Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nie mogę zmienić avatarka.  

Strona 3 / 3 Wstecz
Admin
stały bywalec

Jazz, to jest temat o awatarach, na temat wklejania zdjęć na forum jest osobny, wystarczy zerknąc tuż obok, w tym samym dziale:
[url=XForum-viewthread-tid-1820.html]www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-1820.html[/url]
Mam nadzieję, że sobie dasz radę.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 7:09 pm
trafka
rozmówca

to ja mam pytanie, jaki jest limit wielkosci jesli chodzi o avatar....bo zmniejszam, zmniejszam.....(juz jest ponizej 30 kB) a ciagle mi wyskakuje, ze za duzy jest.....:/

mała lady punk

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 1:14 am
trafka
rozmówca

i dalej nie wiem co z tym rozmiarem avatara...........so..up, up

mała lady punk

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2010 2:03 am
Scarecrow
forumowicz

i dalej nie wiem co z tym rozmiarem avatara...........so..up, up

Witam. Admin jest zajęty, więc ja pozwolę sobie za niego odpowiedzieć. Maksymalny rozmiar awatara to około 19.5 kB, gdy spróbujesz wczytać większy, pojawi się teraz na górze info jaki jest dokładnie maksymalny rozmiar awatara. Pozdrawiam

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2010 4:50 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

ja nie mogę zmienić dosłownie nic w moim profilu ?dlaczego?wpisuję zmiany po zatwierdzeniu wszystko wraca do poprzednich ustawień ...

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2011 4:47 pm
Admin
stały bywalec

Jazz, zwróć uwagę, że jak zatwierdzasz to na górze pojawia się informacja ! [b] Imię : Wymagane pole puste !![/b]
Gdy uzupełnisz wymagane pole (te oznaczone są gwiazdką nie mogą zostać puste) to można do woli zmieniać informacje w profilu, po zatwierdzeniu pojawia się napis "Dane konta zmienione" i wszystko działa jak należy 😉

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/01/2011 6:04 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

niestety mimo to awatarek nie wchodzi 🙁

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2011 12:50 am
Admin
stały bywalec

jazz, ale pole Imię nadal widnieje u Ciebie puste, więc - zgodnie z tym co pisałem - nie miałaś jak wprowadzić innych zmian.
Wejdź proszę na edycje profilu http://www.wegetarianie.pl/user.php?op=edituser
uzupełnij pola oznaczone gwiazdką (jeśli sa puste), zatwierdź zmiany. Potem raz jeszcze wejdź do edycji i dopiero zmieniaj do woli awatarek 🙂

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2011 1:44 am
jazz
 jazz
stały bywalec

ale ze mnie matołek ja robiłam wszystko naraz!!! ale już sobie poradziłam dziękuje za pomoc 🙂

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/01/2011 2:26 am
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca