Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Miejsca na świecie, które chcielibyście zwiedzić  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
Wege-mewka
bywalec

Hm... Ja bym chciała zwiedzić Polskę, np Białowieżę, czy pochodzić po naszych górach. Za granicą nigdy nie byłam... A jak mam jechać to ambitnie - Indie 😀 Fascynuje mnie ten kraj poprostu. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2010 9:04 pm
Pocahontas
bywalec

Jeśli chodzi o polskie Parki Narodowe, to trochę ich zwiedziłam, połowę raczej nie, ale górskie chyba wszystkie, albo prawie wszystkie, wielkopolski... jeden ten nad morzem, ale nie Słowiński tylko ten drugi. Bardzo bym chciała własnie do Słowińskiego PN pojechać, miałam tam być w wakacje, ale plany poszły na nic 🙁 Może jeszcze w tym roku pojadę, ale nie wiem tego... Pozatym oczywiście Białowieża... To chyba prawie każdy Polak chciałby zobaczyć, nie tylko Ci interesujący się przyrodą... Jak szłam do tego PN nad morzem, drugiego, o! Wolińskiego. Przypomniało mi się 🙂 To jak wracaliśmy, jakaś para młodsza i rodzice chyba dziewczyny, wracali stamtąd juz, my tez juz wracaliśmy idąc za nimi, to ten jej chłopak cała droge klnął 'boże jeb*ne żubry! ch*jowe żubry! niepotrzebnie chodze! tyle kilometrów zaraz umre, a tylko po to by zobaczyć jakieś pier****ne żubry!!' itp. 😀 a to było z góra 3 km, nie pamiętam dokładnie. To troche śmieszne jest, jak facet(a znam takich :rotfl: ) męczy sie po jednym kilometrze, czy dwóch. Takie niedołęgi, co bez samochodu się nigdzie nie ruszą 😀

[edytowane 6/9/2010 przez Pocahontas]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2010 1:32 am
Jędruś
stały bywalec

Ja ze swej strony polecam Puszczę Borecką
http://pl.wikipedia.org/wiki/Puszcza_Borecka

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2010 2:47 am
greene
bywalec

Katmandu. Po Indiach kolebkę buddyzmu. Chciałabym obejrzeć wielką stupę w Swajambhu i obejrzeć klasztory buddyjskie. Chciałabym pooddychać tamtejszym klimatem, gdzie niemal wszystko przesiąknięte jest znaczeniem.

[edytowane 7/9/2010 przez greene]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2010 3:36 pm
animal_lover
forumowicz

Chciałabym pooddychać tamtejszym klimatem, gdzie niemal wszystko przesiąknięte jest znaczeniem.

...ale pieknie powiedziane 😛

ja chce zwiedzic jeszcze Japonie ...
...no i poleciec na troche na Hawaje 😉

[edytowane 7/9/2010 przez animal_lover]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2010 6:15 pm

Japonia, Japonia, Japonia!!
Poznać ojczyznę ukochanej muzyki... ^^
Moje marzenie. 😉

Mogłabym jeszcze pojechać do Szwecji. Podobno jest tam spokojniej niż w Polsce...

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2010 9:03 pm
Pocahontas
bywalec

Prawie wszyscy napaleni na tą Japonię, a mnie tam jakoś wcale nie ciągnie 😛 Ale japońskie anime to i moje dzeciństwo jeśli chodzi o bajki było, szczególnie, że siostra starsza miała na to taki napał będąc nastolatką i jeździła do Niemiec na jakieś Japońskie koncerty i w ogóle. Jakiś czas temu czytałam, że w Japonii stworzyli jakąś firme wynajmującą zdrady... Chodzi w tym o to, że chcesz sie rozwieść, ale nie ze swojej winy to wynajmujsz za kase kogoś kto uwiedzie Twojego partnera/partnerke, a potem pokieruje tak by osoba wynajmująca, niby biedna zraniona się o tym dowiedziała na własne oczy... Eh strasznie idiotyczne to wg mnie, w ogóle nie wiem jak można mieć sumienie by wynajmować takie usługi :/ oczywiście są gorsze czyny, no ale nie ma firm jakichś gdzie sie takich szuka, czy wykupuje itp...(legalnych)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2010 9:35 pm
Fatty
weteran forum

Mnie się nawet marzyć o podróżach nie chce: mieszka we mnie zasiedziała babciownika i ona mi gdera, żebym nawet nie rozglądała się za jakimiś podróżami bo i tak nie pojadę.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2010 9:52 pm
Maq
 Maq
bywalec

Natomiast Ja trochę oryginalnie:
Prypeć (Ukraina)
Chciałem w tym roku, ale niestety terminy mi nie pod pasowały, ale za to spróbuje się w przyszłym roku ;p

[edytowane 7/9/2010 przez Maq]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2010 10:08 pm
sublime86
bywalec

Przede wszystkim chciałabym zwiedzić Europę- poznać dziedzictwo naszego kręgu kulturowego, dopiero potem planuję bardziej egzotyczne podróże (Japonia mnie również zawsze fascynowała 🙂 ). Z zakątków europejskich marzą mi się Włochy (za dużo tam by wymieniać :P), Lazurowe Wybrzeże, Dolina Loary , Prowansja, Alhambra w Grenadzie, Kolonia, Praga, Petersburg...
Tja...człowiek się pilnie uczył geografii...bo na razie to palcem po mapie mogę sobie popodróżować 😀

[edytowane 7/9/2010 przez sublime86]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2010 12:19 am
greene
bywalec

Tja...człowiek się pilnie uczył geografii...bo na razie to palcem po mapie mogę sobie popodróżować 😀

Jak prawie każdy z nas. Ale każde marzenie jest do zrealizowania, wystarczy chcieć. A chcieć to móc. Ja żeby pojechać na Litwe, poszłam do pracy na 1,5 miesiąca podczas studiów. No i dzieki temu starczylo na Litwe i na pare miejsc w Polsce:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2010 12:45 am
Pocahontas
bywalec

Tja...człowiek się pilnie uczył geografii...bo na razie to palcem po mapie mogę sobie popodróżować 😀

Jak prawie każdy z nas. Ale każde marzenie jest do zrealizowania, wystarczy chcieć. A chcieć to móc. Ja żeby pojechać na Litwe, poszłam do pracy na 1,5 miesiąca podczas studiów. No i dzieki temu starczylo na Litwe i na pare miejsc w Polsce:D

A co Cie na Litwie interesowało konkretnie ?:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2010 1:22 am
greene
bywalec

A co Cie na Litwie interesowało konkretnie ?:)

Na Litwie to w zasadzie nic konkretnego 😉 Chciałam tam po prostu pojechać na kurs medytacyjny ze znajomymi, a to trochę kosztowało. Ale przy okazji zobaczyłam po raz kolejny jak piękna i urokliwa jest Litwa, zwłaszcza niektóre litewskie wioseczki nieopodal Kaunas. Takie jakby świat o nich zapomniał:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2010 1:36 am
sublime86
bywalec

Z tym oszczędzaniem to prawda niestety. Jadę teraz do Hiszpanii z Erasmusa, ale nastawiam się raczej na ciężką pracę niż na możliwości zwiedzania 😮 Chociaż może się uda te marzenia przynajmniej częściowo wcielić w życie 😉
Dla mnie podróżowanie to też przede wszystkim poznawanie ludzi, ich poglądów, mentalności...Zauważyłam, że znajomi, którzy wracają z kolejnych wojaży (połączonych z pracą albo wakacjami) mają jakieś inne podejście do życia, są mniej zestresowani, bardziej zdystansowani...Podróże wzbogacają 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2010 2:06 am
lekki123
bywalec

Francja, zarowno Paryz jak i francuska prowincja, lazurowe wybrzeze, nie wiem czemu ale francuska prowincja kojarzy mi sie z takim spokojnym, sielskim zyciem, wiadomo winnice, takim lenistwem, tak wogole to chcialbym tam zyc.

Chcialbym zobaczyc Stonehedge, ciekawi mnie to miejsce.

I jeszce Hiszpania, Wlochy i jakies rajskie tropikalne wyspy, a takze Nowa Zelandia tam tez chcialbym zyc i chodzic do gory nogami 😛

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2010 8:08 am
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca