Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wygrałam, trafiłam w totka, znalazłam...  

Strona 6 / 6 Wstecz
vegesmile
bywalec

Nie no... co Wy tak dużo znajdujecie?! Ja mam "szczęście" jedynie do 4-listnych koniczynek, mam ich ususzonych całe książki. Ostatnio znalazłam siedem 😛 Ale kasa?! Kilka dni temu trafiły nam się z koleżanką 2 dychy, a tak to nic. Ta dyszka to mi się zwróciła, za to że czułam się strasznie naiwnie po tym jak mnie cyganka obrobiła właśnie na tą kwotę...

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2013 2:00 am
Fatty
weteran forum

Cyganka prawdę Ci powie 😛 Jak obrobiła- jakiś nowy numer mają? Znam już numer z pokazywaniem cycka i numer "na 200 zł" chętnie się dowiem co nowego mają w repertuarze 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2013 2:18 am
Fatty
weteran forum

Klucząc między posylwestrowymi pawiami na chodniku znalazłam bransoletke srebrną. Chyba męska, albo na bardzo dużą kobite 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2014 7:20 pm
Ervisha
rozmówca

Przed świętami w w Carrefourze to w jednej z szafek na zakupy znalazłam 2 zł, drugiej 2 zł i trzeciej 2 zł.. razem 6 zł;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2014 7:26 pm
alternative
stały bywalec

kupon na tatuaż za 200zł :D. ale dawno już
ostatnio książkę 'dracula' (nie jakieś powieścidło, ale o historii postaci)
paczkę z produktami primavika
balsam z zielonego laboratorium (niby moje nieszczęście mi wygrał, ale ja dostałam :P)

mama mówi, że zawsze coś wygrywam lub znajduję, więc wielu rzeczy nie pamiętam 😛

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2014 7:52 pm
Ervisha
rozmówca

Paczkę z produktami Primaviki też wygrałam dwa razy 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2014 10:11 pm
alternative
stały bywalec

ja raz, 10produktów 😛

zapomniałam o wejściówce na warsztaty malowania henną i podwójnej wejściówce na film o pussy riot :D. to tak ze 2miesiące temu

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2014 11:53 pm
Ervisha
rozmówca

Wygrałam zestaw produktów z Primaviki i jakieś dwie książeczki o wege w konkursie na facebooku orgazniowanym przed świętami 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2014 3:54 pm
Ervisha
rozmówca

ja raz, 10produktów 😛

zapomniałam o wejściówce na warsztaty malowania henną i podwójnej wejściówce na film o pussy riot :D. to tak ze 2miesiące temu

Warsztaty kulinarne też wygrałam trzy razy ale ne byłam 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2014 3:55 pm
Fatty
weteran forum

Dzisiaj zamiatając klatkę schodową w pracy wzbogaciłam się o 2 x 50 groszy 😀

Gdy byłam na szkoleniu, pomiedzy uczestnikami miały zostać rozlosowane zestawy i dzisiaj jeden z nich kurier przyniósł - ucieszyłam sie jak dzika, ale oczywiście szef to zagrnął :rotfl:

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/02/2014 8:55 pm
Strona 6 / 6 Wstecz
  
Praca