Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

IKEA  

Strona 1 / 2 Następny
hipiska
weteran forum

Co sądzicie o meblach z tego sklepu? Czy są solidne, dobrze wykonane? Czy ktoś z was ma może łóżko z tego sklepu?
Czekam na opinie 😎

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 1:15 am
.Cherry.
rozmówca

Tak,ja mam 😉
I od razu mówię : to dobre meble w dobrej cenie .
Ale decyzja należy tylko do Ciebie.
Ja w każdym bądź razie jestem zadowolona z mebli i łóżka.

Łzy są kroplami duszy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 1:18 pm

IKEA to jedyna mega-korporacja jaką znam która faktycznie próbuje dbać o środowisko i ludzi
mają absolutnie najlepszą na rynku relację jakości do ceny. więc jeśli komuś nie chce się tropić okazji tylko mieć poczucie że zapłacił z grubsza tyle ile było warto - to warto skorzystać 😉
jeszcze jedna zaleta to na prawdę fajny poziom designu (oparty na funkcjonalizmie / minimalizmie)

RÓB SOBIE TEMPEH

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 1:28 pm
Greeney
rozmówca

Uważam, że mają dobre, solidne meble (w końcu Szwecja :). No i bardzo cieszy mnie, że firma dba o środowisko. Jednak jak dla mnie większość tych mebli jest zbyt nowoczesna, ja jestem troszkę staromodna ^^

[img]http://img190.imageshack.us/img190/7118/thebeatlesbanwa4.jpg[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 2:41 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

jeszcze jedna zaleta to na prawdę fajny poziom designu (oparty na funkcjonalizmie / minimalizmie)

No w końcu to Skandynawia : )

Dla mnie IKEA to cud, miód i orzeszki, mam świra na punkcie ich mebli 😛 Nie dość, że tacy 'eko', to od sierpnia tego roku do menu ichniej restauracji zostały wprowadzone wege potrawy na stałe 🙂

[edytowane 25/10/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 8:58 pm
hipiska
weteran forum

A czy wiecie może czy są u nich łóżka rattanowe?

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 10:29 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

fotele rattanowe tak ale łóżka to nie widziałam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2009 12:10 pm
Catinahat
bywalec

Łóżka rattanowe? To chyba by szybko zaczęło trzeszczeć... Robi się w ogóle takie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2009 9:45 am
Chihuahua
forumowicz

Mój fotel rattanowy właśnie z tego sklepu się rozleciał po roku 😮
To nie z powodu obciążenia bo gróbi to my aż tacy nie jesteśmy 😎

[edytowane 29/10/2009 od Chihuahua]

[img]http://pergamano.pl/przedszkole-bea/obrazysg/logo/motyl.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2009 1:24 am
hipiska
weteran forum

www.jotmex.pl - piękne rattanowe meble 😀

Apropo trzeszczenia - czy ktoś wie może czemu materac bonnelowy skrzypi? Kupiłam go jakieś 6 lat temu, nie jest pozarywany, z dobrego sklepu. Co może być tego przyczyną i czy nadal nadaje się do użytkowania waszym zdaniem ? Piszcie 😎 Może głupie pytanie, ale lubię wiedzieć 😉

[edytowane 30/10/2009 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2009 8:40 pm
hipiska
weteran forum

Mam na "oku" ładną wiklinową ramę do łóżka, czy ktoś wie może czy w ikea można dokupić [b] sam stelaż[/b]? Odpowiedzcie proszę 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2009 1:20 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

A czy wiecie może czy są u nich łóżka rattanowe?

Hipisko rattanowych nie było ale były za to bardzo podobne do rattanowych, być może nawet solidniejsze niż tamte... łózko miało 1.40 m szerokości , było w brązowym kolorze. Ceny podawane na wszystko oddzielnie więc pewnie sam stelaż też można kupić .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2009 9:20 pm
hipiska
weteran forum

A czy ma ktoś może materac do łózka z IKEA? Jak z jego jakośćią i jakie są mniej więcej przedziały cenowe?

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/11/2009 3:31 pm
Sima
 Sima
stały bywalec

Ja mam materac i rame lóżka z Ikea,jest dość solidny,kolezanki mówią ze wygodny bo jak dla mnie to chyba wybralam za miękki,ale jak kto woli.Tak na marginesie to caly pokoj mam umeblowany wlasnie od nich 😉

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/12/2009 7:38 pm
hipiska
weteran forum

Czy ktoś wie czy ich oferta internetowa pokrywa się z tym co w sklepie? Czy w sklepie jest większa gama produktów?

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2009 1:02 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca