Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wakacje 2009  

nova.nike
bywalec

Nie wiem czy wyszukiwarka mnie nie lubi, ale nie moge znaleźć takiego tematu i trochę się dziwię, bo przecież jednak chyba większość z nas bęzie miała jakiś czas wolny, na uczelni, w szkole czy w pracy i skorzysta z jakiejś wakacyjnej oferty. Jestem ciekawa gdzie wy wybieracie się w tym roku? Pogoda jakaś dziwna raz pada, raz duszno. Ja narazie niestety muszę siezieć w pracy, nowa, więc dopiero za parę miesięcy uzbiera się dłuższa ilość dni, no i pieniążków. Mam jednak nadzieję wyruszyć w grudniu do Kenii 🙂 Trochę się boje przez te ostatnie wypadki samolotów, a do Mombasy leci się aż 10 godzin, ale nie ma innej drogi prawda? Powód dla którego tak bardzo chcę się tam udać, bardzo chcę zobaczyć w naturze słonie, żyrafy i inne piekne stworzenia mieszkające w Afryce, zanim niestety przepadną z powodu ludzkiej działalności.
No a jakie są wasze plany i dlaczego akurat tam? 🙂

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2009 2:03 am
hipiska
weteran forum

Może jakiś mały wypad nad morze, weekend w górach. A od poniedziałku kurs prawa jazdy.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2009 2:42 am
czapla_666
bywalec

Wlasnie wrocilam z pierwszej czesci wakacji:D Zakopane, pozniej Bieszczady, niedlugo Wood, pozniej znow gory, a na koniec Gdansk:] W czasie wolnym- praca:) Cale moje wakacje:D

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2009 2:32 am
  
Praca