Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Rowerek!  

Strona 1 / 9 Następny
Syllaba
początkujący

Hej. Jestem ciekawa jak codziennie ludzie dostają się do pracy lub szkoły. Jak od kwietnia zaczynam do pracy jeździć rowerkiem. I tak do października lub listopada. Tojuż zależy od temperatury i pogody. Jadę około 14 km w jedną stronę. Zawsze to jednak trochę ruchu. Ludzie się dziwią, w pracy też, ale ja naprawdę to lubię. Mówiąc szczerze, bardzo mnie to relaksuje. Przed pracą pobudza mnie do życia a powrót pozwala na uwolnienie myśli i odstresowanie się po ciężkim dniu... 🙂

Sylwia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2007 2:29 am
szyszka88
bywalec

14 km???? 😮 dawv arzy dziennie?? wow.... 😀 niezla jestes :). Ja mam tyle do babci, rowerkiem zajmuje mi to prawei godzine... no teren troche pagórkowaty 😉 nie ma lekko... :D. ale dwa azy dziennie to by mi sie nie chcialo 😀

a ja do szkoly mam 7 minut drogi wiec... no cóż :D. ale za rok sie to zmieni ;). Oby, bo mam nadzieje studiowac w Krakowie...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2007 2:36 am
Lily
 Lily
Famed Member

A ja się nie dziwię, bo choć rowerem nie jeżdżę, bo go nie posiadam, to jednak jestem z kimś, dla kogo to 14 km to zwykły spacerek 🙂
Pozdrawiam.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2007 3:52 am
Syllaba
początkujący

Naprawdę polecam. Najgorzej jest z wyjściem z domu, bo niestety i ja i mój mąż musimy zjechać windą rowerkami z ósmego piętra. Potem to już czysta przyjemność. Całe szczęście, że choć pracuję w biurze, to nie są wymagane stroje formalne, bo już byłby problem. Pierwszy tydzień jest najgorszy, bo nogi i siedzenie muszą przywyknąć, potem to już leci. Mój mąż ma znacznie dalej ode mnie, a z domu wychodzi przed 5 rano. Takich ludzi jak my jest naprawdę sporo. Wiem co mówię, bo codziennie jadąc do i z pracy mijam te same osoby! No więc, dziewczyny, na rowery!!! 🙂

Sylwia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2007 11:52 am
MEDeah
bywalec

14 km jeżdż ok 40 min.- mam w miwrę dobrą trasę :)- ROWER JEST PRZECIEŻ GENIALNY!
sami pomyślcie dlaczego 😉

MED is not so bad as they say]:>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2007 12:42 pm
siwcia
stały bywalec

Super! Taki ruch to świetna sprawa!! Janiestety rzadko jeżdzę rowerkiem ale to tylko dlatego, że do pracy mam dość blisko ok 3 km spacerkiem, a w pracy i tak migam główne w terenie więcśrednio wyrabiamy sobie 7-9 km dziennie. Chociaż to w porównianiuz Tobą to pikuś;)Ale jak to mówią lepszy rydz niż nic. Jak spotykam się moją ekipą (co też niestety zdarza nam się coraz rzadziej) to gramy sobie ostro w kosza albo w siatę, taki mamy sposób na rozładowanie nadmiaru energii, którego ja osobiście mam zawsze ponad miarę 😀 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2007 1:20 pm
melanrz
bywalec

Ja do szkoly mam 2,5 minuty, takze chodze pieszo, ale ogolnie bardzo lubie jezdzic rowerem. Moge podpisac sie pod tym, ze jest to relaksujace zajecie... Niestety nie mam pieniedzy, a moj rower sie popsul, takze narazie nie moge jezdzic rowekiem:/

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2007 1:29 pm
siwcia
stały bywalec

Melanrzza to masz sprawne nóżki więc nie ma co się łamać ...dłuuuuuuuuuugie spacerki też relaksują...
Powodzonka! 😀 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2007 1:43 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Mój facet mówi, że chodzenie bardziej meczy niż jazda na rowerze, a on wie co mówi, bo jeździ jakieś 3000 km rocznie. Ja za to dużo chodzę, a na rower to mnie niestety nie stać.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2007 3:18 pm
bartekd
bywalec

14 km???? 😮 dawv arzy dziennie?? wow.... 😀 niezla jestes :).

14km to niewiele dla osoby wprawionej w rowerowanie. Pół godziny? pewnie szybciej można to przejechać. A warto, warto 🙂 I to mówię ja - osoba, która ostatnio jeździła, eee, 2 lata temu? 😀 Chyba czas zmienić ten nawyk, ale na razie trochę brak kasy na dobry rower bo stara kolażówka na wiele się już nie zda niestety

Forum o zdrowiu: http://www.zdroweczko.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2007 6:23 pm
Ireth
bywalec

Mieszkam w kraju wybitnie rowerowym, tu tlok na sciezkach rowerowych niezaleznie od pory roku jest wiekszy niz na drogach. Deszcz, nie deszcz, pedaluja studenci, biznesmeni, matki z dziecmi, ministrowie itp. Ja pracuje za pomoca roweru, wiec spedzam na nim dziennie jakies szesc godzin i bardzo to sobie chwale :).

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2007 11:49 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

kocham rower! niestety został w domu..ale w gruncie rzeczy do lipca jest juz niedaleko i znowu zacznie się "rowerowanie". Jeżdżenie na rowerze daje mi mnóstwo satysfakcji, marzy mi się nawet taka dłuższa wyprawa na kilka dni. Ale najpierw będę musiała powalczyć o lepszą kondycję. Bo póki co to nie udało mi się nigdy przejechac więcej niż ok 60 km w ciągu dnia.

Rowerem do pracy-genialne rozwiązanie!

rowerowym i pieknym (również dzięki obecności dużej ilości rowerzystów) jest Ostrów Wielkopolski. Cudne miasteczko :heartpump:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2007 2:09 pm
Asia
 Asia
bywalec

Ehh rowerrr....uwielbiam na nim jeździć...co prawda do szkoły ide z buta ,ale tylko kiedy mam dłuższą chwilę to wsiadam na moją błyskawicę[ tak kiedyś nazwałam mój rower - jak dostałam go na komunię ;p ] i jaade w sina dal...do pobliskiej wiochy ,czy na drogę rowerową 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2007 7:54 pm
Paulina_p
bywalec

"...co prawda do szkoły ide z buta"
ja też ale czasem tatuś mnie podwozi mam 4 km więc troszke tego jest...
Rowerek uwielbiam ale ostatnia kontuzja chyba mi juz nie pozwoli zapomnieć o tym, że posiadam naruszoną kostkę ale popróbuje w wakacje pojeździć sobie na cyclu

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2007 11:15 pm

oj, rower cudowny wynalazek 😀
chyba musze wrocic do regularnej jazdy, chociaz w moich okolicach nie bardzo jest gdzie i jezdze w kolko, dla relaksu 😉

[img]http://imagegen.last.fm/pencilauto/recenttracks/luca_rudegirl.gif[/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2007 6:34 pm
Strona 1 / 9 Następny
  
Praca