Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kącik spamera  

Strona 24 / 24 Wstecz
cienkun
rada starszych

Ja nazbierałem 2 worki jabłek Może upiekę szarlotkę 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2016 11:25 pm
alternative
stały bywalec

ja właśnie nie bardzo wiem co zrobić.
na pewno będzie hummus, 'flaczki' sojowe i tyle. zawsze miałam lasagne szpinakową albo cannelloni ze szpinakiem, ale mikrofalówka stoi zepsuta i nie bardzo będę miała jak podgrzać. gotuję tylko sobie i tak to jest :p. brakuje mi pomysłu na coś na główne danie.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2016 12:09 am
cienkun
rada starszych

Tak się złożyło, że od kiedy mój pokarm jest niemal w 100% wegański, to bardzo straciłem na masie. Wręcz niefajnie.
Zastanawiam się cy to nie od tego.
Miał ktoś problemy z utrzymaniem wagi po przejściu z wegetarianizmu na weganizm?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2017 12:29 am
czarymary
bywalec

założyłam bloga i polecam książki

http://ksiazkimyslacych.blogspot.com/

jeśli ktoś ma propozycje co do książek myślacych słucham przeczytam i zrecenzuje (jak najszybciej będę mogła)
wege książki również się pojawią 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2017 5:42 pm
Samanya
bywalec

Miał ktoś problemy z utrzymaniem wagi po przejściu z wegetarianizmu na weganizm?

na samym początku, ale myślę, że to z powodu tego, że za mało jadłam i bardzo uważałam, żeby nie popełnić jakiegoś "wykroczenia". Teraz luzik.. w porywach do kilo więcej zimą 😡

Nudzi mi się ..
Mam czasem takie dni, że mogłabym przed kompem przesiedzieć cały czas, gadać z kimś z internetów, szperać za nie wiadomo czym..ale nawet to zawodzi.
Niech ktoś coś pisze, błagam!! 😀 jest tu tyle tematów, a nie wiadomo jak który ugryźć, żeby smakował ;P i wszystko takie stare..w sumie tak jak ja :((
dobrze,ze tu można takie wylewy poczynić 🙁

[edytowane 18/1/2017 przez Samanya]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2017 5:46 pm
cienkun
rada starszych

W jakiej sieci sklepów można kupić proszek do prania, który dobrze pierze, a nie pochodzi od żadnego z koncernów testujących?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2017 3:38 am
Szumka44
forumowicz

Czasem ma nieźle walnięte wypowiedzi to prawda :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2021 12:27 pm
Ajak
 Ajak
świeżaczek
Wysłany przez: cienkun

 

Ja nazbierałem 2 worki jabłek Może upiekę szarlotkę 😛

   

cienkun - jak nadal cierpisz na niedobór masy, masz wystarczająco jabłek i planujesz piec szarlotkę, to mam dla Ciebie coś idealnego. Koniecznie zobacz tę maślaną szarlotkę! Wiadomo, że masło teraz w cenie (ostatnio kupiłam 4 kostki za 32 zł), ale warto się poświęcić! Tylko ostrzegam - jest stanowczo za mała, bo blacha znika niemal od razu 🙂

https://agnieszkajagusiak.pl/maslany-jablecznik-z-kruszonka/

Ale dzisiaj bym zjadła taki jabłecznik 😀 ale takich jabłek jak te nie da się kupić, a wszystkie plony z tamtego roku dawno pożarte 🙂 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2022 7:43 pm
Strona 24 / 24 Wstecz
  
Praca