Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Świadkowie Jehowy  

Strona 2 / 9 Wstecz Następny
Koniara
stały bywalec

Mnie tylko deneruje to Ich chodzenie po domach i namawianie. Zdarzyło się kilka razy, że przyszli wieczorem jak już było już ciemno i chcieli porozmawiać w domu o tym i o owym...

hah, u mnie zawsze rano w Sobote przychodza i nas budzą 😀 Wkurzające to jest.

Moja trochę dalsza rodzina jest w ŚJ, a moja babcia zaczyna się tym interesować 😉
Znaczy obchodzi z nami święta, urodziny, wszystko... ale czyta tą Strażnice. Jak tam czasem jestem u niej to powiem wam że nawet ciekawe rzeczy tam są. Ale mniejsza z tym.
Właśnie ta moja dalsza rodzina co jest w Świadkach, to oni całkiem normalni są. No nie obchodzą urodzin, faktycznie nie piją ale ja tam lubie przyjeżdżać. Taka cisza zawsze tam jest i porządek. Tylko nie wiem czemu ale są przeciwni wegetarianizmowi 😐

Cóż... taaak...Doprawdy, dziwni ludzie.

A dla nich pewno my jesteśmy dziwni 🙂 🙂

[edytowane 20/6/2008 przez Koniara]

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 7:08 pm
Deleted
forumowy expert

Dla nich to my możemy być, co najwyżej, pomocnikami Szatana (z ONZ na czele) 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 7:40 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

Dla nich to my możemy być, co najwyżej, pomocnikami Szatana (z ONZ na czele) 😉

czy któryś z nich kiedykolwiek tobie tak powiedział? bo ja znam ich mnóstwo i nigdy od żadnego z nich nie usłyszałam czegoś tak absurdalnego!!! a co do wegetarianizmu to znam 3 świadków jehowy wegetarian więc...?

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 7:44 pm
Deleted
forumowy expert

Cóż, po ich plakatach widać, że ONZ, delikatnia mówiąc, nie lubią 😉 Sam nie wiem, co oni do nich mają, ale faktem jest, że nie darzą ich sympatią. Uważają to chyba za jakąś Szkarłatną Bestię, czy coś.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 7:46 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

Cóż, po ich plakatach widać, że ONZ, delikatnia mówiąc, nie lubią 😉 Sam nie wiem, co oni do nich mają, ale faktem jest, że nie darzą ich sympatią. Uważają to chyba za jakąś Szkarłatną Bestię, czy coś.

mogę wiedzieć skąd masz takie informację?????????????

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 7:51 pm
Deleted
forumowy expert

Np. z Wiki:

Prawdy wiary [...] Babilon Wielki: "Ogólnoświatowe imperium religii fałszywej" zaliczają się do niego wszystkie religie oprócz ich własnej. Ma być zniszczony przez Szkarłatną Bestię, tj. różne organizacje międzynarodowe w tym na czele z Organizacją Narodów Zjednoczonych.

Oraz

Szkarłatna Bestia: Różne organizacje polityczne świata na czele z Organizacją Narodów Zjednoczonych, które mają w czasach końca zniszczyć Babilon Wielki, a następnie mające zacząć prześladować religię Prawdziwą tj. Świadków Jehowy.

Więc chyba ONZ nie lubią?

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 7:55 pm
NatusiaMK
stały bywalec

To ja powiem tak "od środka" 😉
Zaskoczeni? Surpise!!!
Więc,alkohol pijemy oczywiście. Ja na przykład bardzo lubię piwo warka strong.mmm...ale! Bez nadużycia.
Wegetarianką jak widać jestem,a przynajmniej staram sie;)
Krwi nie przyjmę to fakt,papierowsów nie palę,też fakt. Od domu do domu chodze,prawda.Wszystko tak,jak mówi Biblia:) Inne religie akceptuje,innych ludzi bardzo lubię:)
Jeśli ktoś chce poznać "tajemnice" ŚJ to wystarczy zapytać tych,którzy was odwiedzają.Lubimy rozmawiać:)
Pozdrawiam.

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 10:35 pm
Deleted
forumowy expert

Wszystko tak,jak mówi Biblia

Wasz przekład, dodać trzeba (a budzi on wiele kontrowersji) 😉

Krwi nie przyjmę to fakt

Ale poszczególne składniki przyjmować już można, a całość nie? Dlaczego?

Inne religie akceptuje

Jak się to ma do tego, że według ŚJ inne religie są fałszywe (Babilon Wielki)?

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 10:41 pm
Stanisław
weteran forum

Ooooooooo... Natusia, witaj w nowej roli 🙂
Tak się zastanawiałem czy ktoś jest na portalu ŚJ. Więc mamy experta w temacie. To fajnie. Miło mi będzie z Tobą na ten temat porozmawiać 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 11:00 pm
NatusiaMK
stały bywalec

Wiele jest kwestii,których ludzie nie chcą zrozumiec i lubią to wykorzystywac do ataku,jak niektórzy.Dlatego wkwestiach,w których pojawi się dużo wątpliwości i mnóstwo krytyki,po prostu zamilczę:)
W innych chętnie wyjaśnię,od czego mam zacząć...hmmm

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2008 11:58 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Wasz przekład, dodać trzeba (a budzi on wiele kontrowersji) 😉

Przekład popularnej wersji Biblii też budzi wiele zastrzeżeń. Kto się nie nauczy hebrajskiego i sam sobie nie przetłumaczy, nie będzie miał 100% pewności 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2008 12:04 am
NatusiaMK
stały bywalec

W sumie xxl,masz rację.
Ale wszystko jest do sprawdzenia.Jeśli ktoś ma czas i chęci,może wziąć przekład Nowego Świata oraz Biblię Tysiąclecia,udac się do tłumacza hebrajskiego i greckiego i porównać.Wówczas wszystko stanie sie jasne:)
Dodam jeszcze,że w języku greckim mnóstwo jest symboli i tzw pisemnych znaczeń słów. Trzeba naprawde dobrze znac ten język...ja nie znam:)
Pozdrawiam.

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2008 12:14 am
Deleted
forumowy expert

Wiele jest kwestii,których ludzie nie chcą zrozumiec i lubią to wykorzystywac do ataku,jak niektórzy

Wiesz, przecież ŚJ chodzą po domach i też atakuję (głownie KK i jego nauki), i to jest OK, ale tak w drugą stronę to już broń panie Boże...

.Dlatego wkwestiach,w których pojawi się dużo wątpliwości i mnóstwo krytyki,po prostu zamilczę

Chyba głównie w takich kwestiach powinno się zabierać głos...

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2008 12:14 am
NatusiaMK
stały bywalec

Ensifer,zacząłeś pisać ze mna nagg.Wszystko ładnie,pięknie,aż do pewnego momentu...doskonale wiesz do jakiego.Załozyłeś wątek o mnie,tylko po co? Po to,żeby poznac opinię innych? Nie sądze.Myslę,że po to,aby móc wszystkim powiedzieć jak bardzo SJ są źli,jak bardzo krzywdza ludzi,jakie mają głupie nauki,jakimi sa kretynami...mysl sobie co chcesz,masz do tego prawo.Ale pamiętaj,że krytykując innych pokazujesz kim jesteś...

P.S. Mimo wszystko lubię Cię i odezwij sie czasem na gg:)

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2008 12:21 am
Deleted
forumowy expert

Doprawdy, przerosłaś samą siebie! 😀 Ja nic do ciebie nie mam, założyłem wątek o ŚJ, a nie o NatusiMK 😉 Zresztą, gdybym miał coś do ciebie zacząłbym pisać po całym forum, że jesteś ŚJ... Po prostu po rozmowie z Tobą sprawdziłem, czy był już taki wątek (o ŚJ), a ponieważ nie znalazłem takiego, więc go stworzyłem. Czy to źle? Ja też Cie lubie i również zachęcam do pisania na GG, jestem dostępny przez większość dnia (szczególnie od dnia dzisiejszego 😉 ). Czy wszystko było ładnie pięknie... cóż, po prostu pewne rzeczy gotów jestem tolerować i rozumiem je, ale w pewnych kwestiach głośno wyrażam swój sprzeciw (zauważ, że nie obraziłem cie, w ogóle też nie miałem takiego zamiaru). Tak, krytykuje takie poglądy, ale krytyka jest potrzebna. Na co komu jakieś koło wzajemnej adoracji (mówię przykładowo, nie o ŚJ, żeby się ktoś nie przyczepił).

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2008 12:28 am
Strona 2 / 9 Wstecz Następny
  
Praca