Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zagadka na dzisiaj.  

Strona 2 / 5 Wstecz Następny
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Dziękuję Stanisławie za przeuroczą nagrodę. To jest bardzo miłe , naprawdę. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 5:25 pm
Likwidator
bywalec

A ja mam dla Was zagadkę na dziś:

[img] &w=600&h=600[/img]

Co TO jest..{{za miejsce}}?

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/04/2008 5:49 pm
Koniara
stały bywalec

Prywatny TOI TOI (czy jak sie tma pisze :P) 😀

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/04/2008 7:30 pm
Stanisław
weteran forum

Dziękuję Likwidatorze za wyręczenie mnie dzisiaj zagadką. Ja jeszcze regeneruję siły wiesz po czym. Miałem przygotowaną zagadkę ale ona pójdzie za tydzień.
To zdjęcie, które dzisiaj wkleiłeś jest bardzo intrygujące. Ja myślę, że jest ciekawy sposób wykorzystania kanalizacji miejskiej. Toi-Toi ustawiony jest bezpośrednio nad otworem ze zdjętą pokrywą kanalizacji dzięki temu nieczystości użytkowników tego przybytku wpadają bezpośrednio do kanału i służby oczyszczania miasta mają mniej pracy. Czy zgadłem ? 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2008 5:22 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Stanisławie ależ Ty masz bujne pomysły:) ciekawe jak brzmi odpowiedź 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2008 5:25 pm
Likwidator
bywalec

To jest tzw. "trasa Unii Europejskiej" w moim mieście

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2008 8:29 pm
Stanisław
weteran forum

No dobrze. Ale co tam robi ogrodzony toi-toi ?

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2008 8:37 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Myślę , że Toyka stoi na głębokiej wyrwie w jezdni i jest dodatkową formą zabezpieczenia,oprócz ogrodzenia , przed nieszczęśliwym wypadkiem , czyli dostania się tam postronnych ,ciekawskich osób lub zwierząt.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2008 9:21 pm
Stanisław
weteran forum

A tą wyrwą jest okrągły otwór studzienki kanalizacyjnej bo ktoś ukradł pokrywę z zamiarem sprzedania jej na złom. Dobry tok myślenia? 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2008 10:14 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

A tą wyrwą jest okrągły otwór studzienki kanalizacyjnej bo ktoś ukradł pokrywę z zamiarem sprzedania jej na złom. Dobry tok myślenia? 🙂

Raczej nie , szybciej zamontowaliby nową pokrywę niż tak misternie ustawiali ogrodzenie, znaki drogowe , toykę...... 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2008 11:18 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Może ten toi-toi to wc przy dworcu kolejowym albo to dla panów robotników, którzy budują "trasę Unii Europejskiej"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2008 11:36 pm
kamma
stały bywalec

Moja córka by spytała:
" tata ma tutaj toi toi?"
I może by zgadła? 😉

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/04/2008 2:57 am
Stanisław
weteran forum

Dzisiaj mam dla was zagadkę znacznie trudniejszą od poprzednich ale mam nadzieję, że dacie sobie z nią radę.
Narysujcie sobie taką figurę jaką narysowałem w poprzedniej zagadce czyli duży kwadrat złożony z dziewięciu mniejszych , jednakowych kwadratów. Zadanie polega na tym aby w każdym z kwadratów umieścić jedną z wymienionych cyfr: [b] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. [/b] Cyfry nie mogą się powtarzać a suma w każdym poziomie i pionie kwadratów oraz po przekątnych powinna wynosić [b] 15[/b].
Zapraszam do rozwiązania zagadki. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2008 2:14 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Pierdzielę się od 15 minut z tymi obrazkami i mam dosyć. Liczby kolejno to:

8/3/4
1/5/9
6/7/2

Dla każdego miłośnika sudoku taka zagadka to pestka :p

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2008 4:01 pm
Stanisław
weteran forum

Xxl dobra jesteś!!! Brawo :hiya:
Ja się męczyłem z tą łamigłówką ze dwie godziny. Nie wiedziałem, że na forum są takie tęgie głowy. Kwiatuszki dla Ciebie za prawidłowe rozwiązanie. [img] [URL= http://img233.imageshack.us/img233/1697/gardenhi8.jp g" target="_blank">http://img233.imageshack.us/img233/1697/gardenhi8.jp g"/> [/IMG][/URL[/img]

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2008 5:02 pm
Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  
Praca