Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

A ja lubie prawdziwe futra  

Strona 1 / 2 Następny
adamrozew
stały bywalec

Jedno mam kolo siiebie, grafitowe, geste, cieplutkie i mruczace . Same tez czasami wtula sie we mnie. 🙂 A jak miauczy 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2009 3:38 pm
Dyzio
stały bywalec

Ja to bym się w takie futro wtulił i przespał całą zimę :spryciarz:
[img] [/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2009 3:48 pm
Bellis_perennis
Famed Member

http://english.sina.com/world/p/2009/1130/289506.html
A ja zazdroszczę temu panu 🙂 nie lwu tylko panu 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2009 4:33 pm
rubia
forumowy expert

Od dawna platonicznie kocham się w kocie Adama. Mrrrauuu... 😎 Nie wiem tylko co to za rasa- może mi umknęło. Wygląda troche jak norweski leśny, ale czy ja wiem...?Adamie, proszę, wyjaśnij tę zagadkę.
W ogóle koty to najpiękniejsze zwierzęta na świecie- poczynając od dachowców, a kończąc na lwach. Howgh!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2009 9:52 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

moje mrrrrruczące futerko jest rude 😀 i też je (go) UWIELBIAM :rotfl:

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/12/2009 9:59 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Ja mam kotka w pracy i jest przekochana ^^
A osobiście to bym się wtuliła w kogoś, ale nie futerkowatego 😛

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2009 12:12 am
adamrozew
stały bywalec

Rubia
George (kot) nalezy do rasy Maine coon. Sa to amerykanskie koty pochodzace ze stanu Maine (najzimniejszy stan USA po Alasce) Legenda mowi, ze to owoc milosci kotki z Maine do szopa (racoon) stad nazwa 🙂 rasy. Jest to naturalna rasa i najwieksza rasa kotow. Nie wliczam tu kotow Savanah bo to sztucznie stworzona rasa.
Norweski lesny , Syberyjski 3 rasy ktore powstaly niezaleznie, ale wszystkie w ciezkich zimowych warunkach i w sumie sa poodbne choc maine coony sa to tzw. lagodne olbrzymy 🙂
Zreszta wszystkie koty lacznie z dachowcami maja to cos

[edytowane 5/12/2009 przez adamrozew]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2009 12:54 am

piękny kot 🙂
choć rasowy 😛

RÓB SOBIE TEMPEH

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2009 2:58 am
lisek
rozmówca

Ja też lubię naturalne futra - na żywych zwierzaczkach.
Lubię na nie patrzeć.

[url=http://wydaje.pl/e/magia-owocow]ZOBACZ :)[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2009 1:50 pm
Dyzio
stały bywalec

Takiemu to dobrze 😀
[img][URL= http://img121.imageshack.us/img121/6808/takiemutodobrze.jp g" target="_blank">http://img121.imageshack.us/img121/6808/takiemutodobrze.jp g"/> [/IMG][/URL]
[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2009 5:20 pm
rubia
forumowy expert

Takiemu to dobrze 😀

A konkretnie któremu? 😉

P.S. Dzięki Adamie za wyjaśnienie. Okazuje się, że jednak nieźle kombinowałam z tym norweskim leśnym. W każdym razie zmierzałam w dobrym kierunku 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2009 6:00 pm
Dyzio
stały bywalec

🙂 Dziecku jest dobrze, gdy przytula się do ciepłego, miłego futerka a kot pewnie też lubi jak go dzieciaczek głaszcze po grzbiecie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/12/2009 6:47 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Jakbym się miała wtulić w takiego włochatego, rudego kotka, to też byłabym szczęśliwa ^^
A co do futra, to jakiś czas temu doszłam do jednego wniosku. Dotyczy to kobiet 😉 Bo ja tego nie rozumiem. Po co kobieta się depiluje, skoro później wydaje kupę kasy na futro 😮 Jakby hodowała swoje, to nie dość, że nie przyczyniałaby się do mordu, to jeszcze oszczędziłaby kupę kasy. A jakby nie miała co z tą kasą zrobić, to mogłaby dołożyć się komuś do rehabilitacji czy operacji. Ludzie to na serio przegłupie stworzenia 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2009 2:23 am
rubia
forumowy expert

Po co kobieta się depiluje, skoro później wydaje kupę kasy na futro 😮 Jakby hodowała swoje, to nie dość, że nie przyczyniałaby się do mordu, to jeszcze oszczędziłaby kupę kasy.

Nan, nie pisz proszę takich rzeczy, bo mam mocno rozwiniętą wyobraźnię i od razu sobie zwizualizowałam te rzesze zarośnietych kobiet wędrujące zimą po ulicach mojego miasta :rotfl: Aż się zakrztusiłam herbatą!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2009 10:03 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Rubio, bardzo dobrze Cię rozumiem 😀 ja to bym chyba wymiotowała na prawo i lewo 😀
Ale mnie to i tak nurtuje, jak będę miała okazję, to zapytam się takiej pani, czy się depiluje i jeśli tak, to po co xD I hmm muszę się jeszcze zapytać zagorzałego miłośnika ubrań ze skóry czy analogicznie oddałby swoją skórę na rzecz innych stworzeń 'potrzebujących' xD

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2009 12:54 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca