Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kącik spamera  

Strona 15 / 24 Wstecz Następny
Arktos
bywalec

Twierdzisz, że to co piszę jest "lekkomyślne", że poruszam "błahe sprawy" lub piszę "bez sensu" (nielogicznie)?

Uważam, że bredzisz od rzeczy. 😛

Śmieszek i osoba skrajnie logiczna, sceptyczna i racjonalna nigdy nie dojdą do porozumienia, i żadna ze stron nie zrozumie drugiej.
Dlatego jedyne co możemy zrobić, to zgodnie z tradycją jaka ma miejsce przy takich spotkaniach pożyczyć sobie rychłej śmierci, ale to już chyba mamy za sobą z tego co pamiętam, więc po prostu ignorujmy wzajemnie swoje posty.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2015 9:26 pm
cienkun
rada starszych

Ach nie, ja nie jestem taki! Ja życzę Ci długiego życia! 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2015 9:27 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Wpadłam na chwilę, zapisuję się do klubu nienormalnych 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2015 10:29 pm
Fatty
weteran forum

A mnie wypryszczyło 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2015 10:34 pm
aniss
bywalec

A teraz coś z zupełnie innej beczki...
Zauważyliście, że na tym forum ostatnimi czasy, nie rozmawia się o żywieniu, zdrowiu, suplementach itd.?
Zauważyliście, że zostali tu, bez urazy, ale poza modami, głównie same niezłe czubki? 😉

A jak Ty definiujesz normalność? Bo jeśli za normalne uznajemy to, co robi większość ludzi na tej planecie, to ja już wolę być tym "czubkiem".

Poza tym ile można rozmawiać o jedzeniu?

@aniss - wszystko zmierza do entropii, a więc to ona ma przewagę. To, że za 100 lat na pewno nie spotkamy się wszyscy na tym forum także jest zasługą entropii.

A jednak pomimo prawa entropii organizmy ewoluują, ulepszają swoje ciała, funkcje życiowe, myślowe, czyli zagęszczają materię, czyli... przeciwstawiają się entropii. Entropia zrównuje tą materię, która nie ma w sobie życia.

Tak swoją drogą jesteś wegetarianką czy weganką? Pytam z ciekawości.

A to pytanie podchwytliwe?
Czytałam zawiłości Twojego nazewnictwa, nie chcę się o to sprzeczać czy jestem weganką, restrykcyjną wegetarianką, hipokrytką czy z jakiejkolwiek strony zamierzasz mnie zaatakować.
Staram się wyrządzić na tym świecie jak najmniej szkód wobec innych stworzeń. Także ludzkich.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2015 11:17 pm
cienkun
rada starszych

Aniss, nie bierz tego do siebie, Ty akurat jesteś bardzo pozytywnie szurnięta! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2015 1:31 am
Fatty
weteran forum

Jak poradziliście sobie z szokiem, kiedy do was dotarło, ze jesteście dorośli? 🙁 Bo mnie jest cieżko.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2015 2:04 am
cienkun
rada starszych

Do mnie jeszcze nie dotarło.

Coś się stało Fatty?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2015 2:09 am
Fatty
weteran forum

Po prostu od pewnego czasu dochodzą mnie pewne poszlaki wskazujące na to, że jestem dorosła. I się wystraszyłam.

Wiecie, ja cały czas żyję jak dziecko - mama na mnie krzyczy, mieszkam w pokoju z rodzeństwem etc - zmieniło się tyle, ze te 8-9 h dziennie spędzam nie w szkole a w pracy...

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2015 2:15 am
cienkun
rada starszych

Fatty, ja też żyję jak dziecko. Takie mamy czasy, że późno dorastamy. Nie przejmuj się tym. Ja tam się cieszę swoim przedłużonym dzieciństwem. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2015 2:18 am
Fatty
weteran forum

Właśnie jak już zdałam sobie, sprawę, że jestem dorosła, to pasuje dorosnąć.

Żeby sie sprawdzić i dowartościować wynajełabym mieszkanie... ale mnie nie stać 😮

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2015 2:21 am
cienkun
rada starszych

Ach, co oni z nami robią, Fatty! Tak nie powinno być, żeby młody, pracujący człowiek nie miał za co wynająć mieszkania! Nienawidzę tego Państwa!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2015 2:31 am
Fatty
weteran forum

Z kimś do spóły dałoby radę, ale nie wyobrażam sobie współegzystencji 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2015 2:37 am
aniss
bywalec

Aniss, nie bierz tego do siebie, Ty akurat jesteś bardzo pozytywnie szurnięta! 😀

Ależ ja przecież nie wzięłam tego do siebie 🙂

wynajełabym mieszkanie... ale mnie nie stać

Pierwsze owoce, które wydał raczkujący kapitalizm. A co się będzie działo gdy urośnie w sile? Strach pomyśleć.

Wynajmowanie mieszkania to jedna z form żerowania na tych, których nie stać na kupno własnego. Bogaci się bogacą, biedni biednieją...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2015 2:57 am
cienkun
rada starszych

Ale wynajmowanie mieszkania jest dobre, dla kogoś, kto nie chce, albo nie jest pewien czy będzie długo mieszkać w jednym miejscu, więc to też jest potrzebne.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2015 12:17 pm
Strona 15 / 24 Wstecz Następny
  
Praca