Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

nasza-klasa  

Strona 3 / 5 Wstecz Następny
patusiek16
stały bywalec

To ja tez się tam zaraz zapisze:)

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2008 6:42 pm
krysia
bywalec

I ja 😀

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/08/2008 7:34 pm
badba
bywalec

nawet nie wiedziałam a byłam tam zapisana... tak samo do PETA... kiedys nie miałam konta.. ale za nomową znajomych założyłam...

[edytowane 31/8/2008 przez badba]

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 9:43 pm
Cheery
rozmówca

Nienawidzę tego serwisu ,zupełnie jak "Fotki". Zupełnie obciążony serwer ,spokemonienie portalu ,same barbie tam siedzą by dać swoje "swett" zdjęcia i napisać przy swoim imieniu i nazwisku popularne "Vip" i wygląda to mniej więcej tak " ....:::~`***KaRoLiNa KoWaLsKa xD VIP***~:::... :*** "
fuuj ,jak ja tego nie lubię. 😡 Nie liczę już tej polityki wysyłania zaproszeń do każdego kogo popadnie by sobie liczbę znajomych nabić. Raz dostałam zaproszenie jednej osoby z daleeekiej rodziny ,której nigdy w życiu nie widziałam :/ skasowałam sobie konto... i jestem niezmiernie szczęśliwa.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 11:04 pm
badba
bywalec

ja nie przyjmuję zaproszeń od kogoś kogo nie znam.. na portalu nie ma ani jednego mojego zdjęcia dodanego przeze mnie... no nie licząc tych paszkwili ze szkoły podstawowej... no ale trudno... jak sie kiedyś wyglądało tak sie wyglądało....

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 10:59 pm
Bellis_perennis
Famed Member

NK zmieniło regulamin nie wiem czy go czytaliście. Na czym polegają zmiany? Na tym, że mogą udostępniać nasze dane osobowe i zdjęcia osobom trzecim, na użytek reklam.

Cały czas się waham, chcę wykasować konto ale szkoda mi kilku kontaktów których nie mam na facebooku. Zmieniłam za to już nazwisko 😉

edit: wykasowałam 😀

[edytowane 24/6/2010 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2010 1:36 pm
bułek
forumowy expert

Coś tam było, ale nawet nie czytałem. Mam konto fikcyjne, tylko żeby porozumiewać się z kolegą więc mogą brać do woli moje dane osobowe - Grigorij Sakaszwili 😉

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2010 3:37 pm
kropkaaaa
bywalec

też rozważam usunięcie konta z nk, ale szkoda mi kontaktu ze znajomymi. jak na razie usunęłam wszystkie zdjęcia, ale chyba niedługo usunę wszystko.
a kiedyś to był taki fajny portal... :/

'i think therefore i am vegetarian' ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2010 5:02 pm

A ja nie mam konta ani na NK ani na facebooku, nie lubie takich portali i drażni mnie nabijanie znajomych i robienie sweet fotek =.= Założenie fajne, żeby znależć znajomych z wcześniejszych szkół itp, ale ten cel chyba jakoś zszedl na dalszy plan i teraz to tylko znajomi, komentarze i fotki;;/ szpan i jeszcze te glupie prezenty;/ strata kasy i czasu:P A że ja z żadną klasą nie byłam jakoś zbytnio zintegrowana to nie potrzebne mi tam konto;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2010 6:07 pm
adamrozew
stały bywalec

Ja tam mam swoja nk, ale zdjec samochodu czy domu nie pokazuję. Zdjecia Kota oczywiscie pokazuje (bidak nie ma wlasnej strony :() . Fakt, ze NK zmienilo troche, przeznaczenie, u mnie jest sporo pacjentow, a nie chce wyjsc na osobe ktora nosi glowe wysoko wiec zaproszenia od pacjentow przyjmuje choc to troche neprofesjonalne, ale czasami sa ciekawe dyskusje i kontakty.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2010 11:38 pm
StellaArtois
weteran forum

Co do regulaminu naszej klasy, to w starym także było zastrzeżenie, że dane osobowe podane przez użytkowników, mogą zostać wykorzystane w celach reklamowych, więc pod tym względem nic się nie zmieniło. Ja na nk zmieniłam imię i nazwisko na jakieś fikcyjne dane, nie wiem, czy to coś da, bo pewnie stare dane nadal przechowują w bazie, pewnie nawet po usunięciu konta. W sumie, kiedy kiedyś usunęłam konto, to potem podczas ponownego zakładania, po podaniu tego samego maila, moje dane już były uzupełnione, więc usuwanie konta również niestety wydaje mi się bezcelowe :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2010 1:47 am

Ja już sama nie wiem, co robić...
Wykasowałam połowę zdjęć z galerii, ale to już wcześniej i tak chciałam zrobić.
Moja mama jest wkurzona przez ten regulamin...

Ogólnie kiedyś to nie było takie złe, teraz jest coraz gorsze... Zastanawiałam się nad usunięciem konta, choć z drugiej strony dzięki niemu wiele zawdzięczam.

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2010 3:35 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Ja właśnie usunęłam dużą część zdjęć... choć nie były bardzo prywatne, ot, ja, koty, przyroda i kolczyki mojego autorstwa 😉 Dziś w Wyborczej widziałam artykuł na 1 stronie, że użytkownicy wycofują się z naszej klasy. Więc może oni się zastanowią, czy sobie nie strzelili w stopy.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2010 4:16 pm

No racja.
Bo trochę przesadzili z tym...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2010 5:40 pm
hipiska
weteran forum

Byłam zalogowana , oczywiście fikcyjne dane, ale szybko wykasowałam konto z bardzo prozaicznego powodu - stwierdziłam, że nie mam potrzeby posiadania owego konta. 😉
Ale ja ogólnie jestem "niewirtualna" - nie jestem zalogowana na żadnym portalu poza wegetarianie.pl 😎

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2010 11:31 pm
Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  
Praca