Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Vege tatuaż  

Vegeta169
bywalec

Zastanawiałam się czy nie wznowić wątku o tatuażach, żeby nie tworzyć nowego, natomiast nie chodzi mi o dziary ogólnie tylko wyłącznie o te manifestujące wegetarianizm/weganizm. Stąd moje dwa pytania; pierwsze interesujące mnie przede wszystkim- planuję zrobić drugą dziarę, mianowicie napis. Myślałam po prostu o Vegetarian, w zasadzie już wszystko było ustalone. Olśniło mnie dzisiaj i pojawił się problem, co jak przejdę na weganizm? 😀 Czy myślicie że napis Vege byłby odpowiedni w wypadku obu tych diet?
Drugie pytanie czy chcielibyście albo czy znacie osobę z takim tatuażem?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2012 7:02 pm
eRZet
weteran forum

Myślałam po prostu o Vegetarian, w zasadzie już wszystko było ustalone. Olśniło mnie dzisiaj i pojawił się problem, co jak przejdę na weganizm? Czy myślicie że napis Vege byłby odpowiedni w wypadku obu tych diet?

IMHO absolutnie nie.
A co, jeśli potem przejdziesz na breatharianism? 😛

Nie lepiej jakąś naszywkę? Przynajmniej nie będziesz musiała sobie nic wycinać.

(...) planuję zrobić drugą dziarę (...)

A co masz na pierwszej? I gdzie jest? 😛

[edytowane 10/7/2012 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2012 7:10 pm
Vegeta169
bywalec

Na d*** 😛 poważnie 😀
dzięki eRZet że pomogłeś, Twoja pomoc jest nieoceniona 😉

[edytowane 11/7/2012 przez Vegeta169]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2012 7:14 pm
Above
świeżaczek

Na d*** 😛 poważnie 😀
dzięki eRZet że pomogłeś, Twoja pomoc jest nieoceniona 😉

[edytowane 11/7/2012 przez Vegeta169]

A ten na d****...co przedstawia? 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2012 3:52 am
Vegeta169
bywalec

Na pewno nie jest to wege manifa 😛 😀
Cóż, pomocy/rady nie uzyskałam, trudno. Wzór w trakcie ulepszania, ale ogólnie już postanowione i zaplanowane.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2012 10:44 am
aniss
bywalec

Ja uważam, że "Vege" można by uznać symbolicznie za określenie obu tych diet.

Ale w sumie co w tym złego, że wytatuujesz sobie wegetarianizm, a później przejdziesz na weganizm? Będzie to pamiątka po tym, że kiedyś byłaś wegetarianką... chyba nie zamierzasz się tego wstydzić, by zdzierać sobie skórę? 😛

Możesz jeszcze poczekać, aż zdecydujesz się przejść na weganizm i wtedy wytatuować sobie hasło wegańskie, tylko co wtedy gdy po pewnym czasie zrezygnujesz i wrócisz do wegetarianizmu? haha 😀

A może na wszelki wypadek wytatuować sobie hasła wegetarianizmu i weganizmu razem?

Osobiście walnęłabym sobie "Vege" i uznała to za wspólne określenie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2012 12:27 am
Vegeta169
bywalec

Będę tatuować na zmianę, w razie zmieniania zdania będę przekreślać i pod spodem tatuować obecną wersję :rotfl: :rotfl: :rotfl:
A tak na poważnie to przeszłam na weganizm już xD (nie, nie dlatego żeby zrobić tę dziarę!) teraz tylko kwestia ulepszania czcionki 🙂
I dziękuję za radę:)

[edytowane 26/7/2012 przez Vegeta169]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/07/2012 10:39 am
misza
forumowicz

Jestem przeciwna tatuażom. sama żadne nie mam. Nikogo kto go ma nie krytykuje ale dla mnie to jest szpecące.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2012 11:19 am
Vegeta169
bywalec

Co kto lubi. Ja uwielbiam i u siebie i u innych. Pod warunkiem że są zrobione dobrze. A mój "problem" z napisem rozwiązał się sam;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2012 10:23 pm
tru
 tru
stały bywalec

A może stylizowane V w kółku jako uniwersalny symbol podobny do tych na opakowaniach produktów na zachodzie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2012 11:03 pm
  
Praca