Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Gusta guściki 🙂  

Strona 3 / 5 Wstecz Następny
Samanya
bywalec

:thumbup: 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2013 12:13 am
VikVeg
bywalec

Fajny watek, troche sie zaczalem zastanawiac jaki moj jest ideal i doszedlem do wniosku, ze ... idealny 😉

Czyli 165cm, szczupla, taka wojownicza-kruszynka, czasami lagodna a czasami wredna jak cholera. 😀
Umiejaca gotowac, ale tez akceptujaca moje proste gotowanie.
Lubi tez jak pomagam jej w kuchni, a czasami wylatuje stamtad jak z procy z zakazem wstepu.
Mozna z nia rozmawiac i rozmawiac i rozmawiac, ale tez tylko sluchac, sluchac i sluchac...

Wspaniale rozrozniajaca wszystkie odcienie barw, czego nie moge powiedziec o sobie.

Uwielbia masaz plecow i stop w moim wykonaniu, ma kolekcje zmyslowych perfum, trenuje na zajeciach gdzie nie mam szans, ma dlugie wlosy, nosi seksowne buty, 110% kobiecosci w kobiecosci.
Lubi podzrozowac, ale to ja musze kupic bilety, hotele, bo bedzie wtedy na kogo marudzic, w sklepie nie placi swoja karta bo nie pamieta pinu, moglbym jeszcze tak troche dluzej wymieniac, ale juz chyba wystarczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2013 10:12 am
cienkun
rada starszych

Jak oglądam zdjęcia dziewczyn w których się kochałem, to się często zastanawiam: "co, do ciężkiej cholery, mi się w nich podobało?" Tak więc chyba wygląd nie jest tak istotny. Jest jeszcze takie "COŚ" które nam się podoba, a jest ono niewidzialne i bez zapachu i smaku... 😛

[edytowane 1/3/2013 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2013 11:39 am
Fatty
weteran forum

Co innego się lubi ot tak, a co innego się zaczyna lubieć a nawet gloryfikowac gdy w grę wchodzą uczucia - np. mogę sobie wielbić wielkich facetów, ale jak zabujam się w takim o budowie gęści wyścigowej to on mi będzie najpiękniejszą gąską wyścigową świata i na żadnego strong mana o plecach jak stół i łapach jak bochny chleba go nie zamienię, noł łej 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2013 2:27 pm
Bellis_perennis
Famed Member

[b]Fatty[/b], [b]Cienkun[/b] macie 100% racji. Jak trafi i trzaśnie to w kieszeń można sobie wsadzić guściki :rotfl: echhh, życie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2013 2:55 pm
VikVeg
bywalec

Dobrze, ze od razu trafilem na ideal 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2013 7:40 pm
StellaArtois
weteran forum

Ideał zmienia się wraz z wiekiem, taka jest kolej rzeczy, co innego mi się podobało kiedy byłam nastolatka, a teraz mam swój ideał pod ręka, choć na początku wydawało się, ze nic z tego nie będzie 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2013 8:30 pm
n.i.x
stały bywalec

ja u facetów uwielbiam zarost, włosy na klacie, szerokie bary. Najlepiej silny ale nie wysuszony..taki Bruce Willis z 1 Szklanej pułapki jest idealny. Zabawny, i totalnie przy tym wyluzowany..tak ze nie mysli pól godziny nad żarcikiem tylko przychodzi mu to od zaraz..mój tata tak ma..a nawet ma z wyglądu cos z Willisa. wogóle tatuś to ideał 🙂 U kobiet lubie wyraziste mięśnie brzucha, sama mam zarysy mięśni ale u facetów taka wysuszona krata mi sie nie podoba. Lubie takich miśków którzy na mięśniach maja jeszcze troszkę tłuszczyku. uwielbiam mięciutki brzuszek..
Goslling ..nie ma w nim nic co by mnie jakoś przyciągało.
John Mclane.. taki bohater z jajami, niegrzeczny gliniarz.. hehe ,to mnie pociąga..a nie jakieś wygolone lalusie.
No a z buźki to moim ideałem jest on..od dziecka i zawsze będzie:
Romualdo ...ach och

prawie jak mój tata w młodości 🙂

Oczywiście to są takie ideały z marzeń, filmów..bo w życiu to ja sie nigdy nie kierowałam wyglądem u facetów, zawsze sie zakochiwałam albo wielkim ponad 100 kilowym miśku albo w chudzielcu..itp..jakiego mi amorek ustrzelił 😛 takiego kochalam

Co do kobiecości, to gdybym byla facetem to leciałabym na długie włosy i wysportowaną sylwetkę, brzuch jak decha a cyc i tyłek jędrne i odstające.

kurcze ale sie rozpisałam..

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2013 11:25 pm
Fatty
weteran forum

Jako dziecko też leciałam na Romualdo... do czasu aż pojawił się boski Tarabas

:rotfl:

a głupia Fantagiro wolała Romualda 🙁

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2013 12:49 am
VikVeg
bywalec

Co do kobiecości, to gdybym byla facetem to leciałabym na długie włosy i wysportowaną sylwetkę, brzuch jak decha a cyc i tyłek jędrne i odstające.

Co do kobiecosci mamy zbiezne oczekiwania w 100% :rotfl: kolego 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2013 8:54 am
Fatty
weteran forum

Uwielbiam patrzeć na kobiety, ale płaski brzuszek do mnie nie przemawia - chyba jestem skrzywiona przez godziny oglądania kształtnych tancerek brzucha, które brzuszek nieraz mają miękki, ale jaki wyćwiczony i sprawny 😉

Lubię dziewczyny które mają ciut więcej jedrnego ciałka, przyjemnie się na nie patrzy 😉 Ale sama wolałabym być chuda :P(ja sama typ raczej szczupły, o zapuszczonym wałku brzucha 😛 )

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/03/2013 2:45 pm
Samanya
bywalec

Zdecydowanie brązowe oczy. Kurde..tonę kiedy w nie patrzę. Zabujałam się w nieznajomym 😀 😀 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2015 7:42 pm
cienkun
rada starszych

Ja wolę niebieeeskie!! :love: 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2015 12:36 am
Samanya
bywalec

Mnie niebieskie kojarza sie u faceta z.. Niesmiałościa i niewinnością i ze jest taki poukładany. Nie to co głęboki brąz.. Och ach ech!! Dziewczyny lubią brąz 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2015 1:04 am
Fatty
weteran forum

A mnie ścina z nóg na widok pewnego faceta - chłop z lekką nadwagą, pryszczaty, a nie musi nic mówić, ani nic robić aby przyprawić mnie o palpitacje i nieprzytomny uśmiech na pysku . Dobrze, że go widuje rzadko i przypadkowo!

Myślę, że sprawa rozgrywa się na poziomie feromony-dopasowane genetyczne, innymi słowy mój mózg daje mi znać, ze ten oto osobnik to strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o potencjalnego kandydata na ojca mojego potomstwa 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2015 9:01 pm
Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  
Praca