Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kącik spamera  

Strona 6 / 24 Wstecz Następny
Szczurunia
bywalec

http://puszka.pl/przepis/6957-burgery_z_burakow.html

Wiem, że mało wykwintne, ale mój mięsożerca się tym zajadał. Koniecznie trzeba dodać te wszystkie prażone nasiona, one dają smak.
Kolor jest bardzo "mięsny", a jak do masy doda się starta na grubych oczkach czerwoną rzodkiewkę, to już w ogóle po zrobieniu przypomina mięcho.
Ja nie piekłam tylko smażyłam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2013 6:20 pm

Jeżeli obiad ma przypominać "tradycyjny", to moja typowo mięsożerna babcia była zachwycona zestawem: kotlety z soczewicy (z piekarnika, ale można też usmażyć), ziemniaki (jakie to polskie :P) i to wszystko polane sosem koperkowym. No i jakaś surówka. I babcia ani razu nie zapytała gdzie jest mięso 😛

A i na wielkanoc robiłam pieczeń orzechowo-soczewicową, która była przepyszna, zarówno na ciepło jak i na zimno, potem zostało na kanapki. Przepis miałam gdzieś z puszki.

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2013 7:02 pm
Oldek
bywalec

Przepraszam, ale czy jest na forum ktoś zna jeżyk hiszpańsk i mógłby mi przetłumaczyć list?

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2013 12:19 pm
Samanya
bywalec

Boli mnie głowa i nie mogę spać, chociaż dokoła wszyscy już posnęli.... :crash:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2013 3:05 am

...nie mogę leżeć a nie mogę wstać
mija ostatnia nocka w mojej celi...

sky's the limit.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2013 3:48 am
Samanya
bywalec

tylko noc noc noc.. 🙂
no nie zasnę !! 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2013 4:13 am
Lily
 Lily
Famed Member

0:13 to jeszcze młoda godzina 😉 Mnie o 2:30 obudzili sąsiedzi, którzy rozpoczęli imprezę trwającą do 6...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2013 3:18 pm
Samanya
bywalec

0:13 to jeszcze młoda godzina

no tak, wiem, ale ile można gapić się w monitor 🙂 szkoda oczu. Zaczęłam więc czytać - "Cień wiatru" znalazłam na regale. Nie wiem skąd to się u nas wzięło 🙂 Niestety na próżno- nie mogłam skupić myśli i w ogóle najlepiej by było wyjść, pobiegać ...zapalić ...a tu NOC !! 🙂 a nie przywykłam do wychodzenia z domu o tak późnej godzinie.. Mam nadzieję, że dzisiaj zasnę jak tylko głowę przyłożę do poduszkii 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2013 8:18 pm
cienkun
rada starszych

Kiedyś często wstawałem w środku nocy na nocny spacer nad Wisłą, a teraz... Stetryczałem coś strasznie 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/10/2013 1:21 am
Samanya
bywalec

Starość nie radość, młodość nie wieczność 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/10/2013 11:10 am
cienkun
rada starszych

Tylko że ja jestem młody, tylko umysł mi się postarzał...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/10/2013 12:00 pm
Samanya
bywalec

To niedobrze 🙂 think positive!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/10/2013 12:17 pm
cienkun
rada starszych

Piszę tutaj, choć to nadaje się do marudnika.
Ilekroć słyszę o tym jak powiększa się liczba ludności Świata, ogarnia mnie smutek i obawa.
Głównie o to, że już niedługo nie będzie miejsca dla mnie, gdzie będę mógł uciec od tego motłochu. Ale też o to, że zostanie zniszczona cała dzika przyroda. Pokarmu już brakuje, miejsca w niektórych częściach Świata również. O komforcie życia nawet nie wspominam.
A oni cały czas, bezmyślnie, rozmnażają się jak króliki. Naprawdę nie rozumiem czym kierują się ludzie, którzy świadomie dążą do posiadania rodzin wielodzietnych (choć chwała Bogu, takich coraz mniej), ale też nie rozumiem ludzi którzy kopulują bez kalosza, w nadziei że może się nie zapłodni.
Czasem nachodzą mnie myśli, że tutaj potrzeba III wojny światowej, aby 3/4 ludzkości zginęło. Wtedy byłoby tyle ile trzeba.
:diablo:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/11/2013 1:20 am
Fatty
weteran forum

Więc bierz wiatrówke i udaj się na kontynent afrykański- tam tkwi "problem" - ino uważaj, lepsze klamki mogą mieć niż Ty 😛

W Polsce i w większości krajów europejskich przyrost jest na minusie- gdy ja chodziłam do podstawówki były klasy 30osobowe, teraz w tej samej szkole mają klasy po 9-10 sztuk.

ale też nie rozumiem ludzi którzy kopulują bez kalosza, w nadziei że może się nie zapłodni.

bez kalosza? heh 😉 Pamiętam jak moja kolezanka była załamana, ze zaciążyła i tak się jej zapytałam czym sie zabezpieczyła, ze zawiodło a ona mi na to "no niczym" 😛 Więc ja byłam troszku w szoku, że jest stanem swym zaskoczona 😛

Czasem nachodzą mnie myśli, że tutaj potrzeba III wojny światowej, aby 3/4 ludzkości zginęło. Wtedy byłoby tyle ile trzeba.

tylko ta wojna wcale nie musiałaby oszczędzić Ciebie czy Twoich bliskich.

[edytowane 11/11/2013 przez Fatty]

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/11/2013 11:28 am
Bellis_perennis
Famed Member

1) żywności wcale nie brakuje, jest źle dystrybuowana a 40% jest marnowane
2) w krajach trzeciego świata rozmnażanie się jest reakcją na taki a nie inny stan rzeczy, idą w ilość a nie w jakość. Im bardziej kraj zamożny tym mniejsza liczba urodzeń, UE ma przyrost ujemny
3) a co się dzieje po wojnie? bum demograficzny ;D
4) a kto powstrzymywał i powstrzymuje rozwój krajów biednych?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/11/2013 11:54 am
Strona 6 / 24 Wstecz Następny
  
Praca