Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Egzaminy, które udało się nam zdać:)  

Strona 2 / 8 Wstecz Następny
Filomena
bywalec

he, dla mnie najważniejszym egzaminem była matura. serio! tyle szumu wokół tego, i te myśli że jak coś pójdzie nie tak to nici ze studiów... Kułam całą noc przed ustną historią i odpowiadałam właśnie z tematu, którego nauczyłam sie kilka godzin wcześniej 🙂
Jakoś egzaminów na studiach nie przeżywałam, był może taki jeden do którego solidnie ryłam...
było za to sporo egzaminów z życia...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/01/2009 10:06 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Jak ma się czas i hajs na prawko to moim zdaniem nie ma co odkładać tego na potem. Zmienią zasady przeprowadzania egzaminu, zwiększą poziom trudności, podniosą ceny i wtedy będzie dopiero trudno otrzymać papierek. Liczy się również wiek, bo łatwiej nauczyć się tego wszystkiego będąc młodym a nie starym

Mam inne zdanie, zanim dostałabym auto to już dawno wszystko zapomniałabym, więc jaki sens? Jak się robi prawko to najlepiej od razu jeździć i ćwiczyć bo potem można się poczuć jak kaleka, wsiadając do auta po tak długim okresie niejeżdżenia. Poza tym dlaczego tak pesymistycznie zakładasz w jedną stronę, a może właśnie stanieje i będzie prostsze? Zresztą akurat te dwa czynniki nie mają dla mnie najmniejszego znaczenia. A wiek? hm, czy mając lat 25 jestem już kompletnie upośledzona w porównaniu z tym, kiedy miałam 19 :rotfl: ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2009 5:24 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

oceny z dwóch egzaminów przepisane z ćwiczeń : teoretyczne podstawy resocjalizacji oraz historia resocjalizacji. Egzaminy nie byłyby trudne, ale dzięki przepisaniu będę miała cały tydzień żeby wykuć prawo karne 🙂

Ciekawe macie przedmioty na Prawie,a przynajmniej ich nazwy brzmią interesująco 😉

ps.Z egzaminów maturalnych najbardziej bałam się ustnego angielskiego.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2009 5:31 pm
StellaArtois
weteran forum

Jaga ja tam nie wiem, czy takie ciekawe, jak dla mnie to średnio 😉
[b]Nela89 [/b] musiałam się trochę narozkminiać co to jest UO, ale już wiem^^
a, i najważniejsze- prawo autorskie do przodu 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2009 6:18 pm
pawel747
bywalec

Ciekawe macie przedmioty na Prawie,a przynajmniej ich nazwy brzmią interesująco 😉

Mi się bardzo podobają nazwy matematycznych przedmiotów na moim wydziale - np. 30 godzin wykładów + 30 godzin ćwiczeń z przedmiotu Kohomologia Galois niezmiennie wywołuje u mnie spazmy śmiechu 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2009 6:34 pm
bułek
forumowy expert

Poza tym dlaczego tak pesymistycznie zakładasz w jedną stronę, a może właśnie stanieje i będzie prostsze?

Raczej nie stanieje, bo patrząc że kilka lat temu kosztowało 800-900 zł (jak zdawał mój brat), a ja rok temu już musiałem wyłożyć 1250 za kurs i badania lekarskie. (oczywiście mozna zapłacić więcej). Czytałem kiedyś w niecie o planach zmian egzaminu, ale nie moge teraz tego znaleźć. Nie mówie, że to nie jest do zdania, bo dla chcącego nic trudnego, ale na egzaminie jest duzy stres i ludzie często przez niego oblewają. Nawet jeśli Ci nie będzie to wszystko sprawiało problemów, to możesz długo czekać. Inni nie będą dawać rady i wydłużać tym samym kolejki. Ja czekałem na egzamin 2 miesiące.

A wiek? hm, czy mając lat 25 jestem już kompletnie upośledzona w porównaniu z tym, kiedy miałam 19

Nie miałem na myśli takiej róznicy wieku.

[edytowane 20/1/2009 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2009 8:03 pm
Nela89
bywalec

[b]Nela89 [/b] musiałam się trochę narozkminiać co to jest UO, ale już wiem^^
a, i najważniejsze- prawo autorskie do przodu 😀

Prawo na UO jest młodym wydziałem. A w ogóle, to w zależności od ustaleń uniwerku, siatka godzin może być różna i część przedmiotów, które Ty już miałaś, ja będę mieć w najbliższej przyszłości. I odwrotnie. 🙂

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2009 8:19 pm
Catinahat
bywalec

Dobry temat 🙂 Możemy się tu nawzajem wspierać. Trzymam kciuki za tych co jeszcze muszą zdawać i gratuluję tym co już zdali.
Ja w poniedziałek miałam egzamin z historii Belgii i Holandii. kto by pomyślał, że takie małe państewka moga mieć taką burzliwą historię. Do tego w Holandii połowa władców miała na imię Willem i numerowali ich tylko do 5ciu a potem od początku...
Zaraz się biorę do nauki bo mnie jeszcze kilka egzaminów czeka. Już zaczynam obgryzać paznokcie z nerwów. A na wyniki trzeba będzie czekać z miesiąc...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2009 11:04 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Do tego w Holandii połowa władców miała na imię Willem i numerowali ich tylko do 5ciu a potem od początku...

o.O

Ja jutro zaliczam teorie, przedmiot zawierający wszystko, czego potrzebuję do moje pracy licencjackiej, więc muszę się popisać...a w piątek nuuudna literatura amerykańska :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2009 5:41 pm
Milunia
bywalec

Egzaminów, to raczej już zdawać nie będę 😀
Wszyskim osobom, które zdały serdecznie gratuluję :hiya:
A za tych, którzy takowe mają przed sobą będę trzymała kciuki :thumbup:

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2009 8:05 pm
StellaArtois
weteran forum

Reklama i marketing na 4,5 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2009 10:44 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Fasolko- zdolna z Ciebie kobieta 🙂 gratuluje

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2009 12:45 am
Loviisa-chan
stały bywalec

http://www.joemonster.org/art/10683/Zycie_studenckie ;P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2009 7:44 pm
Olla
 Olla
bywalec

oblałam examin z zycia, a to jest najwazniejszy examin w życiu !

Kto jest młody to jeszcze o tym nie wiem!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2009 8:00 pm
adamrozew
stały bywalec

Egzamin z zycia zdaje sie cały czas, zaliczasz go z kazdym dniem czastkowo, wiec nie znasz jeszcze jego wyniku (no chyba ze maz sto lat :)) Głowa do góry, w zyciu bywa tyle nieoczekiwanych niespodzianek, nie mozesz przewidziec co przyszłość przyniesie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2009 8:05 pm
Strona 2 / 8 Wstecz Następny
  
Praca