Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Klient nasz Pan! pracy z ludzmi uroki...  

Strona 5 / 5 Wstecz
Samanya
bywalec

co konkretnego masz na myśli?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2013 12:59 am
cienkun
rada starszych

co konkretnego masz na myśli?

Że brak szacunku do ludzi nie jest produktem polskim, tylko importowanym.

[edytowane 28/2/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2013 11:43 am
VikVeg
bywalec

W Polsce szacunek do ludzi, zwłaszcza starszych, skończył się wraz z napływem kultury zachodu (czyli po 1991) ...

Zartujesz czy urodziles sie po 1991?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2013 7:47 pm
Fatty
weteran forum

A szaucunek dla ludzi młodszych? 😉 Większosć z tych, co mnie objechała to starsza jest - są tacy którzy lekceważą za sam fakt, że wygląda się młodo 😛 (chyba młody=niekompetentny )

Jako ciekawostkę powiem, ze czasami widac kto jest z jakiej epoki 😀 i to nie tylko po wieku - ja urodzona u schyłku komuny, wychowana już w czasach po transformacji systemowej: dla mnie jest jasne, że jak chcę cos sprzedac muszę to wystawić, wyeksponować. Tymczasem często trafiają sie klienci mrugający i pytający ściszonym głosem czy pod ladą lub na magazynie nie mam schowanego "czegoś lepszego" 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2013 7:59 pm
VikVeg
bywalec

w PL nie bylo i niema szacunku do czlowieka

zauważyłam, że Pan strasznie po tej Polsce jedziesz..
dziwne, że tylko w Polsce ludziom dzieje się krzywda.

Co ma piernik do wiatraka?

Nie tylko w PL jest bieda bo przecietny czlowiek w kazdym panstwie jest przecietny i nie stac go na wiele rzeczy.

Strasznie nie jade po Polsce, ale wkurza mnie to, ze nadal jest tak, ze nie ma szacunku dla jednostki.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2013 7:59 pm
Fatty
weteran forum

Strasznie nie jade po Polsce, ale wkurza mnie to, ze nadal jest tak, ze nie ma szacunku dla jednostki.

chyba jest ogólnie przyjęte przekonanie, że jak się człowiek nie wydrze to mu czegoś nie załatwią :/
Kiedyś jedna z dziewczyn która chwilę pracowała przyznała, że ona jest "wojownicza"- i ona zwykła się drzeć oraz jechać po ludziach(na przykładzie sprzedawcy i fryzjerki) i w ten sposób domagać swoich praw, bo wtedy jest to załatwiane szybciej i korzystnie dla niej.

Mnie nie zaimponowała- ja za dobrze wiem jak to wygląda z drugiej strony - przeważnie się wtedy wyzywa na kimś kto nie zawinił...

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2013 8:11 pm
Samanya
bywalec

Nie tylko w PL jest bieda ..

i nie tylko w Polsce nie ma szacunku do jednostki.
I tylko o to mi chodziło.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2013 8:16 pm
cienkun
rada starszych

W Polsce szacunek do ludzi, zwłaszcza starszych, skończył się wraz z napływem kultury zachodu (czyli po 1991) ...

Zartujesz czy urodziles sie po 1991?

Nie. Choć byłem dzieciakiem, to wiem że panowała znacznie wyższa kultura niż teraz.
Teraz mamy przebrzydły kapitalizm wraz z odpowiednim dla niego wyścigiem szczurów i chorym przekonaniem, że jako klient można łajać sprzedawcę, (w PRLu to sprzedawca był górą 🙂 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2013 10:48 pm
VikVeg
bywalec

I jak zwykle kazdy w jakiejs czesci ma racje, a kto ma racje ten stawia kolacje :rotfl:

Samanya stawiasz kolacje 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2013 8:53 am
Samanya
bywalec

😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2013 10:57 am
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca