Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Taniec  

Czy lubicie tańczyć? Chcielibyście uczyć się tańca?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2008 8:10 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ja planuje w najbliższym czasie zapisać się do szkoły tańca. Mam już wybraną. Taniec jest prawdziwą sztuką. Zawsze marzyłam o nauczeniu się go i wreszcie mam okazję to spełnić. Uwielbiam taniec towarzyski a w szczególności jive :rotfl:

[edytowane 31/10/2008 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2008 3:37 pm
velvet
bywalec

Mój mąż jest po różnych kursach tańca. Uwielbiamy tańczyć i bardzo żałujemy, że w dzisiejszych realiach jest ku temu bardzo mało okazji.

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2008 4:02 pm

Gdy byłem młodszy często chodziłem potańczyć, później mniej a teraz myślę aby znowu zacząć ale tym razem profesjonalnie 🙂
Tak się składa, że nie tak dawno w moim mieście powstała nowa szkoła tańca, no i chyba musi być dobra skoro prowadzi ją finalista programu You Can Dance.
Zawsze myślałem, że taki kurs to spory wydatek a w rzeczywistości kosztuje on niewiele więcej niż wyjście na basen czy do kina.
Myślę podpbnie jak Loviisa-chan, też wolałbym z parnterką.... i narazie poczekam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2008 11:08 pm

Loviisa-chan Ty także z Tychów 🙂 Może mieszkamy obok siebie i nawet nie wiemy 🙂
Z jakiego osiedla jesteś?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/11/2008 12:17 am
Frutaniva
bywalec

A ja zaczynam właśnie czwarty rok tańca 🙂 no piąty bo rok przerwy był. Ale tańczę jazz,hip-hop,współczesny czyli bardziej jak You Can Dance (kto wie moze mnie tam kiedys zobaczycie xD)
Taniec wyraza emocje..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/11/2008 6:26 pm
doma-mika
rozmówca

jazz,

o taaaak! 🙂 kocham taniec:),szczegolnie jazz wlasnie!to jest to!...zawsze tanczylam tak tylko dla siebie,amatorsko,ale jak tylko znajde wiecej czasu chce sobie wykupic karnet na tance 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2008 9:21 pm
nova.nike
bywalec

Ja mniej więcej raz na miesiąc chodze na Bollywood Dance 🙂 czyli nauke tańca indyjskiego, nie mylić z tańcem brzucha 😉 Bardzo mi się to podoba, choć chyba musze poszukac jakiejś szkoły w Poznaniu która częściej prowadzi zajęcia. Niestety bowiem po miesiącu ciężko zapamiętać choreografię.
Na inne tańce tez miałabym ochotę, ale niestety w większości trzeba na nie przyjść z partnerem, szkoły nie zapewniają bowiem współtowarzysza. Na razie więc dla mnie odpada 🙁

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2008 12:29 pm
Frutaniva
bywalec

nova.nike a partnerem nie moze byc jakas twoja kolezanka?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2008 10:37 pm
nova.nike
bywalec

Frutaniva tak jak ja nie chciałabym służyć pomocą kolezance aby być jej 'partnerem' tak i kolezanka również tego nie chce. Po pierwsze zajęcia nie są za darmo, po drugie bez sensu jest się uczyć kroków które powinien umieć facet. Nie wiem jak innym, ale mi na pewno myliłyby się później kroki. No i żeby się czegoś nauczyć potrzeba by dwa razy więcej zajęć, a więc dwa razy więcej kasy na nie.
Znajoma kiedyś tak próbowała z jakąś swoją koleżanką i to nie wypala. Raz trafiła na jakąś szkołę, nie pamiętam nazwy, ale wiem że pan prowadzący chyba się Nowak nazywał. Obiecywał że dla kazdej dziewczyny zapewnia chłopaków. Oczywiście nie było to prawdą. Owszem było tam podobno kilku jego chłopaków, ale i tak nie wszystkie dziewczyny miały partnerów. Tak więc potem co kilkanaście minut nastepowały wymiany i co jakiś czas tak czy siak dwie dzieczyny musiały tańczyć razem. W końcu znajoma przerzuciła się na salsę bo to też zdaje się można się uczyć bez partnera.

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 12:00 am
bułek
forumowy expert

Niedawno temu miałem w planach zapisać się na kurs tańca towarzyskiego, bo zbliżało się wesele kuzynki, ale plany nie wypaliły, nie byłem na nim i odsunąłem na kiedyś naukę tańca. Myśle że od tego nie ucieknę (nie traktuje tego jak przymus ) i wkońcu się naucze 🙂

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 8:15 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Linck dla nova.nike:
http://www.kurstancapoznan.pl/
Ale nie wiem czy to nie będzie tak jak pisałaś tu:

Raz trafiła na jakąś szkołę, nie pamiętam nazwy, ale wiem że pan prowadzący chyba się Nowak nazywał. Obiecywał że dla kazdej dziewczyny zapewnia chłopaków. Oczywiście nie było to prawdą. Owszem było tam podobno kilku jego chłopaków, ale i tak nie wszystkie dziewczyny miały partnerów. Tak więc potem co kilkanaście minut nastepowały wymiany i co jakiś czas tak czy siak dwie dzieczyny musiały tańczyć razem.

Ale możesz się zorientować bezpośrednio w szkole, zadzwonić, wysłać mail.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 9:35 pm
nova.nike
bywalec

Dzięki Bellis_perennis 🙂 Zadzwonię i zapytam.

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2008 2:29 pm
Frutaniva
bywalec

zreszta na pewno sa organizowane zajecia bez partnera

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2008 9:31 pm
  
Praca