko to nie ma prawa narzekać na brak czasu bo od razu słyszy - sam jesteś sobie winien, kto ci kazał robić dziecko. Teraz siedź cicho.

Narzekanie rzecz ludzka, nieraz od tego jest lżej więc git ale kwestia JAK narzeka: jak w taki agresywny i jeżdżący(nie masz prawa być zmęczna bo nie masz dziecka, nic nie wiesz bo nie masz dziecka etc ) po mnie sposób jak wspomniałam, to pewnie, że się odszczeknę, że ja jej/jemu tego dziecka nie zrobiłam 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2013 6:45 pm
qetrab
bywalec

nie masz prawa być zmęczna bo nie masz dziecka, nic nie wiesz bo nie masz dziecka etc

Gdzie ja coś takiego napisałem?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2013 7:23 pm
Fatty
weteran forum

Nigdzie. Podałam przykładowo na jakie komunikaty moge reagować we wspomniany przez Ciebie sposób.

sam jesteś sobie winien, kto ci kazał robić dziecko.

koniec ot

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2013 7:30 pm
Strona 7 / 10 Wstecz Następny
  
Praca