Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Gusta guściki 🙂  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
Samanya
bywalec

Nigdy tego nie rozkminiałam pod względem naukowym ( zwał jak zwał), ale jest coś takiego, że w czyimś towarzystwie/na czyjś widok itp zdarza się

przyprawić mnie o palpitacje i nieprzytomny uśmiech na pysku

co to jest..?
Chcę częściej 🙂 :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2015 9:42 pm
sokół
bywalec

kazimiera szczuka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/09/2015 5:16 pm
sokół
bywalec

a poważnie to kobieta powinna być taka : https://www.youtube.com/watch?v=Uo7ePfyZQD0

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/09/2015 5:22 pm
cienkun
rada starszych

A właśnie że taka: http://grassja.wrzuta.pl/audio/6Z2Nq25Z57D/the_analogs_-_dziewczyny_z_brudnych_miast
😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2015 11:19 pm
sokół
bywalec

no nie wiem , jakoś moja bardziej mi pasuje 🙂 ma te wszystkie cechy jak te zwierzaki , ale no dobra Twoja też w sumie spoko , zresztą nie ma sensu się spierać , niedługo i tak wszytskie w burkach 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2015 8:42 pm
Samanya
bywalec

Chłopaki, a co sądzicie o Beyonce? Tak męskim okiem. Pomijając walory wokalne, czy nie uważacie, że jest ... zaje***** ?Uwielbiam na nią patrzeć.. :love:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2015 8:47 pm
Fatty
weteran forum

Ja nie facet, ale... nie odmówiłabym jej 😛

W teledysku "Why don't you love me", nawet z papilotami na głowie i rozmazanym makijażem jest do schrupania 😀

Z Polek, podoba mi sie Kasia Bujakiewicz, Więdłocha i Olga Bołądź(pięknie jej w krótkiej fryzurce)

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/09/2015 10:49 pm
cienkun
rada starszych

Nie podobają mi się latynoski raczej. Ja bardziej idę w nordycki model piękna, albo azjatycki. Azjatki są piękne.
A najpiękniejsze Polki oczywiście. 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2015 2:34 am
Fatty
weteran forum

Nie podobają mi się latynoski raczej

to nie latynoska 🙂

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2015 3:04 am
cienkun
rada starszych

Nie?? A kto? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2015 2:53 pm
sokół
bywalec

nie no choć by jej nie wiem jak nie lubić to jest sex bomba mega , przynajmniej dla mnie , ale strzała z cienkunem , polki są super kobietami , niestety widać coraz więcej fajnych dziewczyn które totalnie się nie szanują , trudno moda na szmaty coraz większa

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2015 6:29 pm
Fatty
weteran forum

Nie?? A kto? 😮

afroamerykanka 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2015 7:38 pm

Jeśli chodzi o wygląd to albo blondyn, najlepiej w typie wikinga czyli długie jasne włosy i zarost, albo azjata lub indianin. Żółci są moim zdaniem absolutnie przystojni. Kobiety zresztą też.
No a jesli chodzi o charakter, to wymagania mam skromne. Wystarczy jeśli ma serce, rozum i jaja. No i świetnie wegańsko gotuje, bo ja niespecjalnie 😉
Oczywiście jak robię przegląd moich byłych, to w wyglądzie żaden nie pasowal, w charakterze róznie to było (przeważnie 2 z 3) a jeśli chodzi o gotowanie to bywali dobrzy w tych sprawach, ale sami mięsożercy.

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2015 9:56 pm
marekpapro
bywalec

No to teraz dokopie tylko nie bijcie 🙂
Lubię popatrzeć na ładne dziewczyny i nie mam takiego sprecyzowania niebieskie oczy,brazowe, blondynka , azjatka. Albo mi sie podoba , albo nie - po prostu. Zresztą są to dla mnie rozważania, czysto teoretyczne, ponieważ fakt czy któraś mi sie podoba czy nie , nie ma najmniejszego znaczenia. Jestem żonaty i już nigdy tego błędu bym nie popełnił. Nawet gdyby mi sie trafila miss galaktyki. Mam takie powiedzenie : każda pani jest dobra dopóki sie jej do domu nie weźmie.
Mam nadzieję że się panie nie obrażą. 🙂

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2015 11:34 pm

He he. W druga strone to też działa. Mężczyźni to zasadniczo bardzo fajny gatunek, dopóki nie podejmie się próby udomowienia :rotfl:

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2015 1:56 am
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca