Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

tatuaże  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Moja znajoma ma bardzo ładny i artystyczny tatuaż własnego projektu na brzuchu poniżej pępka. Ma go chyba od 4-5 lat. Do niedawna przechodziła fazę na to aby się go pozbyć laserowo ale o ile się nie mylę pozostają blizny i to bardzo drogie. Zrezygnowała z tego zo to chce zrobić jeszcze jeden ale mały. Powiem szczerze dla takich dylematów ciężko zdecydować się na tatuaż. Na początku super a potem się nudzi. Mimo to myślę, że gdybym miała wystarczającą ilość pieniędzy zrobiłabym sobie w niewidocznym miejscu mały kolorowy zagrożony wyginięciem storczyk. Mógłby to też być jakiś mały kolorowy egzotyczny rzadki ptaszek. Tatuaż chciałabym sama zaprojektować abym nie spotkała przypadkiem kogoś z takim samym 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2009 10:04 pm
bursztynoweslonce
początkujący

Bardzo chciałabym mieć tatuaż. Najbardziej podobają mi się na szyi- ale potem moze to przeszkadzać. Myśląłm o tatuażu w jakimś niewidocznym miejscu, ale boję się, że mi się potem znudzi albo zdeformuje...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2009 8:36 pm
hanjah
początkujący

mam ... ciągnący sie od karku do łopatki "gwiezdną drogę"... rozbiłam je etapowo...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/02/2009 11:25 pm
agata18
bywalec

hanjah jeżeli dobrze myślę,bo widziałam coś podobnego to musi pięknie wyglądać 😀

ja póki co zaczęłam od scarifications na ręku w postaci malej gwiazdki,a tatuaże to na przyszłość 😀

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/02/2009 7:49 pm
StellaArtois
weteran forum

skaryfikacje są okropne, obrzydzają mnie...tak samo zresztą jak te wszystkie podwieszania, gorsety itp.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/02/2009 7:59 pm
agata18
bywalec

każdy jest inny (na szczęście),mnie tez nie kręcą podwieszania itp ale mała skaryfikacją nie pogardzę

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/02/2009 8:54 pm
hanjah
początkujący

hanjah jeżeli dobrze myślę,bo widziałam coś podobnego to musi pięknie wyglądać 😀

ja póki co zaczęłam od scarifications na ręku w postaci malej gwiazdki,a tatuaże to na przyszłość 😀

to jest tatuaż podobny do tatuazu Rihanny ten na szyi.. ale bardziej rozwlekły i migocący...

mam nadzieję go jeszcze rozbudować ale na razie dam spokój sobie...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/02/2009 8:55 pm
melba
świeżaczek

ja mam maly kwiatek w okolicy lopatki, okolo 10 lat (oj!)

kiedys mi sie podobal bardziej (uwielbialam niebieski kolor), teraz mniej, ale nadal go lubie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2009 11:03 am
agata18
bywalec

hanjah czy to tak wygląda jak na tym zdjęciu http://www.photoblog.pl/aniatattoo/31454431 ?

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2009 11:07 pm
pmk
 pmk
bywalec

Kurcze, ja jak miałem 14 lat nie wiem dlaczego, jak i gdzie, zrobiłem tatuaż, ale z upływem czasu przyzwyczaiłem się i nawet sądzę teraz, że mimo mojego odchylenia młodzieżowego, on oddaje całe moje ja i przypomina mi kim nie mogę być ...

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2009 5:36 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ja juz wiem jaki i gdzie chce mieć tatuaż. Tylko zebrać kase i znaleźć dobry salon. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 3:24 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Mnie nigdy nie kręciły tatuaże, ale znajomi coś przebąkują, że chcieliby.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 3:53 pm

Chciałabym mieć tatuaż, nawet czasem myślę że sporo mogłabym ich mieć, ale obawiam się że chciałabym ich potem nie mieć:P i wtedy miałabym problem...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 4:07 pm
pmk
 pmk
bywalec

eee tam jak dobrze wybierzesz to będziesz zadowolona poza tym możesz go przerabiać ile tylko razy chcesz 😛 ...

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 4:14 pm
Dyzio
stały bywalec

Może ktoś się pochwali swoim tatuażem i wstawi zdjęcie tu na forum 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 4:22 pm
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca