Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Bieganie  

Strona 3 / 3 Wstecz
Daiana
bywalec

Mi kiedyś lekarz w szkole w trakcie badań powiedział, że mam skoliozę ale czy to prawda to nie wiem, wiem tylko, że mam skrzywione łopatki dość mocno i trochę mi kręgosłup 'wystaje' jak się schylam w jednym miejscu, gdzie chyba nie powinien tego robić (nie wiem co to jest i czy ma nazwę 😛 ). No ale nic, biegania nie zaprzestanę, za bardzo mi się podoba..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2012 9:36 pm
andzia87
początkujący

Sport zawsze lubiłam (rower, tenis, siatkówka), ale z bieganiem to różnie bywało. Były plany że "od jutra zacznę biegać" i tak przez jakiś czas. Strasznie się męczyłam i to mnie zniechęcało. Dopiero teraz na wiosnę zaczęłam biegać. Znalazłam w necie plany treningowe i w drogę. Czuję się dobrze biegając rano, wtedy nabieram energii na cały dzień. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2012 9:46 pm
eRZet
weteran forum

Ja to w ogóle nie lubię sportu (oczywiście poza rowerem), a bieganie jest z pewnością na jednym z ostatnich miejsc na mojej liście.

...stąd też plan przebiegnięcia maratonu we wrześniu 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/06/2012 11:27 pm
Vegeta169
bywalec

eRZet ja nie lubię wchodzić po schodach, ....stąd też codziennie wchodzę na swoje 11. piętro 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/07/2012 4:50 am
Samanya
bywalec

bardzo lubię biegać 🙂 codziennie z przyjaciółką biegamy a czasem jeszcze idziemy na aerobic. Poza tym mieszkam na takiej sporej górce- mieszkam teraz na wsi więc siłą rzeczy codziennie też wspinaczka 🙂 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2012 6:21 pm
eRZet
weteran forum

U mnie plan przygotowań do maratonu po raz kolejny przegrał z rowerem 🙁

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2012 7:31 pm
StellaArtois
weteran forum

Ja tam jestem fanka biegania 😀 Biegam codziennie, oprócz dni, kiedy wieje wiatr, nie przepadam za muchami na okularach 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2012 10:52 pm
bułek
forumowy expert

W końcu dobiegłaś na forum.
Witamy po długiej przerwie. :thumbsup:

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2012 2:19 am
Kamiiru
forumowicz

Chyba udało mi się wrócić do dobrej tradycji regularnego biegania i co ważne sprawia mi to przyjemność. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2013 9:27 pm
Morele_156
forumowicz

Ogólnie masa sportowców jest całkowicie wege, bo to jest bardzo zdrowe. Szybsza regeneracja i w ogóle, więc na pewno to nie przeszkadza w ekstremalnym bieganiem jak maraton

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2020 10:51 am
Szumka44
forumowicz

Ja poważnie to nie biegam, ale raz na jakiś czas oczywiście się zdarza 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2021 12:25 pm
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca