Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Cytaty i aforyzmy na każdy dzień 🙂  

Strona 2 / 8 Wstecz Następny
pawel747
bywalec

A znacie to?
Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies (w moim przypadku kot:))

Nie znam :red:
Przypomniało mi to:

- Chciałem powiedzieć (...) że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2008 3:47 am
tru
 tru
stały bywalec

"Największym przestepstwem jest zadanie cierpienia zwierzęciu"

Twórca Gestapo, Marszałek III Rzeszy, dowódca Luftwaffe i Wielki Łowczy - zwierzchnik niemieckich myśliwych - Hermann Göring

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2008 3:52 am

"Kto mnie kocha, kocha i mojego psa" 🙂 św. Bernard z Clairvaux

"Jeśli nadzieja jest matką głupich to życie mądrych jest beznadziejne"

I mój ulubiony:
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował." - Mark Twain 😛

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2008 7:46 pm
tru
 tru
stały bywalec

😮 😮 To jakaś kpina?

To autentyk...faszyści nie uwazali się za złych ludzi... wręcz przeciwnie...
Dzięku temu widać jak mocno ludzie potrafią sobie naginać rzeczywistość do własnych przekonań. No ale wystarczy poczytać dowonle forum żeby też to ujrzeć 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2008 9:21 pm
Stanisław
weteran forum

Tak. Faszyści uważali się za wyżej stojąca rasę na Ziemi niż inne narody i ich celem było zapanowanie i oczyszczenie ludzkości z podludzi , między innymi homoseksualistów, Żydów, prostytutek itp.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2008 9:56 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

"Kto mnie kocha, kocha i mojego psa" 🙂 św. Bernard z Clairvaux

"Jeśli nadzieja jest matką głupich to życie mądrych jest beznadziejne"

I mój ulubiony:
"Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował." - Mark Twain 😛

nie no super 🙂 🙂 🙂 ale się uśmiałam z tego ostatniego

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2008 10:52 pm
Deleted
forumowy expert

Hihi, to z Göringiem było świetne xD On jeszcze powiedział coś takiego, że jeśli chociaż jeden samolot ominie obronę plot. i wleci na teren Rzeszy, to mogą na niego mówić Meuer, czy jakoś tak 😀 Zresztą, on był totalnie poświrowany...

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2008 12:59 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Jak przeczytałam waszą rozmowę o faszystach to przypomniało mi się, że Hitler traktował lepiej swojego psa niż żonę. Pies miał u niego jak w niebie a na żonie gasił pety. Tak w ogóle Hitler był wege. Ale ja to podaję jako ciekawostkę.
Przypomniały mi się cytaty ale nie wiem czy to tak szło:
Pies ma swojego pana a kot służącego.
Dla swego psa każdy jest Napoleonem. To powód nieustającej popularności psów.
Za pieniądze możesz kupić psa, ale nie machanie jego ogona
Pies zadaje ból tylko wtedy kiedy umiera.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2008 2:58 pm
StellaArtois
weteran forum

Tak w ogóle Hitler był wege. Ale ja to podaję jako ciekawostkę.

no raczej nie był, skoro przyczynił się do śmierci milionów istnień...mógł sobie co najwyżej nie jeść mięsa...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2008 4:01 pm
Bellis_perennis
Famed Member

O to mi dokładnie chodziło.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2008 4:17 pm
Deleted
forumowy expert

Może był wege, może nie, ale fakt pozostaje faktem, że był z niego kawał skurczybyka... diabelnie sprytnego skurczybyka. Cóż, teraz wszyscy uczą się o nim i jego kolegach w szkole 😀 No i dzięki niemu mam swoje hobby 😉 Jeszcze co to "żony" Hitlera to byłbym ostrożny w tym temacie. To niebezpieczny grunt.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2008 4:41 pm
Deleted
forumowy expert

?? Nie rozumiem, w końcu interesuję się II wś, bronią pancerną (a tutaj Niemcy mieli dużo do powiedzenia), więc chyba tak powiedzieć, prawda? Nie znaczy, to że ja czuje sympatie do tegu typa, po prostu stwierdzam fakty.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2008 5:29 pm
Czarnaaaa
forumowicz

<>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2008 6:02 pm
adamrozew
stały bywalec

Nie mam pojęcia czy jadł mięso czy nie, dla mnie wegetarianizm to jest pewien sposób widzenia świata o generalnej zasadzie, aby starać się nikogo nie krzywdzić. Dotyczy to zarówno ludzi i zwierząt. Nawet można to "rozciągnąć" na cały otaczający świat. Nazywam to życzliwością dla całego otoczenia. Żeby nie było niedomówień, nie jestem az taki idealny :), niestety zdarza się, ze "wzrasta mi poziom adrenaliny" ale staram się:).
jak mogę.
Przy takim rozumieniu wegetarianizmu , osoba krzywdząca, morderca, nawet jak nie je miesa to wegetarianinem nie jest!
Co do tekstu Ensifera, sorka ale troche przegiałeś, mówisz o kims kto zabił miliony ludzi, przeczytaj sobie:
1. rozmowy z katem
2.Medaliony nałkowskiej
Obejrzyj
1Pianistę
2Listę Schindlera
3. Shoach
Nie bedziesz dalej zartował w ten sposób

ALE CHYBA TO JUZ JEST OFFTOP DLATEGO NIE KONTYNUJMY TEJ MYŚLI TYLKO AFORYZMY -naprawde szkoda ten temat zniszczyc

[edytowane 25/10/2008 przez adamrozew]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2008 6:10 pm
StellaArtois
weteran forum

?? Nie rozumiem, w końcu interesuję się II wś, bronią pancerną (a tutaj Niemcy mieli dużo do powiedzenia), więc chyba tak powiedzieć, prawda? Nie znaczy, to że ja czuje sympatie do tegu typa, po prostu stwierdzam fakty.

a co to hitler jakimś konstruktorem był, czy co?
zgadzam się z Adamem, 4 km od mojego miasta jest Treblinka, a moja ciocia przeżyła Pawiak...po prostu na takie teksty braki mi słów komentarza, są po prostu głupie, GŁUPIE, a mi rzadko brakuje słów...

[edytowane 25/10/2008 od fasolencja]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2008 6:11 pm
Strona 2 / 8 Wstecz Następny
  
Praca