Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

pytanie plec-wege  

Strona 1 / 3 Następny
Devaa
bywalec

hej mam pytanie. Czy macie moze jakies informacje czy wiecej jest wege kobiet czy wege mezczyzn?
😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2009 12:20 pm
Ktosiek
stały bywalec

Możesz poszukać na różnych portalach.
Sprawdzałam kiedyś portal randkowy dla wege i było na nim zdecydowanie więcej kobiet. Osobiście nie spotkałam wielu wegusów; mężczyźni byli około 40-tki, a kobiety zazwyczaj zdecydowanie młodsze i było ich więcej.

[edytowane 24/1/2009 przez Ktosiek]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2009 3:22 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Mi się wydaje, że kobiet niestety jest więcej

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2009 3:23 pm
StellaArtois
weteran forum

http://wegetarianie.pl/modules.php?op=modload&name=XForum&file=viewthread&fid=18&tid=1262&page=1&orderdate=

to chyba podobny temat... z moich obserwacji wynika, że jest tyle samo kobiet i tyle samo facetów...ale może dziwne jest moje otoczenie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2009 4:14 pm
Likwidator
bywalec

hej mam pytanie. Czy macie moze jakies informacje czy wiecej jest wege kobiet czy wege mezczyzn?
😛

jeśli chodzi o fora internetowe - zdecydowanie więcej wege kobiet 😎 :red:

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2009 11:08 pm
pawel747
bywalec

Znam osobiście niestety jedynie kilkoro wegetarian i trudno mi na tej podstawie uogólniać. Jednak mogę powiedzieć, że kobiety wydają mi się odczuwać większą potrzebę mówienia o swoim wegetarianizmie niż mężczyźni, więc i bardziej je widać... 😉 Rzeczywista różnica może nie być taka duża...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2009 4:08 am
adamrozew
stały bywalec

W moim otoczeniu, jestem samotnikiem w wege (bo nie licze rodziny zagranica, z ktora rzadko sie kontaktuje), ale subiektywnie mysle, ze kobiety wczesniej przechodza na wegetarianizm.
Ale nie kryję się z wegetarianizmem 😉

[edytowane 25/1/2009 przez adamrozew]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2009 10:36 am
krysia
bywalec

W moim blizkim otoczeniu też jestem sama a mężczyzny wege nie spotkałam.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2009 12:57 pm
xGetBoredx
bywalec

Tak na pierwszy rzut oka to wydaje mi się, że więcej jest wege-kobiet. Chociaż kto wie. Fajnie jakby były jakieś badania bo to dość ciekawe zagadnienie.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2009 1:56 pm
Psubrat
bywalec

Ja znam dużo więcej kobiet wege niż facetów

www.evergreen.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2009 6:03 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Wg mnie jest więcej kobiet. Ja znam prawie same kobiety. Może Admin wie, jak to się na forum układa?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2009 7:58 pm
agata18
bywalec

pewnie kobiet,bo kobiety lubią takie "nowinki",ahh szkoda że tak mało jest vegan Panów 🙁

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/01/2009 11:13 pm
Likwidator
bywalec

pewnie kobiet,bo kobiety lubią takie "nowinki",ahh szkoda że tak mało jest vegan Panów 🙁

szkoda że tak mało jest vegan ludzi
;[

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/01/2009 3:44 pm
_iwona_
bywalec

W moim otoczeniu też jestem sama. W życiu spotkałam w sumie troje wegetarian - w liceum rodzeństwo, dziewczyna i chłopak i na studiach jeden wykładowca - mężczyzna. Czyli wychodzi na to, że razem ze mną jest pół na pół 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/01/2009 4:03 pm
Niezapominajka*)
początkujący

Ja osobiście poznałam 4 wegetarianki i jedną semiwegetariankę, wege-faceta ani jednego.... Może się ukrywają? 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/01/2009 4:24 pm
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca