Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Dlaczego więcej jest wege lasek? :/  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
Stanisław
weteran forum

Kobiety są bardziej wrażliwe na wszelkie rodzaje cierpienia nie tylko zwierząt i jest to głównym powodem, że zotają wegetariankami. Zresztą gdyby każdy miał od początku przyrządzić sobie posiłek z mięsa (zaczynając od zabicia zwierzęcia, oprawienia, wypatroszenia itd.), to wielu ludzi zrezygnowałoby z takiego jedzenia.
Odczuwam sam po sobie, że od kiedy nie jem mięsa i jego pochodnych, znacznie zwiększyła się moja wrażliwość. Ma toswoje dobre i złe strony(niestety).
Stanio.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2008 9:34 pm
YolinMic
bywalec

wrazliwosc ma wg. mnie tylko dobre strony 😉
quote:
Powiedz mu że ciota to on sam jest
:thumbsup: Brawo Jedrus !!

mezczyzni wege sa najlepsi.. mysle holistycznie , jako nastolatka znalam wlasciwie tylko takich i jakiekolwiek porownanie ich z miesozercami wypadalo niekorzystnie dla tych ostatnich....
a teraz mam dwoch wspanialych wege- facetow w domu, meza i 8-letniego syna
🙂

Jedynym przykazaniem jest milosc. Jesli jej nie ma- na nic zda sie dziesiecioro przykazan OSHO http://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html <param name=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2008 8:45 pm
czarna
bywalec

To wiec tak takich to tylko ze swieca szukac w mojej okolicy szanse na poznanie w ogole wege ludzi granicza z cudem!!!a co dopiero faceta,hmmm ale musze cos wyznac poznalam tu na wegetarianie.pl wspanialego faceta ma na imie Wojtek,rozmawiamy juz no prawie rok prazez GG nawet przez telefon jeszcze ze soba nie rozmawialismy,i to jest piekne on ma jakies tam moje fotki ja jego nie chcem sa mi niepotrzebne kocham go nad zycie za to co mowi co robi jak zyje jak czuje za te wszystkie rozmowy.Studiuje psychologie jest witarianem lubi sport i kurcze moge sobie z nim tam po prostu pogadac jak z nikim innym duzo mi daje to wlasnie jest moj taki wewnetrzny ideal bynaujmniej taki pod wzgledem slow ,literek...Planujemy sie spotkac ale nie jestesmy jeszcze na to gotowi,chociaz ja nie wiem czy sie boje czy nie???wiem to dziwne:)ale...

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2008 9:21 pm
czarna
bywalec

🙂 😀 😛 tak wiec WEGE FACECI GORA!!!!!!!!!!!

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2008 9:26 pm
Stanisław
weteran forum

Dzięki Czarna. Podniosłaś mnie na duchu. Ja u siebie(mieszkam w małej miejscowości) jestem postrzegany przez niektórych ludzi jako dziwak lub sekciarz. Może za mocno powiedziane ale wyczuwam, że nie wszyscy tolerują mój sposób odżywiania.
Chociaż czuję się veganinem bo odżywiam się produktami pochodzenia roślinnego(prawie), to lubię sobie czasem pojeść miodu lub zjeść słodką bułeczkę. Nie potrafię sobie odmówić czegoś słodkiego od czasu do czasu.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2008 10:05 pm
czarna
bywalec

widzisz tak wiec sie nie martw i nie przejmuj jestes wyjatkowy i piekny szlachetny w swoim postepowaniu:)I wielki:)

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2008 10:25 pm
Stanisław
weteran forum

A jednak warto było wejść na to forum dyskusyjne.
Od niedawna jestem przyłączony do internetu i nareszcie znalazłem interesujące tematy do dyskusji. Pozdrawiam.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2008 10:30 pm

mi tam osobiście fakt, że jest więcej wege lasek nie przeszkadza, a jeśli którejś z was brakuje wege faceta to mogę tą pustkę wypełnić, czy to na gg czy w realu 😎
od około ośmiu lat jestem wege - młody zdrowy zdecydowany,
to tak jakby ktoś pytał 😛

niczym struny instrumentu nie smyczkiem dotknięte lecz kosą

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2008 12:04 am
Stanisław
weteran forum

mi tam osobiście fakt, że jest więcej wege lasek nie przeszkadza, a jeśli którejś z was brakuje wege faceta to mogę tą pustkę wypełnić, czy to na gg czy w realu 😎
od około ośmiu lat jestem wege - młody zdrowy zdecydowany,
to tak jakby ktoś pytał 😛

Ja też tak myślę patrząc na fotografię umieszczoną nad kocurkiem. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2008 1:59 am
kumkum
forumowicz

Brzmi prawie jak ogłoszenie matrymonialne 🙂

kum kum

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2008 2:19 am
Stanisław
weteran forum

A co to , już nie wolno zachwycić się ładnym zdjęciem ? 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2008 2:39 am
czarna
bywalec

🙂

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2008 10:47 am
Stanisław
weteran forum

Kochani, wyjeżdżam na dwa dni. Trochę odpocznę od komputera bo czuję, że zaczynam się powoli uzależniać. Odezwę się w niedzielę wieczorem. Pa !

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2008 12:51 pm
Ktosiek
stały bywalec

Ależ się temat rozwinął 😛

[b] Stanisław[/b]
[i] "A jednak warto było wejść na to forum dyskusyjne.
Od niedawna jestem przyłączony do internetu i nareszcie znalazłem interesujące tematy do dyskusji. Pozdrawiam."[/i]
[b] Czyżbyśmy zrobili dobre pierwsze wrażenie[/b] [i] [/i] 😎

[b] inCognito[/b]
[i] "mi tam osobiście fakt, że jest więcej wege lasek nie przeszkadza, a jeśli którejś z was brakuje wege faceta to mogę tą pustkę wypełnić, czy to na gg czy w realu
od około ośmiu lat jestem wege - młody zdrowy zdecydowany,
to tak jakby ktoś pytał [/i]"
😀 No właśnie, a wege faceci moga sobie przebierać 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2008 2:48 pm
lekki123
bywalec

mi tam osobiście fakt, że jest więcej wege lasek nie przeszkadza, a jeśli którejś z was brakuje wege faceta to mogę tą pustkę wypełnić, czy to na gg czy w realu 😎
od około ośmiu lat jestem wege - młody zdrowy zdecydowany,
to tak jakby ktoś pytał 😛

Ja też tak myślę patrząc na fotografię umieszczoną nad kocurkiem. 🙂

w wolnej chwili postaram się wrzucić do galerii parę fotek, ciekawskim mogę powiedzieć, że nie będą to fotki mojego pieska, kotka, białych myszek czy też tropikalnych rybek, chociaż też takowe posiadam, lecz nie potrzebuję się nimi chwalić, a kocurek całkiem fajny

tak poza tym to zmieniłem nick, bo tamten mi się znudził, myślałem, że można tutaj mieć więcej profili, ale jeśli nie można to wolałem zmienić, bo ten mi bardziej pasuje, sorki za zamieszanie

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2008 12:00 am
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca