Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Więcej osobistych info... ?  

karotka
rozmówca

Na wstępie powiem, że forum jest extra i w ogóle... ale.. 😛

czy nie można by było wprowadzić lekkiej zmiany? Według mnie (mogę się mylić 😛 ) fajnie by było jakby było więcej odsłoniętych osobistych info, czyli żeby przy kontakcie (np. pod avatarem) było napisane np. skąd ta osoba jest. Było by to pomocne w wielu sytuacjach, bo od razu wiedzielibyśmy skąd dany użytkownik jest, bez szukania go w jednym temacie...

Co?? 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2007 10:42 pm
owle
 owle
forumowicz

o ile da się coś z tym zrobić, to jestem za:)

w profilu też mogłoby być więcej danych do wpisania:>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2007 10:50 pm
Lily
 Lily
Famed Member

no, miasto byłoby dobre pod avatarem 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2007 11:35 pm
charlotte
początkujący

W ustawieniach forum nie da się włączyć takiej opcji. Może gdyby przerobić jakoś skrypty forum to takie dodatkowe informacje mogłyby się wyświetlać obok avatarów. Ale to trzeba poczekać jak Admin wróci...
Admin pisał kiedyś, że to forum ma ograniczone możliwości, to dość stary i prosty mechanizm jeszcze z czasów, kiedy fora nie były zaopatrzone w różniaste "bajery". Na takim mechanizmie forum kiedyś ruszylo i teraz cieżko byłoby przenieść prawie 40 tys. postów i ponad 2 tys. userów na inne, nowe, forum, które miałoby te wszystkie udogodnienia.

Na pocieszenie podzielę sie obserwacją, że gdy klikniemy na profil użytkownika na forum, to wyświetlają się tam dodatkowe informacje, m.in. miasto, jeśli ten użytkownik uzupełnił je w profilu.
Pozdrawiam
K.

Szarlotka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2007 4:35 pm
nova.nike
bywalec

A ja chciałabym zapytać czy istnieje mozliwość żeby temat w którym dana osoba odpowiedziała wyświetlał się u niej jakoś szczególnie. Np na innym forum jest to taki mały plusik na folderze w którym się już kiedyś wypowiadało, albo gwiazdka obok tematu.

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2007 1:17 pm
Admin
stały bywalec

Niestety, to forum nie zaklada takiej mozliwosci. Ale na szczescie da sie bez tego zyc 😉

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/01/2008 3:40 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Czy dało by radę umieścić gdzieś w okolicach avataru znaczek określający płeć użytkownika? Często po nickach nie da się jednoznacznie stwierdzić, z kim mamy do czynienia. Taka opcja byłaby pewnym udogodnieniem.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2008 4:48 pm
StellaArtois
weteran forum

z tego co wiem to takie rzeczy są dostępne tylko na forach typu php...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2008 4:59 pm
Psubrat
bywalec

Często po nickach nie da się jednoznacznie stwierdzić, z kim mamy do czynienia.

Żeby daleko nie szukać można podać za przykład nick: XXL 😉

www.evergreen.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2008 6:23 pm
  
Praca