Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

WAKACJE  

Strona 1 / 2 Następny
Sima
 Sima
stały bywalec

Gdzie w tym roku wybieracie sie na urlopy?? Ja standardowo nad nasze piekne morze,a konkretnie do Jastarnii,juz sie nie moge doczekać,oby tylko pogoda w miare dopisała 😉

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 12:40 am
rubia
forumowy expert

Ja w tym roku dla odmiany za granicę, czyli do Polski 🙂 , ale to dopiero w sierpniu. A tam do Warszawy i pewnie w Bieszczady 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 12:59 pm
StellaArtois
weteran forum

w góry w góry w góry!!! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 3:11 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

No niestety, w tym roku nie szykuje mi się żaden wyjazd wakacyjny. Będą może jakieś wypady na Mazury, bo najbliżej , ale to góra na 1-2 dni. Jedna z córek wyjeżdża na warsztaty taneczne. 🙂 A ja odkładam na wyjazd zimowy, na narty. :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 4:07 pm
Deleted
forumowy expert

Cóż, znowu mam wielkie plany, ale pewnie po raz kolejny spędze wakację w domu... Chyba, że pojadę gdzieś w Polskę. 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 4:18 pm
agata18
bywalec

ja chyba jadę na obóz nad morze,ale jak pomyślę co ja tam będę jeść
to aż mi się niechce jechać,same ziemiaczki i kanapki z pomidorem bleeeeee.

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 4:38 pm
EnzymTrawienny
forumowicz

Obóz jeździecki, a właściwie dwa. Już nie mogę się doczekać... Tylko jak tam mięsa nie jeść i jednocześnie tak, by wszyscy (parentsy) myśleli, że jadłam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 5:49 pm
szczypiorek
początkujący

obóz jeździecki na wyżynie śląskiej i działeczka w lesie 🙂 fajnie będzie doczekać się nie mogę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 6:48 pm
Kudłacz
bywalec

Nie ważne gdzie, ważne z kim. Dwa ostatnie weekendy to był przedsmak tego szaleństwa, jeżeli wakacje będą równie intensywne to radzę postronnym z domu nie wychodzić 😛 Cóż, dzisiaj jesteśmy ludźmi przed którymi ostrzegali nas rodzice.

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 6:55 pm
Natasha
stały bywalec

a ja za granicę jadę z moją mamą i jej facetem, którego nie nawidzę. 3 dni przbywania z nim 24h na dobę, chyba nerwowo tego nie zniosę :/

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/06/2008 8:47 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

A ja odkładam na wyjazd zimowy, na narty. :rotfl:

😀 Dobry wybór, Ayna 😛

Tak , wiem Loviiso ! 🙂 To już nie pierwszy raz. Nie można mieć wszystkiego , czasem trzeba wybierać. "Albo rybki albo akwarium " :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2008 3:53 am
StellaArtois
weteran forum

właśnie się okazało, że wakacji nie będzie, bo całe przepracuję 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2008 4:14 am
An_Rogozinska
forumowicz

🙂 My też jak zwykle wielkie plany... 🙂 (oby nie wyszło jak zwykle...); pod namiot z całą rodziną (może Finlandia?). Nasze polskie morze,? o tak- żeby nie było tak tłoczno... 😮 Dwa lata z rzędu...prawdę powiedziawszy wspomnienia mieszane...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2008 11:38 am
Kokoro
forumowicz

Do Germanii 😉 Choć marzy mi się zwiedzenia jakiegoś kawałka Polski 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2008 1:20 pm
karolka_ma
forumowicz

Moje wakacje nie zapowiadają się zbyt ciekawie... w lipcu czekają mnie praktyki, a potem dwa miesiące za granicą - praca - studia niestety sporo kosztują, ale już się przyzwyczaiłam, wakacji nie mam już od trzech lat.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2008 1:10 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca