Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wygrałam, trafiłam w totka, znalazłam...  

Strona 3 / 6 Wstecz Następny
Stanisław
weteran forum

(dokonał okrutnej samolikwidacji, poprzez poderżnięcie sobie gardła, 5 strzałów w plecy i 3 w głowę ).

Żeby z poderżniętym gardłem oddać jeszcze pięć strzałów w plecy i trzy w głowę to trzeba być naprawdę niezłym magikiem. 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/07/2008 4:49 pm
velvet
bywalec

Ciekawa jestem czy ktoś z wegetarian trafił chociaż 3?

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 12:26 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Ja trafiłam 3!
... ale jeszcze mama nie wypłaciła mi pieniędzy 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 1:21 pm
Stanisław
weteran forum

Gratuluję. Trójka z 35 milionów to spora kwota 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 2:21 pm
Stanisław
weteran forum

Dobrze jest też widać przez mocno przydymione szkło albo kolorowy filtr złożony dwukrotnie. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/08/2008 4:35 pm
verufer
bywalec

Stanio, nie wolno oglądać zaćmienia niczym, co nie jest specjalnymi okularami dostępnymi w sklepach astro 😛

Sorry ze sie wtracam ale wolno ogladac wszystkim... A to ze niektorymi srodkami da sie obejrzec tylko raz? 😛 Reszta to tylko chlyt marketingowy by napedzic dochody sklepow astro 😛

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 2:56 am
xxl
 xxl
weteran forum

Gratuluję. Trójka z 35 milionów to spora kwota 🙂

Niestety, nie ma tak dobrze. Za trójkę nagroda jest stała - 16zł, niezależnie od kumulacji 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 3:06 am
Likwidator
bywalec

Stanio, nie wolno oglądać zaćmienia niczym, co nie jest specjalnymi okularami dostępnymi w sklepach astro 😛

Kryptoreklama! ?

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 2:44 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Sorry ze sie wtracam ale wolno ogladac wszystkim... A to ze niektorymi srodkami da sie obejrzec tylko raz? 😛 Reszta to tylko chlyt marketingowy by napedzic dochody sklepow astro 😛

Zgadzam się z Veruferem. Ja np.wczoraj oglądałam zaćmienie przez płytkę magnetyczną
wyjętą z dyskietki. Dobry domowy sposób.Fakt niewielkie to zacmienie.
A czy ktos z Was pamięta zaćmienie sprzed ok. 10 lat ? Wtedy było zakryte słońce gdzieś tak w 80% , a teraz tylko w 30% .Zrobiła się taka szarówka.......

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 3:29 pm
StellaArtois
weteran forum

a ja nawet nie wiedziałam o tym zacmieniu 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 3:32 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Ja tez bym przegapiła gdyby nie to ,że chłopaki Likwidator i Andros dzień wcześniej nie wspomnieli o tym w nocnym temacie. 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 5:30 pm
ewelinkia
świeżaczek

A ja kiedys wygralam jakas kartke pocztowa z Kubusia taka 3D (chcialam plecaczek ) ,plyte z jakimis hitami letnimi w radiu i 700zl w lotka (z kolezanka, wiec podzielimysly sie )

Ewelinkia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/08/2008 5:45 pm
Stanisław
weteran forum

Nie kryptoreklama tylko chęć pomocy i uchronienia wzroku wszystkim oglądającym zaćmienie. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2008 4:39 pm
Likwidator
bywalec

ok przepraszam, źle zrozumiałem intencje naszej bohaterki

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/08/2008 4:53 pm
vegesmile
bywalec

Wracając do tematu 😛 Jak tak czytałam to mi się trochę tego poprzypominało 🙂
Otóż kilka badziewi (książka, tomik poezji i teczka plastikowa na jakieś plastyczne bzdety 😎 ) to moje wygrane za:
>Najlepszy wiersz o tematyce ekologicznej
>Wiersz o swoim mieście 😮 a to mi babcia napisała 😀
>Najciekawszy karmnik 😛
A potem to był zestaw kosmetyków Revlon, bluza HITCH i muzyka z filmu za zrymowaną odpowiedź na pytanie "Czym jest miłość?" w konkursie tv Zig Zap :rotfl: A i jeszcze 'poduszeczka' Me To You z badziewnej gazetki Fun Club (za odp na "Twój ulubiony aktor" 😎 ) I to tyle z tego co pamiętam :red:

[edytowane 13/8/2008 przez vegesmile]

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2008 1:53 am
Strona 3 / 6 Wstecz Następny
  
Praca