Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Akcja "Kocham mięso"  

Strona 1 / 3 Następny
Cheery
rozmówca

http://www.miesozercy.chlanie.net/

Pozostawię to bez komentarza :/

[edytowane 5/8/2008 przez Cheery]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 12:47 am
Bellis_perennis
Famed Member

Jestem zszokowana 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 12:56 am
leslie
bywalec

co za debilizm.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 1:03 am
hipiska
weteran forum

Wiecie co? Mam wrażenie, że niedługo świat podzieli się na dwa "obozy".
Mięsożerców , którzy nie są w stanie nawet ograniczyć spożywania mięsa i wegetarian.
Myślę, że namawianie kogoś do wege jest bez sensu, bo niektórzy i tak "wiedzą swoje".
No, a ta stronka....No żałość po prostu 😡

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 1:05 am
Bellis_perennis
Famed Member

Ale biorąc pod uwagę elokwencję i poziom komentarzy tam zamieszczonych to osoby odwiedzające tą obleśną stronę stanowczo zaniżają średnią IQ w Polsce.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 1:12 am
Stanisław
weteran forum

😎 Myślę, że ktoś celowo stworzył tę absurdalną stronkę żeby wzbudzić niezdrowe zainteresowanie swoim mięsożernym stylem życia. Zwróćcie uwagę na podpisy pożeraczy mięsa, które świadczą o agresywności, niskim morale i braku kultury osobistej. Nie ma sensu się nimi przejmować bo oni tylko czekają, żebyśmy odpowiedzieli agresywnie na ich prowokację.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 1:22 am
xxl
 xxl
weteran forum

Byłabym skłonna zrozumieć, gdyby to była szczera inicjatywa miłośników mięsa, jednak jest to po prostu wybitnie dziecinna zaczepka w kierunku wegetarian.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 1:23 am
Patrice
bywalec

żałosne, i debilne to tyle 😮 😡 widac ze ich jedynym celem jest wymyslanie takich odmozdzonych rzeczy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 1:54 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Też myślę ,że to jakaś prowokacja. Nigdy nie spotkałam sie z taka agresją . Zazwyczaj ludzie reagują mówiąc : no trudno szkoda nam tych zwierzątek ale przecież musimy coś jeść.
A komentarzy...............lepiej nie komentować .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 2:11 am
leslie
bywalec

Wlasnie rpzeczytałam kilka komenatrzy. Głupki sie nie znaja a wypowiadaja. W ogóle ciekawe kto to zrobil? zobaczcie na ''konatakt'' jakie debilstwo :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:43 am
fafik
bywalec

ludzie zaskakują mnie coraz bardziej.

mam nadzieję, że to prowokacja jest

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 2:27 pm
patusiek16
stały bywalec

Paranoja jakaś czy my ,zmuszamy kogoś do niejedzenia ,robimy wyrzuty i poniżamy ich za to to raczej oni nas ,że nie jemy szykanują nie odwrotnie więc skąd ta agresja i zawiść.
Chyba coś w tym jest ,że od jedzenia mięsa agresory się podwyższają 😛

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 4:06 pm
Andros
bywalec

żeby autor napisał jeszcze cos mądrego, ale to to jest porażka i jeszcze powołali sie na forum rrr, bo widać autor jest na tyle debilny, że pomijając to że nie zna zasad rynku to nie wie tez nawet na czym polega rastafari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2008 2:02 am
leslie
bywalec

jakie forum? oni tam jakies furm maja?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2008 2:51 am
Deleted
forumowy expert

Cóż, w pewnym sensie mają moralne prawo do takiej akcji, chociaż przyznać trzeba, że przesadzili 😀

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2008 2:57 am
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca