Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

prośba o pomoc w badaniach  

SpokoNata
świeżaczek

Dzień dobry,cześć,siemano wszystkim 😛 Jak napisałam w temacie mam prośbę.:) Piszę pracę badawczą na studia, jestem na etnologii, no i zajęłam się wegetarianizmem właśnie. Przeprowadziłam już kilka wywiadów wśród znajomych,ale chciałabym, żeby w mojej pracy nie zabrakło także spojrzenia kogoś kto jest mi obcy 😉 Czy jest może jakaś osoba,która znalazłaby chwilę czasu i wypełniła mój formularz/ankietę? Będę niezmiernie wdzięczna. Pozdrawiam.Nata 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2010 4:03 pm
gosqa
forumowicz

chetnie pomoge. co mam robic?

Lenistwo to sztuka tak długo nic nie robić, aż minie niebezpieczeństwo, gdzie trzeba by coś zrobić.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2010 4:04 pm
Blueberry
bywalec

a gdzie ww. formularz/ankieta?

Trawożerca

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2010 4:12 pm
SpokoNata
świeżaczek

Super 😀 Dzięki za tak szybką reakcję. A moglabym dostac Wasze maile,to tam bym skierowala pytania 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2010 4:27 pm
Blueberry
bywalec

mój email: yvonne87@wp.pl

Trawożerca

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2010 4:45 pm
Merryananas
początkujący

również chętnie pomogę (też studiuję etnologię 🙂 )
mój email: merryananas@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2010 5:42 pm
gosqa
forumowicz

xguzikx@gmail.com

Lenistwo to sztuka tak długo nic nie robić, aż minie niebezpieczeństwo, gdzie trzeba by coś zrobić.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2010 6:25 pm
rubia
forumowy expert

Cześć! Wysłałam Ci swój adres e-mail na priva, bo jestem szpiegiem i pojawiam się tutaj incognito;)
Od razu uprzedzam, że jeśli w ankiecie jest pytanie o pesel albo kod pocztowy, to jej nie wypełnię, przykro mi. Jeśli nie ma takich pytań, to chętnie pomogę 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2010 6:47 pm

jak osoba powyżej - jeżeli nie ma danych osobowych to ja tez wypełnię waniliowo@tlen.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2010 6:56 pm
  
Praca