Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kącik spamera  

Strona 23 / 24 Wstecz Następny
Fatty
weteran forum

Otóż, od mniej więcej miesiąca coś niedobrego dzieje się z moją twarzą.. żeby to był trądzik to chyba nie, mam 25 lat, w sumie to nie miałam nigdy większych problemów. Ciągle pojawiają się na mojej mordzie nowe kropki i nie wiem jak im zaradzić! 😮 Najwięcej ich na brodzie i kościach policzkowych.. trudno się goją i bolą a nawet ich nie tykam! 🙁

trądzik to nie tylko domena nastolatków, może sie przypałętać i w wieku dorosłym- najlepiej do dermatologa. Jak boli, to raczej trądzikowe zmiany.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2016 3:53 pm
cienkun
rada starszych

[url] http://kulturadobra.pl/ [/url]
Niby przewodnik po świecie filmu - ale poczytajcie recenzje - UWAGA - można się udławić ze śmiechu!
:rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2016 6:14 am
eRZet
weteran forum

Ja sobie pobieżnie przejrzałem tekst o Ironach... no cóż, tekst jakich wiele, na plus to, że gość odnalazł "łyżkę miodu w beczce dziegciu" (jak sam napisał), i mimo że to kapela satanistyczna, zła i okrutna to jednak ma parę kawałków wartych uwagi. Szok 😮

[edytowane 30/9/2016 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2016 2:24 pm
cienkun
rada starszych

Koleś jest totalnie psychiczny i nawiedzony i bynajmniej nie przez ducha świętego...
http://salwowski.msza.net/pub/dlaczego-nierzad-cudzolostwo-i-homoseksualizm-powinny-byc-niel.html
I pomyśleć, że tacy ludzie żyją na wolności! 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/09/2016 6:09 pm
Samanya
bywalec

eRZet

Czy jednak obecność paru piosenek afirmujących dobro, może zrównoważyć negatywne oddziaływanie innych utworów IM? Z pewnością nie.

Także ten... 🙂

Pojechali też po "mojej " Metallice.. 🙁

[edytowane 12/10/2016 przez Samanya]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2016 1:40 pm
eRZet
weteran forum

Samanya, nie wymagaj za wiele.
Gość znalazł w satanistycznej muzyce kilka wartych uwagi kawałków.
Toż to rewolucja!

Ciekawe, co by było, gdyby takim ludziom puścić naprawdę satanistyczną muzykę (nawet niekoniecznie metal). 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/10/2016 3:16 am
czarymary
bywalec

Takie głupie że aż fajne!

https://www.youtube.com/watch?v=r5cTvUV4YkI&feature=youtu.be

uciekające pierdy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2016 12:59 am
cienkun
rada starszych

Zastanawialiście się kiedyś o co chodzi w tym życiu na tej planecie?
Po co tu jesteśmy?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2016 3:50 pm
Fatty
weteran forum

Gdy mnie nachodzą takie myśli zaczynam sprzątać lub idę spać- nie dumam, to pułapka! 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/11/2016 10:16 am
czarymary
bywalec

oczywiście, ze tak i znalazłam odpowiedź
w sprzątaniu, w spaniu, w zachwycie nad pięknem lasu i przyrody, w dzierganiu na drutach, w buziakach, w oczkach dizeciaków w każdych nawet tych flegmatycznych i rozwydrzonych, w słońcu, w deszczu we mgle....
wszędzie 🙂 a najlepiej to słychać i widać w samym sobie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2016 1:10 pm
cienkun
rada starszych

A nie macie takiego dziwnego lęku przed Światem? Takiego uczucia, że to wszystko jest takie dziwne, nierealne, jakby to była jakaś dziwna gra?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/11/2016 4:35 pm
czarymary
bywalec

w sumie cienkun to jest gra- tylko zależy czy to wiesz, czy grasz świadomie, czy juz nie chcesz grać w tę grę
i zależy też o którym świecie myslisz, bo jeśli o tym systemowym wymyślonym przez humanoidalne istoty (bo nie wiem czy typowo dziemskie) to już od razu mówię, że ja w tę grę nie chcę już grać, bo oni oszukują 😛 i biją inne dzieci i te dzieci również giną jak kolejne wieloryby wyrzucone na brzeg

[edytowane 19/11/2016 od czarymary]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/11/2016 5:09 pm
cienkun
rada starszych

Bardzo ciekawe porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/11/2016 6:42 pm
cienkun
rada starszych

ehh [url] https://www.youtube.com/watch?v=IaNp00JraMo&t=360s [/url]
Ja rozumiem, że Różal idzie w dobrym kierunku jeżeli chodzi o jedzenie, każdy od czegoś zaczynał, ale trochę mi się smutno zrobiło słuchając poziomu tego wywiadu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2016 1:13 am
Fatty
weteran forum

Planujecie jakies menu na święta?

Jako, że się nie przelewa, przyjęłam postawę "jak dają to bierz"-miałam szczęście dostać jajka wiejskie... nazbierałam 40 i musze je jakoś spożytkować - to nie będą weganskie dania 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2016 10:22 pm
Strona 23 / 24 Wstecz Następny
  
Praca