Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kim chcecie być w przyszłości  

Strona 11 / 14 Wstecz Następny
xGetBoredx
bywalec

Praca w ZOO? Przyczyniać się do złego traktowania zwierząt? ;/

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2009 2:59 pm
Dorochet
forumowicz

Praca w ZOO? Przyczyniać się do złego traktowania zwierząt? ;/

Ja na to patrzę w taki sposób że zoo będzie istnieć do końca świata, tak samo jak zabijać będą delfiny, wieloryby, uchatki itd. Rozumowania niektórych ludzi nie da się zmienić i takie miejsca jak zoo będą istnieć zawsze i tego nikt nie zmieni.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2009 3:57 pm
Rashi
początkujący

hm ... 😛 obecnie uczę się w Technikum Gastronomicznym na Kucharza 🙂 i nie koniecznie chce pracować w tym zawodzie , chce zostać mikrobiologiem albo psychologiem 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2009 9:51 pm
noe
 noe
rozmówca

chciałbym zostać meteorologiem/synoptykiem na jednej ze stacji meteorologicznej 🙂 najlepiej MON-oskiej (oczywiście pracownikiem cywilnym) 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2009 10:42 pm
mika24
forumowicz

A ja chciałabym zostać tajnym agentem 😉 ewentualnie specem od zabezpieczania informacji niejawnych 😀 To chyba bardziej pasjonujace niz praca w bibliotece...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2009 3:21 pm
Dyzio
stały bywalec

A ja chciałbym być badaczem głebin morskich jak Jacques'a Cousteau lub kapitan Nemo z Nautilusa. Chciałbym mieć własny statek i batyskaf, którym pływał bym w najgłębszych zakamarkach oceanu :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2009 3:54 pm
hipiska
weteran forum

Czasami myślę, że fajnie by było gdyby człowiek miał mnóstwo pieniędzy,a pracę wybierał wyłącznie pod kątem tego co rzeczywiście chce robić, nie zwracająć uwagi na finanse. Niestety świat zorganizowany jest inaczej 🙁
A ja zupełnie nie wiem co chce robić. Wszystkie pomysły ''wymyły" się z głowy 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2009 9:50 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Praca w ZOO? Przyczyniać się do złego traktowania zwierząt? ;/

Ja pracowałam w zoo i nie przypominam sobie aby ktokolwiek tam źle traktował zwierzęta. 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2009 9:54 pm
xGetBoredx
bywalec

Tak, ale pomyśl jak czuje się zwierze kiedy tyle osób wlepia w niego gały? Duży stres.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2009 1:56 am
Bellis_perennis
Famed Member

Nie do końca, to zależy od zwierzęcia. Jak mu się coś nie podoba to przechodzi sobie na wybieg nieeksponowany dla publiczności. I nikt go nie ogląda.
Ogrody zoologiczne to nie jest jakieś miejsce kaźni bezbronnych zwierząt... Ich podstawową funkcją nie jest rozrywka.
Czy wiesz kiedy znikną z ziemi ogrody zoologiczne?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2009 3:42 pm
sublime86
bywalec

Branża tłumaczeniowa to jest to 🙂 Marzy mi się własne biuro tłumaczeń 😀 Póki co magisterka z językoznawstwa 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2009 6:50 pm
greene
bywalec

Zbyt trudna kwestia jak dla mnie. Mimo iż mam już skończone 23 lata, nadal nie wiem co będę robić w życiu. Studiuję już trzeci kierunek, dziś przyszło mi do głowy, żeby zrobić jeszcze jeden. Byłam na turystyce, ale zrezygnowałam. Zrobiłam licacjat z dziennikarstwa, teraz jestem na magisterce z politologii, a myślę jeszcze o filologii polskiej a także o kursie na instruktora fitness. Czasami mam przebłyski na temat własnej działalności, np hodowli ekologicznych warzyw. Życie zweryfikuje. Przede wszystkim chyba człowiek pragnie być szczęśliwy. Wykonywany zawód pod tym względem nie jest już tak istotny.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2009 2:34 am
pmk
 pmk
bywalec

a ja najbardziej na świecie pragnę pozostać sobą jak najdłużej się da ...

[edytowane 24/7/2009 przez pmk]

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2009 11:22 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Branża tłumaczeniowa to jest to 🙂 Marzy mi się własne biuro tłumaczeń 😀 Póki co magisterka z językoznawstwa 😉

No masz, konkurencja się znalazła 😛 I nawet z tej samej dziedziny 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2009 2:20 am
sublime86
bywalec

Loviisa-chan, nie będzie tak źle 😉 zresztą u mnie też różnie bywa, ostatnio mam jakieś dziennikarskie ciągotki 😮 zobaczymy co z tego wyjdzie.
wiem jedno: chciałabym pracować tak freelance, bo indywidualistka ze mnie, źle się czuję pod czyimś pantoflem 😀 tylko że na początku pewnie będzie o to cięzko 🙁
ale dla chcącego nie ma nic trudnego 😉
pozdrawiam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/07/2009 10:16 pm
Strona 11 / 14 Wstecz Następny
  
Praca