Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

nasza-klasa  

Strona 5 / 5 Wstecz
Bellis_perennis
Famed Member

A jak już usunęłam bez tego.... 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2010 1:51 pm
alken87
rozmówca

A jak już usunęłam bez tego.... 🙁

ale to nic nie szkodzi 😉 dane mozna usunąć tylko po usunięciu konta. wchodzisz na stronę nk, na dole po prawej małymi literkami masz "kontakt" i tam wchodzisz w formularz, wybierasz co trzeba i wysyłasz.
trzeba tylko podać mail z którego było zakładane konto na nk i login.
potem dostaniesz maila na którego musisz odpowiedzieć celem potwierdzenia.
na końcu dostaniesz wiadomość że Twoje dane zostaną usunięte za 30dni.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2010 2:30 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Dziękuję Ci baaardzoooo 😀 😀 😀 :drink:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2010 2:42 pm
n.i.x
stały bywalec

mężuś zanim usunął konto kilka miesięcy temu to najpierw pozmieniał sobie dane na jakieś śmieszne ,
pousuwał zdjęcia i dopiero usunął ..
a jaki był z siebie zadowolony :rotfl: ...
śmiałam sie ale on już tam dobrze kombinował..

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2010 6:02 pm
Katinka
bywalec

też mam konto na NK i na razie nie zamierzam usunąć.

świadomość, że ktoś może wykorzystać moje zdjecia miałam już wcześniej, w końcu każdy ze znajomych (lub z poza) moze je zapisać na dysku i nie wiadomo co robić dalej -a mysle, ze jest to bardziej niebezpieczne niż wykorzystanie mojego wizerunku przez nk.

a regulamin został wprowadzony chyba dlatego, że jakiś facet wygrał sprawę i nk musiało mu zapłacić odszkodowanie (za użycie jego zdjecia w jakiejs wyskakującej na stronie reklamie) -wyczytałam to w paru miejscach w internecie, ale nie wiem czy to prawda czy plotka.

ogólnie wolę facebook -mam tam mniej znajomych, tylko tych z którymi potrzebny mi kontakt przez internet + kilka osób zza granicy, co daje mi możliwość ćwiczenia angielskiego 😉
i bardziej podoba mi się profil jaki można sobie stworzyć na fb. niż nk.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/07/2010 2:05 pm
adamrozew
stały bywalec

Ja mam na NK staram sie go prowadzic w miare ciekawie, filmy, muzyka, ksiazki przemyslenia, nie chwale sie autem czy innymi rzeczami materalnymi. Facebooka nie czuje, za malo mozna napisac o sobie tzn np o ulubionych ksiazkach czy filmach

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2010 1:52 am
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca