Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Egzaminy, które udało się nam zdać:)  

Strona 4 / 8 Wstecz Następny
Catinahat
bywalec

Już koniec! Po egzaminach 🙂 Jeden zostawiłam sobie na wrzesień bo już nie miałam siły na niego iść, ale reszta poszła raczej dobrze. Niestety na wyniki muszę poczekać z miesiąc...
A jutro wieczorem wyjeżdżam do Polski do rodziców na cały tydzień juppiiii 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 11:34 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Już koniec! Po egzaminach 🙂 Jeden zostawiłam sobie na wrzesień

A czemu nie na letnią, nie da się?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 11:46 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

prawne podstawy resocjalizacji +4 🙂 🙂 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 2:23 pm
StellaArtois
weteran forum

Jaga, pedagogika jest po prostu bardziej z życia i nie miałabym 9 egzaminów, gdybym na nią poszła... 😀 ale cóż, błędy młodości, teraz nie ma już odwrotu i muszę zostać zajadłym dziennikarzem tudzież prawnikiem 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 3:32 pm
Olla
 Olla
bywalec

Adamie...

Zawsze byłam bardzo szczęśliwą osobą. Widac miałam całe życie manie 😀
Ale przychodzi pora, że chce się rodziny, zwyczanej pracy itd. Ja nie mam super extra wymagań. No moze człowiekz którym chce przezyć życie by było naprawdę serdecznym, dobrym spójnym człowiekiem. Miałam takiego człowieka przy sobie wieele lat... planowaliśmy dzieci ślub itd. On był moim przeznaczeniem kimś kogo się nie dało nie kochać. Zawsze będe go kochac tak jak wtedy gdy byliśmy razem. dałam mu tez wolnośc by to On zdecydował kiedy ma się mi oświadczyć itd.. w sumie to troche długo to trwało (byłam bardzo niecierpliwa- kiedyś) jak na mój gust.

Sama samotność powoduje u mnie depresję a co dopiero samotność i nieralizowanie się... nie chce nawet o tym myśleć..
straciłam TYLE, że inna osoba to by się powiesiła.

[edytowane 29/1/2009 przez Olla]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 4:17 pm
Catinahat
bywalec

A czemu nie na letnią, nie da się?

Tylko jeśli miałabym oficjalne zwolnienie, np. od lekarza, to by się dało. A tak to tylko w oficjalnym 'czasie poprawkowym' czyli koniec sierpnia/początek września.

muszę zostać zajadłym dziennikarzem tudzież prawnikiem

Myślę, że Ruda Wredziocha poradzi sobie z byciem zajadłą 😀 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 6:50 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Jaga, pedagogika jest po prostu bardziej z życia i nie miałabym 9 egzaminów, gdybym na nią poszła... 😀 ale cóż, błędy młodości, teraz nie ma już odwrotu i muszę zostać zajadłym dziennikarzem tudzież prawnikiem 😎

wiem, wiem, przecież się nie złoszczę 😉 fakt- w tym semestrze miała "tylko" 5 egzmainów 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 7:07 pm
rubia
forumowy expert

Ollu, musisz chyba po prostu odcierpieć swoje- czy w samotności, czy ze wsparciem bliskich osób- to już kwestia Twojego charakteru, ale- jakkolwiek głupio może to teraz zabrzmieć- warto żyć. Adam ma rację: trzeba poszukać czegoś, co przyniesie radość; często wbrew sobie i przez zaciśnięte zęby. Uwierz mi, wiem, co mówię. Trzymaj się!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 7:48 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Proponuję specjalnie dla mnie założyć temat: "egzaminy które oblaliście" będę mogła wpisywać a wpisywać....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 8:43 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Bellis, poprawisz :* : )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 10:46 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Dziękuję.
Muszę teraz walczyć z genetyką molekularną. Może chociaż to zdam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2009 11:43 pm
bursztynoweslonce
początkujący

zaliczyłam Pnjch na 3 niestety i najstarsze literatury słowiańskie do XV w na 5. dzisiejszą historię penie obleję:) a w poniedziałek najgorszy- ale na szczęście ostatni egzamin, mianowicie- gojp:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 1:02 am
adamrozew
stały bywalec

Witaj Olla
Masz racje w tym, ze chyba u ciebie jest juz depresja a nie dystymia, oczywiscie nie jest to rozpoznanie , bowiem rozmowy portalowe nie sa najlepszym miejscem, by na ich podstawie stawiac takie rozpoznanie. Zycia Tobie Ollu nie zmienie, nawet rad specjalnych nie mam prawa udzielać, ale czy rozwazałaś pójscie do lekarza, aby przepisał Tobie jakies leki przeciwdepresyjne nowej generacji. Nie pisze tu o lekach uspokajających które cie uzaleznią. Leki o których mysle sa bezpieczne, zaczynają działać po paru tygodniach zazywania i nie uposledzają jasnosci myslenia. Oczywiscie to nie są bajkowe tabletki które spowodują, ze znikną twoje problemy i usuną "ból duszy", raczej pozwolą ci popatrzec na nie z dystansu tak jaby na telewizję i przede wszystkim byc moze ponownie nauczą ciebie cieszyć się z drobnych spraw.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 10:28 am
Loviisa-chan
stały bywalec

zaliczyłam Pnjch

Praktyczna Nauka Języka Chorwackiego : )?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 11:27 am
rubia
forumowy expert

A ja się właśnie od rana zastanawiam, co to jest "pjnch" i "gojp" :rotfl: (czyżby: gramatyka opisowa języka polskiego? Tak mnie teraz olśniło)

[edytowane 30/1/2009 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2009 3:14 pm
Strona 4 / 8 Wstecz Następny
  
Praca