Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Przekonania polityczne wegan i wegetarian  

INSULT
bywalec

Jakie poglądy są wam bliskie?

Nie chciałbym żeby ten temat przepoczwarzył się w pole walki zwolenników i przeciwników różnych partii, zatem prosze o niekrytykowanie poglądów innych osób.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2011 11:58 pm
BartexXx310
rozmówca

ja mam poglądy anarchistyczne

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2011 11:09 pm
cienkun
rada starszych

Ja unikam jakiejkolwiek polityki. Wolałbym żeby nie istniała w ogóle. Jeżeli jest cos czego szczerze nie lubię, to jest to władza.
Nie wiem czy można to nazwać poglądami politycznymi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2011 11:25 pm
eRZet
weteran forum

Polityka międzynarodowa to coś, co studiowałem, w czym dalej siedzę (chociaż raczej hobbystycznie) i co lubię. Ciężko mi tu określić, jakie mam poglądy. System oparty na wszechwładzy państw to nie jest do końca to, ale powiedzmy, że pewne jego elementy są rozwiązane całkiem nieźle, inne natomiast to wyzysk, oszustwo i skandal. Generalnie jest to temat-rzeka.

Polityką wewnętrzną się brzydzę i nie chcę mieć z nią nic wspólnego. Uważam się za demokratę, więc z nikim nie mogę znaleźć wspólnego języka 😛
Troszeczkę rozumiem anarchistów, ale jako że sam A nie jestem to oni mnie już nie.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2011 12:22 am
Bellis_perennis
Famed Member

Jakie poglądy są wam bliskie?

Zielone ale takie w stylu zielonych 2004 a nie pseudozielonoekoterrorystycznych fanatyków nie znających się na przyrodzie. Np ta pseudopartia prowadzona przez Rafała jakiegoś tam pseudonim sławni.wegetarianie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2011 1:16 am
eRZet
weteran forum

Np ta pseudopartia prowadzona przez Rafała jakiegoś tam pseudonim sławni.wegetarianie.

O właśnie, o co tu chodzi? Bo ja słyszałem coś w radiu, ale była 7.30 rano, potem jeszcze zasnąłem na chwilę 😛 a po przebudzeniu stwierdziłem, że to niemożliwe. Partia wege? W Polsce? 😮
No a ponieważ nikt tu na forum o tym nie mówił, to uznałem, że mi się przyśniło albo coś.

Czyli jak rozumiem partia istnieje, ale jest tak beznadziejna, że nawet wegetarianie jej nie lubią, tak?

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2011 2:05 am
Bellis_perennis
Famed Member

Moim zdaniem to pic na wodę fotomontaż. Oni współpracują z Kononowiczem :rotfl: to mówi samo za siebie... Poszukaj informacji o Rafale 'sławni.wegetarianie". Dam sobie uciąć rękę, że on nie jest wege :exclam: oszust robi też przewałki finansowe.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2011 2:19 am
eRZet
weteran forum

Zbadałem szybko sytuację - no jeśli oni myślą, że na nich zagłosuję, to chyba ich porąbało 😡

A Kononowicz to nie ten, co chciał wszystkiego zakazać? No to on ma przynajmniej dalekosiężną wizję 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2011 2:49 am
an
 an
bywalec

Ale partia wegetarian to chyba co innego, od kogo innego :>

[url] http://forum.empatia.pl/viewtopic.php?f=13&t=1738 [/url]
[url] http://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?p=396808#396808 [/url]
Niemożliwe, że tu o tym nie było

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2011 6:41 am
Anonim
bywalec

Poszperałam trochę w różnych forach internetowych, i poczytałam wypowiedzi Rafała sławni.wegetarianie. Długo byłam w czymś na kształt szoku. Potem trochę pomyślałam. Dochodzę do wniosku, że ten facet jest solidnie opłacany przez lobby mięsne, innego wyjaśnienia nie potrafię znaleźć.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2011 9:54 am
  
Praca