Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

tatuaże  

Strona 3 / 3 Wstecz

mówisz/:> jak mówisz to wiesz:D no nie wiem, najważniejsze żebym była zdecydowana czyż nie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 4:22 pm
pmk
 pmk
bywalec

no to będę pierwszy 😛

[img] [/img]

Pozdrawiam 😎

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2009 4:53 pm
Kamiiru
forumowicz

Uuu jak tutaj cicho, czyżby społeczność wegetarianska nie robiła sobie tatuaży? 😉
Ja od jakiegoś czasu, w sumie nie długiego noszę się z zamiarem wydziarania sobie na nadgarstku małego napisu "Follow Your Heart".
Może to taka nagła zachcianka, ale mam głębokiego przekonanie, że obecny etap mojego zycia jest najodpowiedniejszym momentem... 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2013 10:40 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Ja bym chciała, ale czekam 1) aż pomysły we mnie dojrzeją, a 2) aż znajdę miejsce, gdzie dostępne są wegańskie tusze. Ogólnie odkładam to do czasu emigracji.

W sumie powiedziałam prawie to samo, co niemal 6 lat temu 🙂

[edytowane 6/12/2013 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2013 11:25 pm
alternative
stały bywalec

ja czekałam, bo albo nie mogłam sie ustawić z kolesiem polecanym przez kolezankę, albo nie miałam kasy. później wygrałam kupon na tatuaz 200zł, dorzuciłam drugie tyle i mam piękną kolorową cieniowaną jaskółkę :D.
jak uzbieram to będzie następny jakiś, ale to muszę się namyślić co chce i przeczekać ileś miesięcy nie zmieniajac decyzji, żeby się nie okazało, że mi się zaraz odwidzi coś takiego.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2013 11:35 pm
sokół
bywalec

ja mam kilka, robione stopniowe wile lat temu, ostatni dość niedawno. Bardzo do nich sie przyzwyczaiłem i nadal mi sie podobają , zwłaszcza że zawsze robiłem takie które są jakąś symbolika dla mnie. Czy gdy byłbym teraz czysty robiłbym od nowa ? Trudno powiedzieć , Nie żebym sie dziary nie podobały , raczej niektóre rzeczy w moim życiu sie przewartościowały. Ale niech juz są 🙂 podobają sie mnie i mojej Pani i niech tak zastanie , Tyle ile zakładałem zrobiłem i juz definitywny koniec. Zawsze też pamiętałem żeby za bardzo mi nie przeszkadzały np. w pracy Tak więc muszę się całkowicie rozebrac by wszystkie było widać.
Ale nie lubię skrajności , kiedy widzę cały podziaranych to tego mocne kolczykowanie na twarzy , duże tunele w uszach czy nosi budzi to mój niesmak. Al każdy robi ze swoim ciałem co mu sie podoba, ważne by niektóre rzeczy przemyśleć. Bo klasyczną dziarę da się ukryć , ale twarz czy szyja to juz co innego .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2013 3:14 pm
cienkun
rada starszych

Właśnie podziwiam ludzi, którzy mają tatuaże wszędzie. Miałem znajomego, który miał tatuaże jak yakuza. Zaczynały mu się na lewym nadgarstku a kończyły na prawym.
Ostatnio widziałem chłopaka, który miał tatu na twarzy, coś jak Tyson. Ale moim bohaterem jest pan, który miał na skroni wytatuowane "Boże kopsnij rozum"... 😀
A ja sobie nie zrobię tatu, bo po pierwsze jestem zbyt zmienny, a po drugie gdzieś się dowiedziałem że mogą zakłócać przepływ prany.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2013 6:13 pm
sokół
bywalec

co to jest dokładnie ten przepływ prany, coś tam słyszałem ale wytłumacz konkretnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2013 6:43 pm
cienkun
rada starszych

prana lub jak kto woli chi, to energia bioelektryczna, obecna w każdym żywym organizmie.
Musi docierać do wszystkich narządów w odpowiedniej ilości, aby mogły funkcjonować w zdrowiu. Dociera również do skóry i istnieje teoria, że tatuaże mogą to zakłócać.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2013 6:57 pm
kikimora
bywalec

Nie wiem jak to się stało, że jeszcze nic nie napisałam w tym wątku. Tatuaże są SUPER. Otóż na łopatce mam kruka.

[img] [/img]

W styczniu jestem umówiona na maleńki tatuaż- 269 na karku (kto kojarzy akcję?).

Następny mam zamiar sobie zrobić w większym rozmiarze- na dekolcie lub w dolnej części pleców. 🙂

xxl, da się zrobić w Polsce wegański tatuaż, trzeba pytać o to, jakie mają tusze i specyfiki potrzebne do tatuowania (np. mydełka dezynfekujące itp.). Sporo tatuatorów jest ze środowiska i dbają o takie rzeczy. 🙂 Ja teraz wybieram się do Art Force Tattoo w Warszawie, tam jest tatuator weganin 🙂

[edytowane 23/12/2013 przez Admin]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2013 11:32 am
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca