Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kącik spamera  

Strona 9 / 24 Wstecz Następny
Oldek
bywalec

Fatty, proszę cię, byś miała więcej odwagi! Alicja tak długo szukała odpowiednich drzwi, aż je znalazła i jedynie co musiała zrobić, to się do nich dopasować. I ty na pewno się "odnajdziesz". Trzymaj się i głowa do góry.

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2014 5:01 am
Fatty
weteran forum

Dzięki Oldku.

Czuję się jakbym ugrzęzła 🙁 Byle pierdoła urasta do rangi problemu bo potrzebuję zmiany.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2014 12:15 am
Oldek
bywalec

Miła Fatty
No cóż, ja już odnalazłem swoją drogę i muszę ci powiedzieć, że czekała ona na mnie od dawna, bo była ona w moim dziecięcym śnie i właśnie teraz staram się realizować swój dawno wyśniony sen.

Przychodząc na ten świat, ofiarowałaś temu światu coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Twoim obowiązkiem jest wiedzieć i brać to pod uwagę, że jesteś jedyna i wyjątkowa. I że przed tobą nie było, ani też po tobie nie będzie nikogo takiego jak ty. Jako, że nie ma dwóch identycznych osób na tym świecie. Dlatego nie staraj się naśladować drugiej osoby, tylko swoje cele osiągaj dzięki własnym zasługom i uzdolnieniom. Bo nie jesteś mną i nie jesteś Cienkunem, ani też Hipiską. [b]Ale jesteś Fatty i jeśli uda ci się do czegoś dojść, to właśnie dlatego, że jesteś Fatty. [/b] Przyszłaś na ten świat, by móc urzeczywistnić i wypełnić swoją unikatowość, dzięki danym ci talentom. Więc pamiętaj: [i] Jeśli wykorzystasz wszystko, co masz w sobie, wtenczas zostaniesz przez to ocalona. Jeśli zaś nie wykorzystasz tego, co posiadasz, zostaniesz przez to zniszczona. [/i]
Ewangelia Tomasza 70.

Jeśli przyjdzie ci w życiu coś zmienić, to nie bój się tych zmian. To tak jak z wegetarianizmem. Są tacy jak ja, którzy w ten temat wchodzili powoli i ostrożnie, ale są też tacy szaleńcy jak Kikimora, która od razu wskoczyła na głęboką wodę. Nieważne jak, po prostu nie obawiaj się i nie stój na brzegu. Idż naprzód
[i]Jeśli zechcesz - możesz...
Idź wyżej i wyżej, gdyż potężna jest twa siła.
Masz skrzydła wiatru, szlachetne orle skrzydła...
Nie wyrzekaj się ich z obawy, że się ciebie wyrzekną.
Szukaj ich, a wnet cię odnajdą... [/i]
(Baal ha-Orot, Mistrz Świateł, [i]Orot ha-Kodesz, [/i] I, 64)

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2014 6:02 am
eRZet
weteran forum

O zmianie czasu znowu dowiaduję się po fakcie...

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2014 12:24 pm
cienkun
rada starszych

Ja też. Dzisiaj jeździłem przez 40 minut po mieście w poszukiwaniu czynnej kwiaciarni i zastanawiając się jakie dzisiaj święto... Właściciele jednej to przewidzieli i otworzyli wg. starego czasu i od nich się dowiedziałem że godzinę nam dodano - tylko że ja ją straciłem na poszukiwania...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2014 12:50 pm

Mój telefon jest mądrzejszy ode mnie i sam zmienił czas. Jak się obudziłam to już był ten właściwy.

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2014 9:51 pm
Lily
 Lily
Famed Member

O zmianie czasu znowu dowiaduję się po fakcie...

Zawsze jest w ostatni weekend października, więc chyba nie trzeba informować 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2014 10:38 pm
cienkun
rada starszych

A nie uważacie że ta cała zmiana czasu na letni to bzdura? Po co to komu w obecnych czasach?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2014 12:55 am
aniss
bywalec

A tak... przyzwyczajenia i tradycje ciężko jest zmienić, nawet jeśli są pozbawione sensu. Ale to akurat należy do tych nieszkodliwych.

Tak czy siak, dla mnie dodatkowa godzina dnia była dzisiaj miłą, małą niespodzianką :rotfl: głupi drobiazg a jednak cieszy, gdy się chce zatrzymać czas możliwie najdłużej xD

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2014 2:09 am
marekpapro
bywalec

Tak to prawda, przyzwyczajenia 🙂 ale cienkun ma rację po co to komu dzisiaj ?

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2014 9:01 am

Dla tych, którzy wstają o 7, jest to dodatkowy miesiac jesienia i drugi wiosną, gdy trano jest jasno. Dla mnie to duzo znaczy bo wstawanie po ciemku to masakra.

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2014 11:07 am
alternative
stały bywalec

Dla tych, którzy wstają o 7, jest to dodatkowy miesiac jesienia i drugi wiosną, gdy trano jest jasno. Dla mnie to duzo znaczy bo wstawanie po ciemku to masakra.

przez wiele lat wstawałam do pracy gdy było ciemno i wracałam gdy było ciemno. często wychodziłam z domu ciemno, wychodziłam z pracy ciemno.
teraz pracuje w domu i żeby zacząć o 8 to wstaje 7:20 ;P

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2014 12:12 am
eRZet
weteran forum

teraz pracuje w domu i żeby zacząć o 8 to wstaje 7:20 ;P

Mam podobnie, wstaję o 7.00, potem 20km rowerem i o 8.00 zaczynam 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/10/2014 2:17 pm
Fatty
weteran forum

Nowy rok rozpoczęłam wypoczęta, podłechtana fajną książką i sącząc koktajl szpinakowo-bananowo-jabłkowy ze zmielonym siemieniem lnanym 😀

Karmię też włosy maseczką, jest mi rozkosznie 8)

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2015 2:22 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Nam na śniadanie po sylwestrze zostało...sushi 😀 dekadencja 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2015 5:06 pm
Strona 9 / 24 Wstecz Następny
  
Praca