Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wegetarianie to sekta!!! łaaaa!!! spalą nas na stosie...  

Strona 4 / 4 Wstecz
rubia
forumowy expert

😀 😀 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 3:23 pm
Stanisław
weteran forum

Ale uważajcie bo z sekty trudno się wydostać. Admin będzie nas ścigał jak ktoś będzie chcial odejść. 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 3:51 pm
verufer
bywalec

Ale uważajcie bo z sekty trudno się wydostać. Admin będzie nas ścigał jak ktoś będzie chcial odejść. 😀

😮 Ale przeciez i tak mu nic nie placimy... Co on biedny z tego ma, poza klopotami? A tak z innej beczki ciekawe czy kazdy z nas ma tu aniola stroza;) Jesli tak to ciekaw jestem kto jest moim 😛 Pozdrawiam wszystkie tutejsze anioly... Te normalne jak i te upadle 😉

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 4:14 pm
Stanisław
weteran forum

Ja tu widziałem Anioła Stróża w tonacji czarno białej. Ale ostatnio sie coś nie pokazuje.
Pewnie jakieś kłopoty bo się wpisal ostatnio w temacie . 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 4:54 pm
verufer
bywalec

Ja tu widziałem Anioła Stróża w tonacji czarno białej. Ale ostatnio sie coś nie pokazuje.
Pewnie jakieś kłopoty bo się wpisal ostatnio w temacie . 😎

Masz racje... Jesli to czyta, to prosimy o interwencje i przerwanie tego strasznego offtopu, bo sie za nim stesknilismy :angel: :heartpump: Swoja droga, jakby wyrzucili nas stad za offtopowanie to bylby pierwszy chyba wypadek w historii sekt, gdzie ich wladze pozbylyby sie swoich ofiar 😉 Pozdrawiam 🙂
P.S. Nie zebym twierdzil ze to jest sekta 😛

[edytowane 2/6/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 5:13 pm
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca