Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Za co kochamy wegetarianie.pl  

Strona 1 / 3 Następny
Ktosiek
stały bywalec

Po ponad roku strasznie się z wami zżyłam.
Ratowaliście mnie podczas kuchniowo-rodzinnych kryzysów, wypełnialiście mój wolny czas, tu zawsze możemy pisać na wszelkie możliwe tematy.
I, gdyby nie wy, dawno nie wytrzymałabym psychicznie presji :red:

Powinno więc być miejsce dla tych, którzy czują to, co ja - więź z tym portalem i użytkownikami - i muszą to raz na jakiś czas wyrazić 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2008 7:33 pm
Stanisław
weteran forum

I, gdyby nie wy, dawno nie wytrzymałabym psychicznie presji :red:

Ktosiek a kto się tak psychicznie znęca nad Tobą ? 😡

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2008 7:39 pm

Kocham to forum za to, że mogę się wypowiedziec na tematy, które mnie interesują i nikt mi nie wmawia, iż moje rozumowanie jest błędne, poza tym ludzie na forum myślą podobnie do mnie i mogę sobie z nimi porozmawiać o rzeczach, których nie rozumieja mięsożercy.

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2008 11:12 pm
Likwidator
bywalec

za to ze . . . mnie tolerujecie :chlip: Lubię to forum, bo to z niego dowiedziałem sie m.in. ze wcale nie jestem sam ze swoimi "dziwnymi" myslami. Często zdarza sie tak ze nie mam o czym pisac, bo inne osoby przelały moje mysli na ekran komputera 😉 (a w real'u prawie zawsze mam jakies argumenty)

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2008 11:40 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Uwielbiam nasz portal, bo to dla mnie pierwsze okno na wegetariański świat. Bez niego z pewnością nie byłabym teraz weganką, przez co rozumiem zarówno dietę, jak i wiedzę, poglądy, rozwój duchowy, styl życia. Uwielbiam ten portal, czyli WAS, Kochani, bo mnie wysłuchujecie, odpowiadacie mi, obchodzi Was moje zdanie. Akceptujecie mnie i rozumiecie. Wspieracie. Co więcej, gdyby nie wegetarianie.pl, nie poznałabym zespołu Rise Against, który jest teraz jednym z moich ulubionych i nie poszłabym nigdy na ich koncert, który był jednym z najpiękniejszych doświadczeń w moim życiu 🙂 Więcej grzechów nie pamiętam 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/07/2008 11:54 pm
Deleted
forumowy expert

Lubie ten portal, dzięki niemu dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, poznałem różnych ludzi (i co z tego, że niektórzy mnie nie lubią 😀 ) i zrozumiałem (tak myśle), o co walczą wegetarianie/weganie. Są tutaj poważne rozmowy i śmieszne dyskusje, dla każdego coś miłego, nawet ja znajdę tu coś dla siebie 😉 Jestem na tym portalu już troche czasu i musze stwierdzić, że panuje bardzo miła atmosfera i rzadko dochodzi do konfliktów. Strona bardzo przyjazna dla użytkownika, nie opuszcze jej tak prędko (już widze te zawiedzione miny 😀 ).

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 12:08 am
Stanisław
weteran forum

A my czekamy z wielką niecierpliwością aż zmienisz swój sposób żywienia na wegetariański 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 1:52 am
Deleted
forumowy expert

Nooo... ale ja mam tylko jedno życie 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 1:53 am
Stanisław
weteran forum

Ktore w ten sposób byś sobie polepszył i wydłużył 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 1:55 am
Deleted
forumowy expert

W końcu na coś trzeba umrzeć, no i wege to w większości pacyfiści 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 1:58 am
Stanisław
weteran forum

No tak. Ale wiesz co się dzisiaj dowiedziałem, że od pierwszego stycznia przyszłego roku nie będzie powszechnego poboru do wojska. Armia w Polsce będzie zawodowa i tylko ochotnicy będą do niej wstępować. Nie wiem na ile to jest wiadomość wiarygodna ale tak by było najsprawiedliwiej. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 2:06 am
azizan
bywalec

mi podoba mi sie to że poznałam tu parę bardzo miłych osób, z którymi utrzymuję kontakt, i bardzo mnie to cieszy. również to że nikt nie śmieje się ze mnie że mam kapustę zamiast mózgu. podoba mi się to że mogę zapytać o wiele spraw : od tych dotyczących jedzenia, witamin itp, od całkiem innych, mogę sobie po marudzić w marudniku i na odwrót w weselniku 🙂
jest to portal przyjazny, ludzie dają każdemu kredyt zaufania, co jest bardzo miłe, i co widać chociażby po tym jak nowe osoby są witane. cieszę się że w taki sposób forum to stara się mówić o wegetarianizmie. mimo zarzutów jakie tu padały czasami : na temat fanatyzmu, szaty graficznej czy moderatora, lubię tu zaglądać 🙂

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 2:12 am
Deleted
forumowy expert

Ale ogólnie wegetarianizm mnie nie przekonuje, no może poza kolorem zielonym (mój ulubiony) 🙂

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 2:16 am
StellaArtois
weteran forum

Strona bardzo przyjazna dla użytkownika, nie opuszcze jej tak prędko (już widze te zawiedzione miny 😀 ).

wbrew Twemu mniemaniu, Twoja obecnośc tutaj jest większości obojętna

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 3:59 am
rubia
forumowy expert

Lubię to forum, bo na żadnym innym nie widziałam tyle życzliwości i tolerancji. Tyle w temacie.

(i co z tego, że niektórzy mnie nie lubią 😀 )

No właśnie, Głuptasie, niektórzy. Ja Cie akurat lubię, a na Twój wystudiowany cynizm w końcu znajdzie sie rada. Twoje przejście na wege to też tylko kwestia czasu 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2008 4:07 pm
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca