Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co Was obrzydza?  

Strona 2 / 6 Wstecz Następny
Nela89
bywalec

Stanisławie, masz rację. Jednak jestem zdania, iż dorosły człowiek bez względu na wychowanie powinien kierowac się swoim osobistym rozumkiem. Ja nie mówię tutaj o cotygodniowym pucowaniu całego mieszkania na błysk, bo to marzenie ściętej głowy w tym przypadku, a jedynie o tym, zeby po sobie sprzątać, a nie zostawiać wszystko do zgnicia i zaśmierdzenia, czy zaschnięcia.. 😉 Poza tym niezwykle irytujące jest to, ile litrów wody niektóre osoby potrzebują do umycia włosów, ledwo sięgających do ramion.. Po pierwsze brak szacunku dla pracy wlasnych rodzicow i co gorsza moich,, bo przeciez rachunki same się nie zapłacą, a po drugie brak myślenia o środowisku. Ludzie w Afryce umierają z pragnienia, a ktoś myjąc zęby zużywa tyle wody ile ci biedni ludzie przez tydzień nie widzą, to jest chore.. Może powinnam była to napisać w marudniku.. 😛 Podsumuje to może tak: obrzydza mnie, bo jest ochydnym, myślenie tylko o sobie i własnych potrzebach, czy zachciankach.

[edytowane 16/1/2009 przez Nela89]

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/01/2009 8:43 pm

JAKA SZKODA :(( A JUŻ MIAŁAM NADZIEJĘ, ŻE TO, TAK JAK U MNIE, WRODZONA CECHA GENETYCZNIE UWARUNKOWANA 😉 🙂 POZDRAWIAM, FASOLENCJO 🙂 MNIE "OBRZYDZA" JAJECZNICA.. ZARÓWNO ZAPACH, JAK I WIDOK.... WYGRYWAM WTEDY KAŻDY WYŚCIG DO ŁAZIENKI 😉 I TO Z KAŻDYM 🙂 BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.......................... CHOCIAŻ JADAM JAJKA.. ALE CHYBA TYLKO W CIASTACH 😉

[edytowane 16/1/2009 przez www.animalpastor.eu]

animalpastor/chris-tina

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2009 1:40 am

swoją drogą, to kiedyś byl mój "hymn" 😉
"Przewróciło się niech leży cały luksus polega na tym
że nie muszę go podnosić będę się potykał czasem
będę się czasem potykał ale nie muszę sprzątać

zapuściłem się to zdrowo coraz wyżej piętrzą się graty
kiedyś wszystko poukładam teraz się położę na tym
to mi się wreszcie należy więc się położę na tym

coś wylało się nie szkodzi zanim stęchnie to długo jeszcze
ja w tym czasie trochę pośpię tym bezruchem się napieszczę
napieszczę się tym bezruchem potem otworzę okna

w kątach miejsce dla odpadków bo w te kąty nikt nie zagląda
łatwiej tak i całkiem znośnie może czasem coś wyrośnie
może ktoś zwróci uwagę ale kiedyś się wezmę

zapuściłem się to zdrowo cały luksus polega na tym
łatwiej tak i całkiem słusznie może czasem coś wybuchnie
będę się czasem potykał ale kiedyś się wezmę"

animalpastor/chris-tina

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2009 2:00 am
Stanisław
weteran forum

No dobrze, ja znam takich ludzi co jak rzucą ubranie na krzesło albo łóżko to go nie sprzątną aż im nie jest potrzebne. Mimo to są to osoby inteligentne, zdolne, oczytane ale za grosz nie mają nawyku układania rzeczy w szafie czy na półce. Nie przeszkadza im, że leżą porozrzucane po całym pomieszczeniu i nie razi ich to. Chodzą sobie między tymi rzeczami i najciekawsze jest to, że dokładnie wiedzą gdzie która część garderoby się znajduje gdy im jest potrzebna. Nie przejmują się ogólnie panującym bałaganem w pomieszczeniu i na ewentualne uwagi odpowiadają z uśmiechem, że wszystko jest w porządku i tak powinno być bo to jest ich pokój i im to nie przeszkadza. Ciekawy jestem czy nie będzie przeszkadzać przyszłemu partnerowi czy współmieszkańcowi. Chyba, że będzie to taki sam bałaganiarz i oboje zakopią się w porozrzucanych ciuchach. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2009 2:58 am
agata18
bywalec

www.animalpastor.eu hmm jajko blee,mnie nie wiem czemu też obrzydza ale mnie to raczej jego konsystencja 😀

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2009 4:16 pm
Fatty
weteran forum

Nie przeszkadza im, że leżą porozrzucane po całym pomieszczeniu i nie razi ich to. Chodzą sobie między tymi rzeczami i najciekawsze jest to, że dokładnie wiedzą gdzie która część garderoby się znajduje gdy im jest potrzebna.

opisano mój przypadek! 😀 U mnie zawartość szafy jest porozwlekana po całym pokoju, podłoga jest upstrzona ołówkami, porozrzucanymi puzzlami, gazetami itd Mój pokój robi piorunujące wrażenie na gościach(ten wytrzeszcz oczu i mimowolne kręcenie głową... albo reakcja ciotki która stanąwszy w drzwiach złapała się za serce i zaczęła wykrzykiwać "o Jezu!!!" )

Rodzice porządku mnie uczyli- tylko zawsze ciężko było mi go utrzymać. Źle się czuję w wysprzątanym na błysk pomieszczeniu. Mega sterylność i ład to dopiero obrzydliwe 😉

Co mnie obrzydza? Ludzka przebiegłość, chytrość... jako sprzedawca muszę mieć cały czas oczy dookoła głowy bo tu próbują coś wynieść, tam oszukać na kasę(po wydaniu reszty awantura, ze za mało reszty dostała, że dała 100 zł a wydałam jak z 50.. to jej macham wtedy jej banknotem 50 zł, który cały czas trzymam w ręce dopóki klient nie odejdzie, i wtem następują tłumaczenia pokrętne.Inny trick: po wydaniu chowają drobną kwotę natychmiast i awantura, że o tyle mniej dostali... teraz już patrzę nachalnie na ręce), zdrapywanie cen i przyklejanie niższych(a nie dość, że ceny znam na pamięć to mam czytnik kodów...), czasami od dużej kumulacji tego wszystkiego to aż mnie na mdłości bierze...

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2009 5:46 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ja też mam zwyczaj rozrzucania ubrań 😉
Co mnie obrzydza:
-gdy ktoś je mięso i się nim dosłownie zajada. Widać jak bardzo mu smakuje...
-widok siedzącej dziewczyny obranej w biodrówki i której widać tyłek
-zapach środków dezynfekcyjnych używanych w toaletach. W ogóle toalety publiczne.
-babole w futrach.... za każdym razem gdy widzę babola żałuję, że nie mam farby czy też kleju.
-blond piękności patrzące na każdą inną dziewczynę z wyższością. A bo to nie ma nowych, modnych ciuchów albo nie jest wymalowana. Generalnie ten typ kobiety mogłabym długo opisywać. W skrócie: blachara.
-facetów uważających, że każdą kobietę można kupić tylko niektóre mają bardzo wysoką cenę.
Właściwie to wszystko na równi ale jeszcze mi się coś przypomni pewnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2009 6:50 pm
Stanisław
weteran forum

-widok siedzącej dziewczyny obranej w biodrówki i której widać tyłek

No nie mów, to nie jest taki zły widok 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2009 7:20 pm
agata18
bywalec

Stanisławie nie mów że ciebie to nie obrzydza? 🙂

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2009 7:36 pm
Bellis_perennis
Famed Member

[b]Stanisławie [/b] taki widok jest po prostu obleśny...
Przypomniało mi się jeszcze coś.
Miałam raz nieprzyjemną sytuację w letni upalny dzień w tramwaju... Był straszny tłok i ja biedna stałam pod pachą pana który chyba od tygodnia nie widział mydła... Do teraz mam koszmary.... Szczęściarz z niego, że nie zwymiotowałam mu na buty. :casstet:

[edytowane 17/1/2009 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2009 7:47 pm
Stanisław
weteran forum

Bellis czy mogłabyś mi dać jakiś namiar na zdjęcie dziewczyny w biodrówkach bo może nie myślimy o tym samym 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2009 8:06 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Chyba źle się zrozumieliśmy. Dziewczyna nosząca biodrówki nie równa się tyłkowi na wierzchu. Mam na myśli źle dobrane biodrówki i siedzącą w nich dziewczynę z widocznym przedziałkiem tyłka. Jeszcze jak dochodzi do tego wylewający się tłuszcz to masakra. Kiedyś w pociągu widziałam siedzącą na schodach dziewczynę przy kości, której dosłownie było widać połowę tyłka a po bokach się wylewało. Chodzi mi konkretnie o coś takiego. Ja też noszę biodrówki ale nieco wyższe bo do szczupłych nie należę.
edit:
To takie robienie na siłę z siebie trendy/cool/jazzy a wychodzi z tego coś fuj fuj fuj.
Zresztą widok schylającego się/siedzącego faceta i widoczny przedziałek też nie uważam za widok napawający mnie szczęściem.

[edytowane 17/1/2009 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2009 8:16 pm
Stanisław
weteran forum

Aha, rozumiem. Ja myślałem o czymś takim :
[img][URL=www.fotosik.pl][IMG] [/IMG][/URL] [/img]

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2009 9:24 pm
Filomena
bywalec

hehe z tym bałabanem to chyba tez o mnie... 😀
no dobra, mnie obrzydza i to baaardzo:
- solarium (zwłaszcza w wersji z czarną lub blond farbą na włosach i białymi kozaczkami plus do tego tandetne sztuczne paznokcie)
- odpryskujący lakier z paznokci, zwłaszcza czerwony
- włosy pod pachami (o obu płci - fuj fuj!)
- bupliczne bekanie, sikanie przez faceta w miejscu publicznym,a najlepiej gdy obok stoi jego panienka
- sangały u facetów! i japonki też!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2009 9:26 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Z tym czerwonym lakierem zgadzam się w 100%!!!!
Do punktu o bekaniu dodałabym jeszcze plucie.
Mi się podobają japonki u każdego. W końcu w Japonii noszą je wszyscy i mężczyźni i kobiety.
[b]Stanisławie [/b] zauważyłam, że często kobiety do biodrówek zakładają stringi podciągając je tak aby było je widać. Wiele osób twierdzi, że to tandetne ale jak stringi są ładne to czemu nie. Miałam w liceum nauczycielkę która na koniec szkoły powiedziała nam, że lubiła się przechadzać po klasie i patrzeć która tak lubi prowokować. A później ogłosiła miss stringów czyli dziewczynę, która prezentowała najładniejszą bieliznę 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/01/2009 9:41 pm
Strona 2 / 6 Wstecz Następny
  
Praca