Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nasze forumowe znajomości:)  

Strona 1 / 5 Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Ekhm... Mam nadzieję, że nie dubluję tematu:D

Do stworzenia tego topicu zainspirowała mnie Jazz i jej przyjaźń z Simą (?) 😉

Tutaj możecie wpisywać kogo z forum znacie osobiście, jakie przyjaźnie i znajomości udało się Wam nawiązać. A może miłości? Wpisujcie też z kim utrzymujecie prywatny kontakt nawet jeśli nie widzieliście się z tą osobą w "realu" ale ją lubicie.

Więc..... Najlepszy kontakt chyba od zawsze miałam z [b]Lovisą-chan[/b] (niestety niedawno wykasowała konto), którą znam osobiście. Znam też [b]Nantosveltę[/b] i mam nadzieję, że dziewczyny jeszcze nie raz zobaczę! 😀 Szkoda, że obie mieszkają tak daleko....
[b]/ula/[/b] jest osobą z mojego miasta i czasem wyskakujemy na wegańskie obiadki do greenwaya albo gotujemy u niej :] dzięki forum tez poznałam [b]Pawła747[/b], ostatnio kontakt się już prawie urwał.

No i mam nadzieję, że wreszcie poznam osobiście [b]Sagamore, Laashe i Tru[/b] 😀

Oprócz tego chciałabym poznać Admina i Euridice, Dyzia, Jazz, Dzierzbę i parę innych osób;)

No i należą się podziękowania dla Admina, ojca chrzestnego tych wszystkich znajomości 😀

[edytowane 17/5/2010 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2010 8:54 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

ja oczywiście ,osobiście znam moją kochaną SIMĘ :love: nasza przyjaźń trwa już 2 lata ,
wcześniej poznałam Mikołaja (który już niestety tu nie zagląda )lecz nie osobiście,oraz BUŁKA z którym od czasu do czasu piszę ...

Z MIŁĄ CHĘCIĄ POZNAM WIĘCEJ OSÓB!!!

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2010 9:36 pm
tru
 tru
stały bywalec

No i mam nadzieję, że wreszcie poznam osobiście [b]Sagamore, Laashe i Tru[/b] 😀

No tez mam nadzieję spotkać się w końcu, właściwie nie mam nadziei tylko pewność bo to kwestia czasu. 🙂
Tyle że wolno wolno mi idzie ten Poznań coś... no ale wiadomo SamoŻycie(R)
:drink:
Aha miałem z tematem - tu chyba nie znam nikogo osobiście, poznałem dużo z innych for. Głównie na zlocie.

[edytowane 17/5/2010 przez tru]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2010 10:59 pm
Devaa
bywalec

Bellis, nei weim czy wiesz a ja jestem z Poznania mnie tez chcesz poznac xd

a ja tak bliskiego kontaktu z nikim tu nie zalapalam ani na gg ani na zywo bo ogolnie nieliczac wczoraj i dzis to bardzo rzadko tu jestem,. jedynie na gg czasem z Bellis i Rochem pisze i kiedys ze Stanisławem, juz go chyba tutaj nie ma

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2010 11:39 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

Stanisław zaglada czasem na forum. Bardzo rzadko odzywa się na gadu gadu i praktycznie zaraz ucieka. A ja znam, ale z wege-dzieciaka jak bylo lodzkie spotkanie;) z tego forum znam Maze i parę osob z Animalii.

[edytowane 17/5/2010 przez Wege-Aneta]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2010 12:02 am
xxl
 xxl
weteran forum

Poznałam osobiście tylko dwie osoby z forum. Dwukrotnie spotkałam się z veruferem, niestety kontakt się urwał 🙁 Widziałam się też w zeszłym roku ze Stanisławem i choć rzadko tu zagląda, to utrzymujemy stały kontakt. Co mnie cieszy, bo to człowiek o złotym sercu 🙂

W sumie niewiele jest osób, których bym nie chciała spotkać, jesteście moją wielką internetową rodzinką - starszy czy młodszy, chłopak czy dziewczyna 🙂 Szczególnie miło by mi było zobaczyć na własne oczy wujka tru, ciocię Lily, no i oczywiście Szefa Szefów 😛

Ogólnie pisze się na wszelkie zloty 🙂 Warto by było pomyśleć nad zorganizowaniem kolejnego ogólnoforumowego spotkania, zwłaszcza że wakacje idą! Szansa na spełnienie wszelkich życzeń wyrażonych w tym temacie 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2010 12:29 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

kilka razy spotkałam się z [b]Lovisą[/b] i [b]Nantosveltą[/b].
Sympatycznie wspominam rozmowy ze [b]Stanisławem[/b] na gg. A obecnie regularnie piszę z [b]Greene[/b] i [b]Martą[/b] - które mam nadzieję spotkać osobiście 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2010 12:39 am
greene
bywalec

A obecnie regularnie piszę z [b]Greene[/b] i [b]Martą[/b] - które mam nadzieję spotkać osobiście 😉

No jasne Jaga, bardzo lubię nasze listy i też chciałabym żebyśmy się kiedyś spotkały "na żywo". Myślę, że chcieć to móc i będzie taka możliwość 😀
Mam równiez nadzieję spotkać się kiedyś z Dzierzbą, z którą regularnie piszę od jakiegoś czasu i myślę, że bardzo dużo nas łaczy 😀

[edytowane 17/5/2010 przez greene]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2010 12:51 am
sublime86
bywalec

Ja też bym Was chciała wszystkich poznać;) tak często czytam Wasze posty...Szkoda że Loviisa zlikwidowała już konto:( Wiem nawet, że studiuje na moim wydziale a nawet nie miałam okazji się z nią spotkać...:(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2010 1:07 am
Stanisław
weteran forum

Jestem, żyję i czytam to, co piszecie na forum z wielkim zainteresowaniem.
Życzę Wam jak najmniej przeszkód na wegetaqriańskiej drodze, i jak najwięcej ciepła i serdeczności od bliskich Wam osób.
Pozdrawiam serdecznie 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2010 1:15 am
StellaArtois
weteran forum

Ja jeszcze nikogo z forum nie znam osobiście, a chciałabym poznać Loviisę, Bellis, Rubię...w Olku znam tylko moją przyjaciółkę wegetariankę.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2010 1:52 am
Lily
 Lily
Famed Member

A ja nikogo nie znam osobiście, może za jakieś 10 lat kogoś poznam 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2010 2:02 am
Bellis_perennis
Famed Member

No tak Fasol i Lily też bym bardzo chciała poznać, jesteś na forum dłużej ode mnie i bezpośrednio z nim mi się kojarzycie 😀 Sublime Ciebie też bo wyglądasz na bardzo sympatyczną dziewczynę... a i jeszcze Hipiska, xxl! Kurcze dużo Was 😀
Jaguś dużo dobrego o Tobie słyszałam od Nanti i Lovika 😀

No już, już 😉

Bellis, nei weim czy wiesz a ja jestem z Poznania

Wiem i pamiętam tylko za chiny nie potrafię sobie przypomnieć Twojego wcześniejszego nicku:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2010 2:12 am
xxl
 xxl
weteran forum

Ano dużo, trzeba by się w końcu hurtowo poznać 🙂

za chiny nie potrafię sobie przypomnieć Twojego wcześniejszego nicku

Mała podpowiedź... leslie? 😛

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2010 2:17 am
Bellis_perennis
Famed Member

Mała podpowiedź... leslie?

Nooooooo 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2010 2:25 am
Strona 1 / 5 Następny
  
Praca