Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kim chcecie być w przyszłości  

Strona 5 / 14 Wstecz Następny
Paulina_p
bywalec

nie wiem kim chciałabym być w przyszłości... do niedawna wiele pomysłów chodziło mi po głowie... ale na początku lipca musiałam sie na coś zdecydować i zdecydowałam sie na... położnictwo.Zobaczymy jak to będzie studia już prawie za miesiąc, ciekawe czy mi sie coś nie odwidzi 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 2:24 pm
ilona141288
świeżaczek

studiuję dietetykę,a w przyszłości chcę zostać psychologiem 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 12:10 pm

Ja będe weterynarzem:)
Dobrze, że jest tu kilku przyszłych psychiatrów i psychologów, bo przydałoby mi się kilka sesji. Podejrzewam, że jeśli moje przyszłe dzieci odziedziczą cechy po matce, to tyeż będą potrzebowały pomocy:P

Mutylku, jeśli będziesz naprawdę bardzo chciała, to na pewno uda ci się założyć stowarzyszenie, a może nawet i fundację. Na pewno znajdzie się ktoś, kto ci pomoże:)

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 3:59 pm
StellaArtois
weteran forum

o, Katei, gdzie byłaś, kiedy Ciebie nie było? 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/09/2008 4:04 pm
Likwidator
bywalec

Paulina_p
nie wiem kim chciałabym być w przyszłości... do niedawna wiele pomysłów chodziło mi po głowie... ale na początku lipca musiałam sie na coś zdecydować i zdecydowałam sie na... położnictwo.Zobaczymy jak to będzie studia już prawie za miesiąc, ciekawe czy mi sie coś nie odwidzi 😉

Można było się tego domyśleć (patrząc na Twój avatarek ;p )

[edytowane 1/9/2008 przez Likwidator]

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2008 2:34 am
Paulina_p
bywalec

Można było się tego domyśleć (patrząc na Twój avatarek ;p )

ale dlaczego? to tylko okładka płyty mojego ulubionego zespołu... z zawodem nie ma nic wspólnego ...chociaż
😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2008 12:18 am
Szczurunia
bywalec

ja w przyszłosci chcialabym byc hipisem, ale pewnie i tak zladuje za biurkiem z papierkowa robota...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2008 1:47 am
Nantosvelta
forumowy expert

A ja mam teraz kryzys "bezrobocia" i jedyne co chciałabym robić, to laaatać :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2008 1:54 am
tru
 tru
stały bywalec

Ja jeszcze nie wiem co będe robił jak będe duży. Narazie najbardziej chciałbym być hitlerem albo kosmonautą.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2008 3:24 am
Nantosvelta
forumowy expert

Tru, dobry pomysł. Albo (w roli Hitlera) pozabija się ludzi, albo (w roli KOsmonauty) się od nich ucieknie 😀 Nie znam Twojej interpretacji, więc moja może mieć pewne odchyły 😛

A tak na poważnie, to póki co 3 zawody jakie wykonywałam, chciałam w nich pracować jako dziecko. Aż się boję, że zostanę strażakiem albo innym policjantem 😮 Chociaż tajniakiem, chciałłabym być. Wlepiałabym mandaty za (prawie) rozjeżdżanie małych dzieci 😡

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2008 2:03 pm
tru
 tru
stały bywalec

Interpretacja doskonała 🙂
W pierwszym trasporcie zacznę od zwolenników wojen i tarczy antyrakietowych.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2008 2:14 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Tru, wchodzę w spółkę, ale na pierwszy rzut dodaję jeszcze palaczy 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2008 9:33 pm
Deleted
forumowy expert

Tru - tylko będziesz musiała też zarezerować miejsce dla siebie 😀 Jakby co od PKP można tanio załatwnić wagony towarowe 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2008 10:08 pm
StellaArtois
weteran forum

póki co chcę byc podwójnym magistrem 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2008 10:20 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Ensifer, a może się dołączysz? We trójkę pójdzie na raźniej 😮

A tak wracając do tematu, to szkoda, że nie przepadam za alkoholem. Alkoholicy mają łatwo w życiu, nic nie robią, tylko chleją 🙁

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2008 12:03 am
Strona 5 / 14 Wstecz Następny
  
Praca