Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wygrałam, trafiłam w totka, znalazłam...  

Strona 1 / 6 Następny
ozzi_93
bywalec

Hej!
Myślę że takiego tematu nie było a jest potrzebny.Bo Musimy odsapnąć trochę od tych kłótni między wegetarianami, mięsożercami i weganami. Temat nie związany z wegetarianizmem chociaż może ktoś brał udział w konkursach na najładniejsze wege zdjęcie itp.
Tutaj chwalimy się naszymi wygranymi w telewizji, może radiu, na loterii.
Może ktoś zbierał nakrętki, kody z produktów i przysłali mu coś w nagrodę. Albo coś znaleźliśmy
Wszystkie drobnostki 😀

Ja jako mała dziewczynka wygrałam dyplom za zbieranie papierków po Milki Way-ach :rotfl:
Albo wygrałam w totka..... 2 zł 😮
A moją perełką jest iPod (ten najmniejszy) którego wygrałam w radiu Eska

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 7:12 pm
KonradS
początkujący

Ja wygrałem zestaw książek edukacyjnych w Muzycznym Radiu 🙂 .

Wszystko o wegetarianizmie: http://wegetarianizm.zlotemysli.pl/gazyn.php

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 7:17 pm
Andros
bywalec

ja wygrałem kiedyś w ptasim mleczku Wedla kosz słodyczy, co to było za obżarstwo 😛 kosz ledwo można było podnieś

a właśnie, czuje się dyskryminowany, dlaczego temat jest w formie żeńskiej 😛

[edytowane 21/7/2008 przez Andros]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 7:58 pm
ashley_XD
rozmówca

jak byłam dzieckiem to wygrałam naklejki z kubusia:rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 8:15 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

wygralam na vivie 300 zlotych w grze w odgadywaniu hasel.

[edytowane 21/7/2008 przez Wege-Aneta]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 8:22 pm
gregorw
rozmówca

Kiedyś obstawiałem mecze piłki nożnej, tak dla czystej zabawy i nawt udawało mi sie wygrywać większość zakładów.

Sai Ram, Om Sai Ram

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 8:22 pm
ozzi_93
bywalec

a właśnie, czuje się dyskryminowany, dlaczego temat jest w formie żeńskiej 😛

To jest odwet za wszelkiego rodzaju dyskryminacje kobiet 😀 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 8:26 pm
bułek
forumowy expert

Wygrałem dwukrotnie w toto-lotka zwrot za kupon - 16 zł, obstawiłem następne numery ale już nic nie wygrałem (czyli wyszedłem na zero). Kiedyś kilka razy wygralem jakieś książki ale to nie było nic poważnego.

[edytowane 21/7/2008 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 8:29 pm
ashley_XD
rozmówca

książki to ja też wygrałam, ale w konkursach plastycznych 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 8:32 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Od czasu do czasu wygrywam 16 zł w totka. Kiedy mieszkałam w Krakowie i byłam często zupełnie bez grosza, znajdywałam zawsze jakieś pieniądze, które ratowały mi życie. Raz nawet 20 zł 😉 Niedawno znalazłam portfel z dokumentami, kartami, kasą (500zł), na szczęście była też wizytówka z telefonem, więc zadzwoniłam i oddałam właścicielowi.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 8:47 pm
ashley_XD
rozmówca

Lily, miałam ten sam przypadek co Ty. Tyle że w portfelu było 1000 zł (było po dziesiątym 😀 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 8:54 pm
Stanisław
weteran forum

W tamtym roku będąc w Warszawie znalazłem pieniądze. A było to tak:
Szedłem sobie ulicą w Śródmieściu i nagle widzę, że starsza kobieta z wózkiem na zakupy zbiera coś z chodnika. Byłem właśnie przy niej i spojrzałem na chodnik. Patrzę a ona zbiera rozsypane banknoty. Przychyliłem się i podniosłem dwie dwudziestki i jedną dziesiątkę. Ona miała w ręku pięćdziesiąt złotych i również dwie dwudziestozłotówki. Spojrzałem na nią a ona wyciąga do mnie rękę z zebranymi pieniędzmi bo myślała, że one mnie wypadły. A ja mówię:
- Proszę Pani to nie moje pieniądze. Mamy dzisiaj szczęście bo komuś wypadły a my je znaleźliśmy.
Ona mówi, że należałoby je oddać właścicielowi. Ja jej na to, że chętnie bym to zrobił gdybym wiedział komu oddać. A w tej sytuacji to chyba należy cieszyć się ze znaleźnego. Powiedzieliśmy sobie do widzenia i się rozeszliśmy. :red:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 9:50 pm
Likwidator
bywalec

Mój Wujek jakieś 2 lata temu znalazł w parku torbę, a w niej:
-400zł
-1200$
-2500€
-kamerę cyfrową
-komórkę
-trzy sygnety (dwa złote, jeden platynowy)
z komórki dodzwonił się do znajomej właściciela i wszystko oddał. W podzięce dostał 300zł!

Jeden raz w życiu udało mi się coś wygrać! Było to (kilka lat temu) w dzień dziecka, główną nagrodą był aparat fot. o wartości 350zł, którą oczywiście miałem zamiar wygrać, więc. . . zamieniłem się z młodszym bratem na kupony (Brat wygrał serek czosnkowy)

[edytowane 21/7/2008 przez Likwidator]

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 9:52 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Uczciwe z Was ludki:)
W totka wygrałam 2-3 razy 10 zł-ale to było daaaawno temu.
4 miesiące temu wygraliśmy termos w sklepie osiedlowym (trzeba było zrobić zakupy za 30 zł i podpisany kupon wrzuć do pudełka), a ostatnio dostaliśmy za podanie 2 kodów kreskowych z musztard Develey'a zielony fartuszek i 3 próbki sosów (1 był nawet wegański...więc dziś go zjedliśmy- całkiem smaczny 😛 )
"więcej grzechów nie pamiętam..."

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2008 10:29 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

W ubiegłym roku wygrałam żelazko , takie lepszej klasy w loterii firmy Max Medicum. Wystarczyło wypełnić krótki formularz na stronie inter. 🙂

Kilka lat temu wygrałam w jakimś konkursie National Geographic ogromny album o Egipcie. 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2008 12:00 am
Strona 1 / 6 Następny
  
Praca