Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Football  

Strona 1 / 3 Następny
Frutaniva
bywalec

a więc wystarcz spojrzec na temat,aby zobaczyc o co chodzi:) jakim klubom kibicujecie-czy wogle to robicie? a moze graie czy cus ?

ja tam osobiscie jestem za Man Utd i mogę smialo powiedziec ze jestem z niego dumna za puchar LM 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 7:56 pm
Deleted
forumowy expert

Kibicuje Pogoni Mogilno! 4. liga rulez :rotfl:

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 8:13 pm
Likwidator
bywalec

tylko mnie nie bijcie :crash: ale zastanawiam jakim sposobem tak nudny sport zdobył taką sławę ;P :hallucine:

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 9:13 pm
Deleted
forumowy expert

Tego nie wie nikt... ale tak już niestety jest 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 9:15 pm
Koniara
stały bywalec

a ja jestem za Szczakowianką 🙂

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 9:32 pm
badba
bywalec

z polskich to Wisła. ale jakoś tak specjalnie fanką plskiej ligii nie jestem- ot czasem spojrzę na wyniki i tyle. natomiast z zagranicznych Chelsea .

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 9:41 pm
Stanisław
weteran forum

Jakoś mnie ten sport nie interesuje. Już bardziej wolę oglądać jak Kubica ściga się swoim bolidem. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 9:58 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Chyba nie kibicuję nikomu konkretnemu, ale mecz oglądam 😉 Np. wczorajszy reprezentacji, masakra, nudy i żenada 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 11:38 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Nikomu nie kibicuję ,nie oglądam meczy piłkarskich , nie interesuje mnie to. 😀
Może teraz na mistrzostwach popatrzę na jakiś mecz z polską reprezentacją........ 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/05/2008 11:46 pm
Psubrat
bywalec

Ja kibicuję gorąco Zniczowi Pruszków, który w tym sezonie świetnie radził sobie w drugiej lidze 🙂
Zdanie Likwidatora pozostawiam bez komentarza.
Gram w piłkę (oczywiście w 100% amatorsko) od dziecka i mam nadzieję, że jak najdłużej, choć kostki powoli mi wysiadają. Cóż, starość nie radość ;).
Wczorajszy mecz reprezentacji, to rzeczywiście mała pomyłka, ale dziś jużbyło lepiej i wygraliśmy 1:) 😛

www.evergreen.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2008 2:29 am
Deleted
forumowy expert

Kurcze, nie znam się, ale obejrzałem już tyle tych meczów, a ciągle gramy... słabiutko 😡 Ale to już inna bajka...

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2008 2:45 am
Likwidator
bywalec

[quote loviisa-chan]Des gustibus non disputandum est 🙂

ale właśnie o to chodzi że oglądanie "spoconych facetów biegających (...) za piłką" z gustem nie ma nic wspólnego, to jest raczej coś na zasadzie: "ja oglądam, bo inni to robią, kibicuję tym którzy mają więcej kibiców" - to jest dopiero żenada :hiya: :hiya: :drink: :casstet: [lubie natomiast {patrzeć} jak się idioci po meczach napier***ają - gorzej jeśli wciągną do tego, bogu ducha winnego, osobnika vide: ostatnie zajścia w e-g'u]

[quote psibrat]Zdanie Likwidatora pozostawiam bez komentarza.

och, szkoda że nie mogę okazać ci mojej wdzięczności

[quote Lily]Np. wczorajszy reprezentacji, masakra, nudy i żenada

dla każdy mecz taki sam - kiedyś nawet próbowałem wzubdzić w sobie entuzjazm tym zjawiskiem - {nie}stety jedyne co mnie zaintrygowało to uśmiechające się, do tv, miny osób wrzeszczące "gooo(...)ol" :rotfl:

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2008 4:43 am
Lily
 Lily
Famed Member

dla każdy mecz taki sam - kiedyś nawet próbowałem wzubdzić w sobie entuzjazm tym zjawiskiem - {nie}stety jedyne co mnie zaintrygowało to uśmiechające się, do tv, miny osób wrzeszczące "gooo(...)ol"

nie wiem, jak oglądasz te mecze, że wydają Ci się takie same 😉 na pewno nie są takie same, jedne mają tempo, dużo się dzieje, inne są nudne jak falki z olejem 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2008 2:24 pm
Psubrat
bywalec

Likwidator, ja jestem Psubrat, nie psibrat, choć to może się wydawać podobne...
Loviisa, jeśli ktoś kibicuje drużynie i nie wie, kto w niej gra, to rzeczywiście trochę głupie, ale nie każdy kibic to idiota i nie każdy kibic musi się napier... po meczu. Oczywiście można próbować udowadniać wyższość np. brydża sportowego nad piłką nożną, ale to do niczego nie doprowadzi. Tak jak jednemu smakują kluski śląskie, a drugiemu szparagi w beszamelu. I jedno i drugie trzeba umieć przygotować i obydwa dania mogą być przepyszne.
Co do kibicowania, to u mnie wynika to na pewno nie z tego, że większość kibicuje. W moim środowisku/paczce jestem raczej dziwolągiem pod tym względem:). Tyle, że nikt z przyjaciół na szczęście nie próbuje mi udowodnić, że to jest be.
Jeśli ktoś grywał w piłkę od dziecka, to naprawdę jest to interesująca sprawa. Fakt jednak, że trzeba się trochę na tym znać, żeby móc ocenić. Inaczej widzi się tylko bez sensu biegających kilkunastu spoconych facetów... Na pierwszy rzut oka snooker to też tylko kilkanaście kolorowych kulek...

www.evergreen.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/05/2008 6:15 pm
Koniara
stały bywalec

A jak tam wrażenia po dzisiejszym meczu?
Co za sędzia :/ :/
Chociaż... nasz był spalony, ich niesprawiedliwy... na to samo by wyszło.
Ale uważam że Polska się i tak starała w porównaniu do meczu z Niemcami.

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2008 3:01 am
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca