Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Cytaty i aforyzmy na każdy dzień 🙂  

Strona 3 / 8 Wstecz Następny
Deleted
forumowy expert

Cóż... po raz kolejny zostałem źle zrozumiany, ale nic to! 😀 Wracając do wątku głównego:

[b]Śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć miliona to statystyka[/b]
Józef Stalin

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2008 6:16 pm
Fatty
weteran forum

Ilekroć mam podjąć jakąś trudniejszą decyzję, albo mam zaryzykować i się waham, dodaję sobie otuchy powtarzając w myślach "Kto nie żyje na krawędzi... ten zajmuje dużo miejsca " 😉
działa.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2008 2:40 am
Sima
 Sima
stały bywalec

"Czas... krok po kroku w nas zmienia, gorycz pamięci w słodycz zapomnienia"

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/11/2008 11:04 pm
adamrozew
stały bywalec

Ten temat stworzyła Dziewczyna, która już nie jest między nami. Znałem Ją jedynie z jej napisanych wiadomości, avataru, ale gdy usłyszałem o Jej odejściu, zrobiło mi się strasznie przykro. To tylko świadczy o sile tego portalu, gdzie nie znając się, w róznych grupach wiekowych, zawodach etc w jakiś niewidzialny sposób wzajemnie się "splatamy" i "wiążemy" Uczucie żalu i "zdziwienia" dlaczego? jak? w tym wieku? ... , powraca praktycznie cały czas gdy wchodzę na portal. Na pytania te nie ma odpowiedzi, może jest w tym jakis sens którego my śmiertelnicy nie widzimy.
Fr. Nietche napisał
"Ulubieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wiecznie w ich towarzystwie"
Może jest w tym trochę prawdy? Mam nadzieję

[edytowane 11/11/2008 przez adamrozew]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2008 12:55 am
Saint
forumowicz

Obok chwil, które można przeżyć, się nie przebiega 😉

Żyję dla: Mojej TZ/ szkolenia psów/ koszykówki/ fotografii... To takie jasne - znajdź w sobie pasję..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2008 8:23 pm
Deleted
forumowy expert

Life is brutal, full zasadzkas and sometimes kopas in the dupas...

Bóg umarl - Nietzsche Nietzsche umarł - Bóg

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2008 8:33 pm
przyjacielek
świeżaczek

"Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych. Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego"
- Mahatma Gandhi

"Nawet tysiącmilowa podróż zaczyna się od jednego kroku"
- Laozi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2008 4:55 pm
adamrozew
stały bywalec

Znalazłem taką ciekawą stronę o kotach, a ponieważ jestem ich głębokim miłośnikiem, to parę cytatów z tej strony:
"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"
Mark Twain
"Nieprawda, że nie lubię domowników. Ja także potrafię kochać jak każde inne żywe stworzenie, ale nie bezkrytycznie. Kocham tylko tego, kto na to zasługuje. Uczuć swoich nie wyrażam w sposób głośny i teatralny. Kto nie rozumie cichego mruczenia, ten nie jest godny, by inteligentne, rozumne i obdarzone dobrym smakiem zwierzęta przywiązywały się do niego. Kto nie potrafi w milczeniu siedzieć długo w jednym miejscu, ten nie jest wart mojego towarzystwa. Kto zawsze potrzebuje brawurowych pokazów, kto nie zadowala się prostym pięknem naturalnych ruchów, ten nigdy nie może zdobyć sympatii kota. Kto żąda ciągle czegoś nowego, kto ugania się za zmiennością, za emocją, kto nie lubi spokoju, równowagi, stałości, komu wydaje się, że prawo egzystencji trzeba zawsze udokumentować czynami, kto nie widzi piękna w zadumie, ten nigdy nie będzie miał wiernego kota. Kto goni za pozornymi radościami życia do tego kot odwróci się plecami. Człowiek, którego kochają koty, nie może być człowiekiem bezwartościowym."
Gyorgy Balint
Pozdrawiam

[edytowane 23/11/2008 przez adamrozew]

[edytowane 23/11/2008 przez adamrozew]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2008 11:29 pm
pawel747
bywalec

Mnie ostatnio urzekł cytat z Lema:

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2008 5:20 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Likwidator to niemożliwe by tyle osób źle zrozumiało.Założycielka tematu miała na imie Agnieszka. Tutaj się przedstawia :

http://www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-3901.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2008 2:35 pm
Sagamore
stały bywalec

nawiązując do okoliczności:

"Zachodzące słońce wraz z dniem twego życia zabiera dobro, które dziś uczyniłeś."

indiańskie

pzdr

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2008 3:54 pm
rubia
forumowy expert

Znalazłem taką ciekawą stronę o kotach, a ponieważ jestem ich głębokim miłośnikiem[...]

W takim razie witaj w klubie, Adamie 😀 Koty po prostu uwielbiam,kochał je też mój tata. Ten wdzięk, inteligencja, niezależność! Coś pieknego! Cieszę się, że na tym forum są nie tylko "psiarze" 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2008 8:11 pm
Deleted
forumowy expert

[b]Wiesz, kto to jest Bóg?... Czasem zdarza Ci się, że kiedy czegoś bardzo pragniesz, to mówisz to tak jakby komuś... Bóg to ten koleś, który Cię wtedy olewa[/b]

Cytat z filmu Wyspa

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2008 10:13 pm
rubia
forumowy expert

[b]Wiesz, kto to jest Bóg?... Czasem zdarza Ci się, że kiedy czegoś bardzo pragniesz, to mówisz to tak jakby komuś... Bóg to ten koleś, który Cię wtedy olewa[/b]

Cytat z filmu Wyspa

wiesz, Ensifer: jeśli Bóg nie istnieje, to problem w ogóle Cię nie dotyczy. Jeśli istnieje, to dlaczego uważasz, że Jego zadaniem jest spełnianie Twoich pragnien?? 😮
Jeśli wierzysz, to znajdz sobie jakąś teodyceę. Jeśli nie wierzysz, daj sobie spokój z tym tematem; jest nierozwiązywalny

Oczywiście wiem, że cytowałeś czyjąś wypowiedź; ale przecież każdy z nas umieszcza tu te cytaty, z ktorymi sie utożsamia

[edytowane 25/11/2008 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2008 11:01 pm
Deleted
forumowy expert

Ten temat nie jest odpowiedni do takiej rozmowy. Po prostu zamieściłem cytat, który mi się spodobał i tyle.

[b]Ludzie byli dawniej bliżsi sobie. Musieli. Broń nie niosła daleko.[/b]

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2008 11:17 pm
Strona 3 / 8 Wstecz Następny
  
Praca